Jump to content

Tentas kombainui


EG1D1JUS

Recommended Posts

turim pora tucano, tai per bunkerio dangti pastoviai pribega į vidų vandens, kazkaip negudriai padaryta. siemet būtinai tentą desiu, nes dar kokie 5 meteliai ir bunkeris bus kiauras.

tik va kaip tvirtint nesugalvoju :eusa-think: kad uždarius tentas nebūtų susiraukslejes ir pasikeles

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas dedat tentus ant kombaino bunkerio nuo lietaus? ar tai pasiteisina?

dedam ant viso kombaino kad kuo maziau gautu lietaus, Tam panaudojam nuo furos puspriekabes tenta tai praktiskai beveik visa kombaina uzdengia. Kombainas niva

Kombainas Fendt 9460 R nelabai man tiks priekabos tentas reiketu man tentos ant bunkerio, kad iskleidziant bunkeri iskart butu stogas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas dedat tentus ant kombaino bunkerio nuo lietaus? ar tai pasiteisina?

dedam ant viso kombaino kad kuo maziau gautu lietaus, Tam panaudojam nuo furos puspriekabes tenta tai praktiskai beveik visa kombaina uzdengia. Kombainas niva

Kombainas Fendt 9460 R nelabai man tiks priekabos tentas reiketu man tentos ant bunkerio, kad iskleidziant bunkeri iskart butu stogas. :)

butumei iskart isdestes mintis aiskiai , kad reikkia kad i bunkeri neprilytu kada is lauko lietus isvaro . O daba mes manem kad uzdengti nori kada kombainas jau stovi ir laukia kito sezono.

Manau galima kazka suburt bet kad iskart butu kai isskleidi bunkeri tai labai abejoju ar yra tokiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kai kuli ir tas sotogas toli o bunkeris atviras ka tada daryt? man taip vienam kombainui prilijo i bunkeri ir uzsikiso iskrovimo snekas.

tai nusipirk normalu kombainą, ką aš Tau dar galiu pasakyt... nežinau kaip kas kitų, bet pas lexioną yra riba t.y. beveik puse bunkerio iki kol galima uždaryt bunkerį, jei ne ir taip nutinka kad lietus pradeda lyti, tai supilu į greičiausią lauke esančią mašiną ar traktorių, bent jau iki ribos kada galiu uždaryt, o kitus parsivežu kombaine... kiek žinau tai dar grūdai nėra tirpūs vandenyje ir įlyja juos ne taip greit, todėl ši tema mano požiūriu pasimažvaikiavimas šioks toks toks...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kai kuli ir tas sotogas toli o bunkeris atviras ka tada daryt? man taip vienam kombainui prilijo i bunkeri ir uzsikiso iskrovimo snekas.

tai nusipirk normalu kombainą, ką aš Tau dar galiu pasakyt... nežinau kaip kas kitų, bet pas lexioną yra riba t.y. beveik puse bunkerio iki kol galima uždaryt bunkerį, jei ne ir taip nutinka kad lietus pradeda lyti, tai supilu į greičiausią lauke esančią mašiną ar traktorių, bent jau iki ribos kada galiu uždaryt, o kitus parsivežu kombaine... kiek žinau tai dar grūdai nėra tirpūs vandenyje ir įlyja juos ne taip greit, todėl ši tema mano požiūriu pasimažvaikiavimas šioks toks toks...

neturi ka pasakyt tai patylek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Si karta stosiu mm puseje , kazkokie kvaili klausimai :eusa-doh: .

Žmonės liberalizmo gal biški turėkit. Kam kokie klausimai kyla, tas to ir klausia. Koks čia kvailumas ir kame? Senesniem kombainam kaip ir nekyla tokia problema, nes kad ir kokio pilnumo bunkeris būtų užsidaro. Bet naujųjų su atsilapojančiais dangčiais į visas puses dažniausiai. Ir privarius pilną bunkerį neturint tuo metu transporto lauke, gali būti rimtų problemų jei liūtis. Jei dar patys grūdai drėgnoki, tai gali komplikuoti ir išleidimą iš bunkerio po to.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokiu problemu tik svarbiausia nepalikti nakciai tu grudu per lietu ir viskas bus gerai :D

Tento visalaika irgi nesiveziosi nes papildomas daiktas prie kurio renkasi dulkes ir jo gali prireikti galbut tik koki viena karta metuose irtai klausimas taigi kiek ten tu grudu sulis izdziovinsi

Nevienas simtas tonu ant lauko prastovi ant lietaus per javapjute pradziai imdavau i galva o dabar tik aplinkiniai pergyvena :D

Praejusiais metai ir pilni elevatoriai buvo ir niekas nepergyveno ju uzdengti

Kombainuose bent jau lexione yra skyles bunkeryje kur atsisuka ir pasidaro specialiai skylutes kad vanduo nesilaikytu ir nesikauptu stovint lauke

Pries ziema jas visas atidarau darbymecio metu nebuna kada ju darineti tai jeigu koks litras prisirenka iseina su grudais ir viskas

Aisku geriausia laikyti vyduje ,bet as tokios galimybes neturiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...