Jump to content

Kas geriau: Horsh Pronto 4DC ar Vaderstad Spirit ST400C


Recommended Posts

zirnius su tokia tipo persvieciama seju,.pacia didziausia is galimu

sejamoji 2008 arba 2009

ritej ir bus reples, i ta juoda matomai klynija.

matai as pirkau is ivabaltes tai man instruktaze sake jog gelsva turi buti.

Bandžiau ir su ta gelsva rodos. Tas pats velnias, tik greičių deapazonas kitas gaunasi. Dar galvoju varijantą, kad gal guma per arti ritės, jei ten kaip nors reguliuojasi atstumas. Nes sukant su ranka sunku prasukti būtent kai praeina pro gumą ritės mentelė ar kaip ją pavadint. Šiek tiek padėjo gumos paploninimas. Kitamet reiks eksperimentuoti. Reiktų pažiūrėti kokia sistema Spirit yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar gumos su pailgom skylutem, tad gali prileist tiek kiek reikia.

isties tai keista, ta pati sejalka o problemos skirtingos.

Matyt rasim problemos sprendimą bendrom jėgom. Greičiausiai reiks šiek tiek atitraukti gumą. Daugiau kažko nesugalvoju.

O visumoj šiemet Pronto rudeninėj sėjoj 120 ha ėjo kaip bitė, praktiškai be jokių gedimų ir kaprizų. Tik darbinės dalys aišku jau matosi kad dyla ir ženklintuvo guolis į pabaigą eina, bet pabaigė sezoną laimingai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

darbines dalys tai kita kalba, siaip as vis dar tebemanau, kad horsh geriau nei vaderstad, mat tas kainos skirtumas atperka pirma dylanciu daliu keitima.

o antra tai kai pripranti prie vieno tai kitko ir nebesinori.

guoliu pakeusta ne vienas jau pas mane, bet ir ha apie 6000 taip kad tikrai vertinu tik labai gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

darbines dalys tai kita kalba, siaip as vis dar tebemanau, kad horsh geriau nei vaderstad, mat tas kainos skirtumas atperka pirma dylanciu daliu keitima.

o antra tai kai pripranti prie vieno tai kitko ir nebesinori.

guoliu pakeusta ne vienas jau pas mane, bet ir ha apie 6000 taip kad tikrai vertinu tik labai gerai

Tai tavo jau padirbėjus sėjalkytė bent 3 ar 4 kartus daugiau nei maniškė. Mano sėjos diskai jau gal per 1 cm padilo, tai kiek tavo? Gal jau keitei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sejos diskus sia ziema keisim beveik iki guoliu davaryta :)

dirbimo diskai irgi antras komplektas baigiasi, viena silikonine padanga suplyso ir vidurini guoli papjove buvom, bet ten nuo pilnos transporte dar kai vienas dirbau ir nebuvo kas vezioja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
sejos diskus sia ziema keisim beveik iki guoliu davaryta :)

dirbimo diskai irgi antras komplektas baigiasi, viena silikonine padanga suplyso ir vidurini guoli papjove buvom, bet ten nuo pilnos transporte dar kai vienas dirbau ir nebuvo kas vezioja

Siulyciau visiems kas planuoja atnaujinti sia ziema Horsch detales kreiptis jau dabar pas mane ir tada sukomplektaves dideli ORIGINALIU detaliu uzsakyma galesiu Jums visiems pasiulyti tikrai geras kainas ir pristatyma laiku :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 1 metų...

Panašu, kad Spirit jau lenkia Pronto žingsneliu kitu.

Naujas plastikinis bunkeris jau bus ne su brezentiniu o su normaliu dangčiu, kas tikriausiai užtikrins geresnį sandarumą.

E Control su Seed Eye turėtų tiksliai dozuoti sėklas ne pagal svorį, bet pagal sėklų skaičių, kas ir aktualiausia tiksliam sėjimo tankumui.

Na ir automatiškai besireguliuojanti CrossBoard manau labai aktualu mūsų krašto žemių ūkininkams, kur per lauko ilgį pasitaiko durpynų. Dėl to turėtų sumažėti vilkimų.

Įvertinus dar Vaderstad dilerio rimtumą ir gerą požiūrį į klientą, manau Spirit jau rimtai lenktų Pronto, jei reiktų daryti pasirinkimą. 

Yra ko gero tik vienas minusas, tai kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

spiritas visada horscha lenke, vien del ratu perstumtu. apie nauja spirit r neber kalbos, technologiskai nebe tai, kad aplenke, bet taip nuruko, kad ne nebesimato horizonte, o kaina kaip sneka, bus netokia ir baisi

Kai tokią spalvą angare turi tai tau gal taip atrodo, man visai kitaip ir tai jau išdiskutuota. Bet dabar jau panašu ant aplenkimą tikrai, nebėr ko gręžiotis atgal.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...