Jump to content

Apie Belarus 1221.4


Audrius08

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...

ok audriau, as tau padesiu, o jus visi man. tau saugikli reik ziuret uz nugaros kur seniem mtz stovi akumuliatoriai.

mano 1221.4 beda: kuriasi gerai, klaidu kaip ir nemeta, filtrai pakeisti, bet jegos nera...ariant variklio apkrova 99-100% o budavo apie 70%. ir jaucias kad kaip priduses eina...stucerius tikrinau nieko neradau.nuo bako iki filtro net su kompresorium prapuciau.nieko. vakare gal meistras atleks, nes telefonu nieko neisprendem. butu geriau be meistro apsieit, nes toli zmogui vaziuot... nu chebryte sukam galvas ir rasom, nes neviskas dar suarta... :icon-rolleyes:

ai va toks jausmas kaip kad kuro neutektu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kazkur ora traukia?? pas mane tai atstoiniko salnykas blogas buvo,nors ir nelabai ten matesi, ir dar toks klausimelis kaip pats traktorius laiko deze , variklis,nes prisiklausiau ce visokiu pasaku tai ydomi nuomone is sio traktorio turetuju,nes galvojam apie kazka panasaus arba kita 1523.3 arba 1523.4...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ok audriau, as tau padesiu, o jus visi man. tau saugikli reik ziuret uz nugaros kur seniem mtz stovi akumuliatoriai.

mano 1221.4 beda: kuriasi gerai, klaidu kaip ir nemeta, filtrai pakeisti, bet jegos nera...ariant variklio apkrova 99-100% o budavo apie 70%. ir jaucias kad kaip priduses eina...stucerius tikrinau nieko neradau.nuo bako iki filtro net su kompresorium prapuciau.nieko. vakare gal meistras atleks, nes telefonu nieko neisprendem. butu geriau be meistro apsieit, nes toli zmogui vaziuot... nu chebryte sukam galvas ir rasom, nes neviskas dar suarta... :icon-rolleyes:

ai va toks jausmas kaip kad kuro neutektu...

O kam tie saugikliai uz nugaros? Jie su kuom sujungti yra?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kazkur ora traukia?? pas mane tai atstoiniko salnykas blogas buvo,nors ir nelabai ten matesi, ir dar toks klausimelis kaip pats traktorius laiko deze , variklis,nes prisiklausiau ce visokiu pasaku tai ydomi nuomone is sio traktorio turetuju,nes galvojam apie kazka panasaus arba kita 1523.3 arba 1523.4...

blin nu negali seip traukt... :icon-rolleyes:  perejau viska gal 15 kartu, kol neuzkniso... prie dezes nagu per 5 metus neteko kist, 2 tarpines po galva pakeistos ir kai nusipirkom tai garantinis varikli tvarke, nes is gamyklos degimas blogai nustatytas buvo. vostuvas trupuciuka siekdavo stumokli, tai po 16 motovalandu nutrukdavo vostuvas. pernai priekine desine pavara buvo subyrejus, tai grynai visus dantracius pakeite dzeiranos servisas. zodziu pilnai perrinko, kainavo apie 2400lt jei neklystu. jei labai idomu saskaitos paieskot galiu. taip tai visai smagus lauzelis. i 820 ar 82 lipt nebesinori is 1221, bet jei pavaziuoji su claasu 175ag, tai tikra bausme i mtz lipt  :icon-mrgreen:  beje ziauriai ekonomiskas. ariant apie 14 -16l sociai pakanka, kai dar su nordsten sejau tai specialiai matavau. prisipyliau pilna baka, pasejau 8.6 ha vienam lauke gryzes vel pyliau tilpo 26l. laukas uz 2 km nuo bazes. pats netikejau.seip tai negaliu keikt  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

nusiimi ratą, atleidi stebulę, ją pastumi link tilto, užverži, uždedi ratą. tada paimi kitą stebulę, uždedi ir priverži, uždedi kitą ratą, tik reik žiūrėt, kad tarpas tarp ratų būtų žemėm iškrist. tą pačią procedūrą atlieki su kita puse. stebules aš pirkau Džeiranoj, Verėduvoje, Raseinių raj. dabar kaina turėtų būt apie 150-200e vnt kažkur

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, čia skylės nuėmimui, nes atsukus stebulės varžtus, gali neatsileist, likt užveržta. tada suki į tas skyles stebulės varžtus, ir jie atleidžia stebulę nuo ašies, tada stebule stumi link bako. kitą stebulę, tokia pat, nuperki, nuimi tą gale ant ašies esantį varžtą su šaiba ir užmauni ant ašies.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...