Jump to content

Apie Belarus 1221.4


Audrius08

Recommended Posts

Ties špilka nr.32 nulūžo bedirbant su noraginiu skutiku kongskilde DF2500, jo svoris apie 1450 bet volas gaunasi tolokai nuo traktoriaus. Pas mane mtz 1025.5 bet pakaba tokia pati, dirbu su kaušu ant frontalinio nes kitaip priekį kilnoja. Kai nulūžo matėsi kad buvo anksčiau įtrūkę, galimas variantas kad buvau užtaikęs į duobę su ratu ar kad tenka krantuose dirbti, nes veržlės lyg nebuvo atsileidę, bet dabar vis peržiūrau po darbo, tik ten priėjimas už cilindrų blogas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
Prieš 1 valandų, Aralyys pranešimas:

Su sankaba gal daugiau bėdų, o bosh hidraulo valdymas veikia kaip priklauso, bet buvo ir rusu gamybos su tuo neaišku.

Nu nenoriu nieko įžeist,bet už sena bielke 15k mokėt tai kažinau. Išeitų valtrukė 8 serijos sena neužmušama. O jei ruso norisi,galima pirkt t150 su jamz motoru, už pusę sumos išeis geras ir dar pinigų liks. 15-20k ta suma kai pats asmeniškai galvočiau apie užsienietį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , dainiusx pranešimas:

Ar visos 8 serijos valtros gerai laiko?

Esu dirbęs su tokia. Ūkis turėjo dvi tokias. Vienai 22k moto h kitai 28k mh. Siurbliai kuro po dukart tvarkyti,sankabos po kartą ir dėžės po kartą. 130 ag ir 160 ag skiriasi tik variklio aprėdymu. Nekrati nes ilga bazė.. Viskas mechanika. Už 18-20k išeina labai gero stovio. Manau nėr ka lygint su mtz.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...