Jump to content

Apie Belarus 1221.4


Audrius08

Recommended Posts

Dekui :) na bet tas teplas kur pilu i varikli ir skirtas varikliui su turbina ;)
Matai kai jaunas buvau man visi tepalai tikdavo -senstant ir tepalo norisi geresnio :lol:

Matai,aš čia išvis jaunas...tai dar tik ir gilinuos i visus tepalus..nežinau kuris gersenis kuris blogesnis...todėl ir noriu išsiteiraut kurie yra geriausi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai siulai pakeist kuri nors tepal..kur pilu i varikli ar i greicio deze? :)

Abu siulau pakeist i VARIKLI PUSIAU arba PILNAI SINTETINIS , i gr.deze TAS KUR IKI SIOL I VARIKLI PYLEI :)

o yra kokie skaiciai..raides..kur i varikli pilt...ar tik sintetinis arba pusiau sintetinis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nepykit :) jaunas dar as...reikia viska tiksliai iššsiaiškint :)

Niekas nepyksta :) , as pvz naudoju toki "Shell DIESEL HX7 10w-40 " . Del kodo neturiu info .

kokia jo kaina? kur perki?

Litras 24lt , kiekvienoj geresnei autodaliu parduotuvej . Malonumas pagal mano pinigine menkas , bet ne kas diena juk keiciu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Wydai... ten yra knyga..bet ne visiškai apie traktoriu BELARUS 1221.4 ... pvz kuro matuoklis yra kaip senuju pludinis..o man reikia elektrinio jau..

Knyga konkreciai mtz1221.4 , turiu parsisiuntes , pabandysiu Tau i PM imest , jei pavyks(neberandu is kur emiau :) ) . Del datciko paziurek cia- http://ziand.com/html/ru/catalog/Fuel_S ... Tank_(1221).htm?prdid=2&n=224

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...