Jump to content

Tentiniai angarai


Pirklis

Recommended Posts

Man siule Ula 240 uz 7000e 26 m ilgio su pastatymu, storesniu tentu, tarpais kas metra, bet as statysiu mediniu karkasu ir apskardinsiu, kazkaip tas tentas nekelia pasitikejimo.

Skardinis aišku ilgaamžiškesnis. Tentinio silpniausia vieta man atrodo durys su užtrauktukais. Nors kažką minėjo ,kad turės ir su kitokiomis durimis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau uztektu pravedinti visx ok butu, paklausiu ar nesigailite pasirinkimo tentinio? pas mane situacija ar statytis is stulpu ir karkaso ir skarda ar toki vat dalyka nes kaina vilioja kaip patikimumas?

Nematau čia jokio kainos stebūklo,jei ant tokios kvadratūros paskaičiuotum mediena ir skarda tai kažin ar ne pigiau gautusi ir ilgaamžis būtu, o šita palapine tai ir supjaustit gali kokie niekadėjai ir graužikai sukapot ir vėjas nunešt irt.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau uztektu pravedinti visx ok butu, paklausiu ar nesigailite pasirinkimo tentinio? pas mane situacija ar statytis is stulpu ir karkaso ir skarda ar toki vat dalyka nes kaina vilioja kaip patikimumas?

Nėra čia ko gailėtis. Jeigu nori igaamžiškesnio statyk iš stulpų ir skardos. Pas mane angro-palapinės paskirtis laikyti grūdus didmaišiuose. Tai funkcijai jo pilnai pakanka. Viskas vyksta ant to pačio kiemo. Iš grūdų džiovyklos grūdai į didmaišius ir  ten stovi iki pareikalavimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematau čia jokio kainos stebūklo,jei ant tokios kvadratūros paskaičiuotum mediena ir skarda tai kažin ar ne pigiau gautusi ir ilgaamžis būtu, o šita palapine tai ir supjaustit gali kokie niekadėjai ir graužikai sukapot ir vėjas nunešt irt.t.

Jokio kainos stebuklo čia nėra. Na, man reikėjo kažkur padėti bent fūrą supakuotų grūdų.   Šitos palapinės privalumas, kad nereikia projekto. Sugalvojai, sumokėjai, atvažiavo iš firmos, parodei ranka kur nori,kad stovėtų palapinė ir per pora dienų stovi. Nori,kad būtų pigiau, statai pats. Visos išvardintos rizikos tikrai realios. Na, galbūt galima atmesti vėją, nes jau būtų nunešę. Kiek laikys tentas, bus matyti. Tikiuosi,bent 5-10 metų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
Prieš 1 valandų, bonipacijus pranešimas:

rasau dar karta nes kazkoks by.. istryne posta ..    ar nesuplyso tentai per laika ?????

Na pas kubą tai matosi, kad dar stovi. Manau jei nesirenki ploniausių tentų, tai toks angaras bent apie 20 metų turėtų tarnauti, juk priekabų tentai kasmet daug kartų viniojami ir tai nesuplišta, o čia juk tik statiškai stovi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Nenoriu dubliuotis, tai prikelsiu temą tuo pačiu klausimu. Kaimynas pasistatė jau, vienintelis iš pažįstamų. Gal per šį laikotarpį atsirado patirčių daugiau čia?

Mane irgi tenkintų minimum 20 metų garantija, grįžęs į Lietuvą susisieksiu su konsultantais parašysiu kaip kas, nes manau, kad jus domina irgi. Jeigu draudimas dengia, kodėl gi ne? Kartais tas mūras jau skersai gerklę pjauna..

Aš kiek domėjausi geriausią variantą čia radau  https://www.tentiniaiangarai.lt/tentiniai-angarai-sandeliai/

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
On 2019-11-26 at 14:28, luksed15 pranešimas:

Nenoriu dubliuotis, tai prikelsiu temą tuo pačiu klausimu. Kaimynas pasistatė jau, vienintelis iš pažįstamų. Gal per šį laikotarpį atsirado patirčių daugiau čia?

Mane irgi tenkintų minimum 20 metų garantija, grįžęs į Lietuvą susisieksiu su konsultantais parašysiu kaip kas, nes manau, kad jus domina irgi. Jeigu draudimas dengia, kodėl gi ne? Kartais tas mūras jau skersai gerklę pjauna..

Aš kiek domėjausi geriausią variantą čia radau  https://www.tentiniaiangarai.lt/tentiniai-angarai-sandeliai/

 

Ir ka nusprendei? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...