Jump to content

Pirtis mūriniame pastate


efrendas

Recommended Posts

dedi putas arba vata Vata sukrenta o putose grauzykai urvu prisidaro O seip butina deti ekranavimui folija ir butinas sluosnis pleveles geriausei ta kur dedama ant stogu o uzsidegti gali tik nuo kibirksties jei to bijai tepk antisptika tik pirti napatartina reikia kad laukti kol issiduksos toksinai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Į pačią garintuvę nedėjau nei lašo jokio antiseptiko ar dar kokios chemijos, tik grynas medis drebulė, dar geriau liepa. Kam save nuodyti dar kokiomis chemijomis. Dėl gaisro pavojaus, tai reikia pasistengti teisingai pagal keliamus priešgiasrinius reikalvimus įsirengti pačią krosnelę ir kurenti su protu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir as neisivaizduoju kiek reikia urenti kad pirti uzdegti svarbiausei tverkingas pecius ir geras dumtraukis o kad silma laikytu butinas ekranas is folijos[/quotPecius orginalus,nuo sienos buvau palikes 10cm tarpa tai to vieto siena pasidare juoda,gali ir uzsidekti,bent man taip atroto,atstumiau 35cm dabar dauk ramiau
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dar tarp krosnelės ir artimesnės medinės sienelės pastačiau cinkuotos skardos ekraną, taip pat ir virš pačios krosnelės ta prasme ant lubų, tai dabar tikrai drasiai galiu kaitint be jokios baimės, kad užsidegs nuo karsčio :)
Sakei nesinuodysi , o kaip cinkas rukstantis is skardos....

Norint, kad tas cinkas imtų garuoti iš skardos, reikalingos žymiai aukštesnės temperatūros :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 metų...
  • po 9 mėnesių...
prieš 23 minutes , Išradėjas pranešimas:

Jeigu nera galimybes pasistatyti stacionaria tai kodel gi ne.Siaip su malkine reikia labai atsargiai,greitai dega... as staciau elektrine ji reguliuoja temperatura ir neleidzia perkaitinti.Kai reikejo pridavineti tai sake mediniu ir su malkine neregistruoja ,del gaisro pavojaus.

Dėl gaisro kaip ir aišku, rizika visada yra. Kažin kaip su užkūrenimu jeigu yra šalčio ir vėjuota? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , rimvydas pranešimas:

Dėl gaisro kaip ir aišku, rizika visada yra. Kažin kaip su užkūrenimu jeigu yra šalčio ir vėjuota? 

Mano rastine tai be problemu ,priespirti sildo zidinys o pacioj saunoj elektra,kuo didesnis saltis tuo didesnis malonumas maudytis ir uzsikaitinus islekti i sniega.Gaila kad jo dabar nera.Seimoj jau tradicija kiekviena sekmadieni einam i pirti.Ir dabar ka tik is pirties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Išradėjas pranešimas:

Nu tai kiekviena pastata reikia priduoti kad butu uzregistruota RC ir reikejo priduoti elektrikams.Tiksliai neprisimenu bet buvo atvaziaves is Siauliu ir viska tikrino.

rudeny pridavinėjom tikrino taip po gi šiauliai niekas i vietą nebuvo atvykę gal čia taip man pasisekė,o elektrą atliko firma tai patys viską sutvarkė dokumentaciją elektr.projektą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Išradėjas pranešimas:

Nu tai kiekviena pastata reikia priduoti kad butu uzregistruota RC ir reikejo priduoti elektrikams.Tiksliai neprisimenu bet buvo atvaziaves is Siauliu ir viska tikrino.

Keista. Pirtis kaip atskiras statinys nefunkcionuoja.Ji yra pagrindinio pastato priklausinys. Tokius pastatus pastačius užtenka  inventorizuot ir viskas, niekas nieko netikrina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...