Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

  • po 4 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Kas girdet del pieno kainu, kas kokias begaunat? didina,stabilios,ar mazina? Kiek girdejau,vasara mokes uz piena pagal tai kiek kova isnesei, o ne balandi kaip buvo pernai,kaip sakant perdirbejai vel naudojasi gera padetimi, visi zinom jog kovo menesi dauguma karviu uztrukusios dar, ir pieno kiekiai nedideli, tai tiek vasara ir tegausim...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas girdet del pieno kainu, kas kokias begaunat? didina,stabilios,ar mazina? Kiek girdejau,vasara mokes uz piena pagal tai kiek kova isnesei, o ne balandi kaip buvo pernai,kaip sakant perdirbejai vel naudojasi gera padetimi, visi zinom jog kovo menesi dauguma karviu uztrukusios dar, ir pieno kiekiai nedideli, tai tiek vasara ir tegausim...

Iš kur tokias nesąmones girdėjai kokia čia pienine taip apgaudinėja ? Dabar pvz namo visos karvės užtruke ir pradėjo versiuotis tai truks 2 mėnesius pieno duodu tik dėl vaizdo tai ką man ir mokės tik tiek kiek kaimo močiutei statančiai po bidona jai aš vasarą iki 1 tonos atšaldyto pieno statysiu ? ? Taip niekad nebuvo pieno didėja ir kaina kyla visada taip buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kažin kaip įsisukt į Pienas LT rašė šeštadienio ŪP kad moka po 0,83Lt/kg

bet kai jau esi Pienas LT nerys, tada beveik visi perdirbėjai siūlo dar didesnę kainą.... :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

:eusa-naughty: bet tai pastebėjimas tik pamąstymui.... :eusa-whistle:

is kur zinai? gal pats priduodi piena pienasLT?

Taip, aš esu Pienas LT narys, ir pieną parduodu kooperatyvui....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...