Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Perkant visus pašarus, šiais žaliavinio pieno kainų kritimo metu, tikrai gali ir nebelikti pinigėliu, nes ir parduodantys pašarus daugelis nori parduoti nenuostolingai... išimtis tik parduodantys pertekliniu pašarus, kuriu nebėra prasmės saugoti...

p.s. turiu ir tiju metų šienainio rulonuose....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po nauju - 34 cnt/l ..... Gavau rasta is Pieno Zvaigzdziu... Viskas -po nauju raukiu su situo reikalu.

Toks lyrinis nukrypimas: ar nesi kartais pasiėmęs kokią paskolą iš Pieno Žvaigždžių? Savo laiku tai buvo madinga...

Nieko panašaus nesu padaręs. Lyrinis nukrypimas: pas mane jie nuomoja (po naujų tai jau istorija) pieno punktą .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po nauju - 34 cnt/l ..... Gavau rasta is Pieno Zvaigzdziu... Viskas -po nauju raukiu su situo reikalu.

Toks lyrinis nukrypimas: ar nesi kartais pasiėmęs kokią paskolą iš Pieno Žvaigždžių? Savo laiku tai buvo madinga...

Nieko panašaus nesu padaręs. Lyrinis nukrypimas: pas mane jie nuomoja (po naujų tai jau istorija) pieno punktą .

tai tu pieno supirkeja keisi ar pieno uki realizuosi?

Kolkas esu priverstas tik supirkėją keisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galit palygint pieno kainas EU. Lietuva kaip visada pirma... iš kito galo :icon-wink:

http://www.mdcdatum.org.uk/MilkPrices/eumilkprices.html

Tai tik tai ir guodžia.....

Gunant tokias kainas, kaip, kad dabar ir su tokiom tendėncijom, ir jai pasirodytu, kad mes gauname didžiausią kainą, -turbu ištiktu šokas.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galit palygint pieno kainas EU. Lietuva kaip visada pirma... iš kito galo :icon-wink:

http://www.mdcdatum.org.uk/MilkPrices/eumilkprices.html

pasiziurejus i diagramas matosi kad pieno kaina jau kyla normaliose valstybese tik tokiems Aborigenams kaip lietuviai ir lenkai jinai mazeja.

Taigi perdirbėjams krizė. Pagalvok kokius jie nuostolius dabar patiria.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...