Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
arunas7 tai "kietai" pavare aisku savo nenaudai :D ale dabar ziuriu savaites komentarus ir baisu daros - esu didelis pieno ir jo produktu megejas ir dabar bijosiu pirkti. Kol rusai neuzjudino to reikalo tai tylu buvo :eusa-think:

Rusai perlenke lazda. Lietuviskas pienas atitinka visus europinius standartus, bet Rusija yra ne Europos sajungos salis todel ji susikuria savo reikalavimus, ypac jei to reikia jos uzsienio politikai. Ne tik musu pienas ''blogas'' bet ir vezejai patys ''blogiausi''. Kitaip ir negali buti jei du kaimynai 10 ar daugiau metu nesikalba o kaltina vienas kita butais ir nebutais dalykais. Gerai bet cia apie piena. Jei plauni indus tikrai naudoji Fairy , kaip manai ar tavo lekstese nelieka ju likuciu? JEI KURIS NORS IS MUSU ISPLAUTU SALDYTUVA SIUO CHEMIKALU IR PAIMTU PIENO MEGINI TAI JIS BUTU SU INHIBITORIAIS. Mes sio chemikalo nenaudojam o tu manau ji kasdien naudoji , taip kad zinok nuo pieno tikrai nemirsi nes tu antibiotiku tikrai ten nera. Dar vienas klausimas Ar oras nuodingas? TU sakysi ne. Bet ore yra sunkiuju metalu , bakteriju ir siaip visokio brudo , Tai gal nekviepuok? jei baisu. :eusa-hand:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

arunas7 tai "kietai" pavare aisku savo nenaudai :D ale dabar ziuriu savaites komentarus ir baisu daros - esu didelis pieno ir jo produktu megejas ir dabar bijosiu pirkti. Kol rusai neuzjudino to reikalo tai tylu buvo :eusa-think:

Rusai perlenke lazda. Lietuviskas pienas atitinka visus europinius standartus, bet Rusija yra ne Europos sajungos salis todel ji susikuria savo reikalavimus, ypac jei to reikia jos uzsienio politikai. Ne tik musu pienas ''blogas'' bet ir vezejai patys ''blogiausi''. Kitaip ir negali buti jei du kaimynai 10 ar daugiau metu nesikalba o kaltina vienas kita butais ir nebutais dalykais. Gerai bet cia apie piena. Jei plauni indus tikrai naudoji Fairy , kaip manai ar tavo lekstese nelieka ju likuciu? JEI KURIS NORS IS MUSU ISPLAUTU SALDYTUVA SIUO CHEMIKALU IR PAIMTU PIENO MEGINI TAI JIS BUTU SU INHIBITORIAIS. Mes sio chemikalo nenaudojam o tu manau ji kasdien naudoji , taip kad zinok nuo pieno tikrai nemirsi nes tu antibiotiku tikrai ten nera. Dar vienas klausimas Ar oras nuodingas? TU sakysi ne. Bet ore yra sunkiuju metalu , bakteriju ir siaip visokio brudo , Tai gal nekviepuok? jei baisu. :eusa-hand:

100proc sutinku ne vienas pasimokes su feiriu ar kitu indu plovikliu jais isplovus randa inhibitoriu o visa lietuva ir visas pasaulis plauna juo indus ir kazkodel nemirsta ne toki bruda dar suvalgom su E F ir kitom raidem o cia burbulas yra puciamas kad dar labiau prigazdintu ukininkus tegu dziaugias kad is ju dar paima ta piena taip bando pasukti viska perdirbejai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

arunas7 tai "kietai" pavare aisku savo nenaudai :D ale dabar ziuriu savaites komentarus ir baisu daros - esu didelis pieno ir jo produktu megejas ir dabar bijosiu pirkti. Kol rusai neuzjudino to reikalo tai tylu buvo :eusa-think:

Rusai perlenke lazda. Lietuviskas pienas atitinka visus europinius standartus, bet Rusija yra ne Europos sajungos salis todel ji susikuria savo reikalavimus, ypac jei to reikia jos uzsienio politikai. Ne tik musu pienas ''blogas'' bet ir vezejai patys ''blogiausi''. Kitaip ir negali buti jei du kaimynai 10 ar daugiau metu nesikalba o kaltina vienas kita butais ir nebutais dalykais. Gerai bet cia apie piena. Jei plauni indus tikrai naudoji Fairy , kaip manai ar tavo lekstese nelieka ju likuciu? JEI KURIS NORS IS MUSU ISPLAUTU SALDYTUVA SIUO CHEMIKALU IR PAIMTU PIENO MEGINI TAI JIS BUTU SU INHIBITORIAIS. Mes sio chemikalo nenaudojam o tu manau ji kasdien naudoji , taip kad zinok nuo pieno tikrai nemirsi nes tu antibiotiku tikrai ten nera. Dar vienas klausimas Ar oras nuodingas? TU sakysi ne. Bet ore yra sunkiuju metalu , bakteriju ir siaip visokio brudo , Tai gal nekviepuok? jei baisu. :eusa-hand:

uz mane atsakineji? Fairio nenaudoju. Ore pilna nuodo, todel visi stengiames kuo daugiau i gamta traukt, taip ir su pienu ar visais kitais produktais kuo maziau nuodo tuo geriau. Atsarga gedos nedaro :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siek tiek nuo temos nuklysta, jau nebe pieno kaina aktuali, bet rusai ir ju antibiotikai :D kokias kainas begaunat,atgarsiai eina,kad po truputi pradejo kelt kainas. Pas mane kas antra diena priduodamo pieno kiekis dabar apie 1100kg, tai kaina ZP duoda 0,58Lt, kai rugpjuti 1400kg dar buvo tik 0,50Lt. Kokios pas jus kainos siandien? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi... senokai čia nesilankiau, ir matau kad kaikas pievas kalba ir galvoja(tiki visa propaganda ir viešųjų ryšiu politika)

Jau nevieną "ŽALIO PIENO" (ŽP) pirkėja nuraminau, kad ne tik mūsų pardavinėjamame piene iš automato, bet ir kitų ūkininkų parduodamam supirkėjams piene nėra ir negali būti jokių antibiotikų, nes jau praeityje tas metas, kai tik pavėluotai gaudavome inhibitorių tyrimų rezultatus, juk dabar niekas net nejungia pienvežio pieno siurbimo žarnos, kol nepatikrinamas pienas esantis šaldytuve ir tt. Čia tik pieno perdirbėjai(didmeistriai) planuodami visus ėjimus gerokai į prieki, sau leidžia visą kaltę suversti ūkininkams(nesvarbu, kad visi neaiškūs likučiai jei ir yra, tai jie atsiranda tik dėl jų pačiu pieno perdirbimo ir apdorojimo "pasterizavimo" proceso), tuo dar labiau trypdami mūsų pasitikėjimą savimi ir gąsdindami visuomenę, o juk ne paslaptis, kad įbauginta visuomenė yra gerokai kaikam parankesnė.

Bet grįžtant arčiau pieno supirkimo kainų, leiskit paklausti, kai jums šiandienos situacija, kokias kainas gaunate nuo spalio pirmos? Asmeniškai esu labai pakilios nuotaikos, nes jau antra savaitė, kaip pienas iš mano ūkio nebe pakliūna Lietuvos perdirbėjams, o yra išvežamas Lenkams... Tiesa išvežama kol kas viso labo 100 tonų per dieną, iš "Pienas LT" kooperativo narių... Klausite ,kokia kaina? Na kaip ir namie sakiau, -pasikartosiu: -tegu ir keliais centais pigiau, nei kad mokėjo pieno žvaigždynai, bet svarbu jie nebedarys mums "malonės" surinkdami ir taip jiems "nereikalingą" pieną... bet pasirodo viskas ne taip blogai, nes vietoje Pieno žvaigždžių siūlytos 3 centų kainos priedo už kokybe, mes gauname 9iais centais daugiau... :eusa-dance: Ir nebūčiau Lietuvis, jei nesidžiaugčiau, kad viena pieno perdirbimo įmonė liko stipriai badaujanti, o pieno žvaigždės jau PRAŠO kooperatyvo, bent dviejų mašinų GERO pieno, nes turime suprasti, kad nebeturi iš ko gaminti savo grūdėtos varškės pasidydžiavimo...

p.s. Ar jau matėte kas vyksta spaudoje,(turiu mintyje kraupius agitacinio turinio skelbimus per visą puslapį, raginančius ministrą neleisti ir neduoti ES lėšų pieno perdirbimo gamyklos statybai) kai vieša paslaptimi tapo tai, kad kooperatyvas imasi iniciatyvos pasistatyti kooperatinę pieno perdirbimo įmonę...? Mano manymu, tai tik patvirtina, kad einame teisingu keliu, ir dimeistriams neramu, jog neužkalnų laikas, kai nebegalės lobti susirinkdami pigiausią žaliavą....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nesuprantu :eusa-think: , kažkokie DIDELI bijo kažkokios naujos įmonėlės, kad ji pasiims visokia chemija užterštą JIEMS nereikalingą "pieną" :icon-question::lol: Jiems gi pienas apskritai nereikalingas, produkcijos sandėliuose 2 metams į priekį prigaminta.Jei pritruks žaliavos, iš brolių latvių atsivešim už pusę kainos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nesuprantu :eusa-think: , kažkokie DIDELI bijo kažkokios naujos įmonėlės, kad ji pasiims visokia chemija užterštą JIEMS nereikalingą "pieną" :icon-question::lol: Jiems gi pienas apskritai nereikalingas, produkcijos sandėliuose 2 metams į priekį prigaminta.Jei pritruks žaliavos, iš brolių latvių atsivešim už pusę kainos.

:icon-exclaim: būtent.... tas ir turi priversti ne viena taip pavadintą "AGRO OLIGARCHA" susimastyti....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pieno gamintojams reikia vieningumo,galbut ir kokiu centu pigiau parduoti lenkams koki pusmeti,taciau musu perdirbejai tikrai pajustu zaliavos trukuma,gal tada pradetu kitaip ziureti ir i mus,pienininkams truksta bendravimo,vieningumo

Jau minėjau, kad pirmi žingsniai žengti, ir tai rodo net kilstelėjusi pieno supirkimo kaina, o tam net mėnesio nereikėjo.... jei kooperatyvo nariai jau vienbalsiai nuspreendė išleisti pusantro limono pilnam perdirbimo įmonės proekto givybingumui vertinti, tai manau neprastas reikalas.... Tapatį rodo ir užsakomieji straipsniai spaudoje.... tai tik patvirtina, kad einame teisingu keliu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pieno gamintojams reikia vieningumo,galbut ir kokiu centu pigiau parduoti lenkams koki pusmeti,taciau musu perdirbejai tikrai pajustu zaliavos trukuma,gal tada pradetu kitaip ziureti ir i mus,pienininkams truksta bendravimo,vieningumo

kol pieno produktu pagaminimo savikaina bus nepadoriai didele,nebus sumazintas darbuotoju skaicius ir labiau automatizuoti produktu gamybos procesai, tol galim is musu perdirbeju ir nesulaukti geresnes kainos,kad ir kaip graziai i mus ukininkus prades ziuret, bet netures ko pasiulyt. pieno perdirbimo imones bankams prasiskolinusios milziniskas sumas, tai jie zutbut stengsis uzkirsti kelia naujos kooperatines pieno perdirbimo imones statyboms (kaip tik tas dabar ir vyksta). jei pastatom tokia, sulauksim ne vienos imones bankroto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pieno gamintojams reikia vieningumo,galbut ir kokiu centu pigiau parduoti lenkams koki pusmeti,taciau musu perdirbejai tikrai pajustu zaliavos trukuma,gal tada pradetu kitaip ziureti ir i mus,pienininkams truksta bendravimo,vieningumo

kol pieno produktu pagaminimo savikaina bus nepadoriai didele,nebus sumazintas darbuotoju skaicius ir labiau automatizuoti produktu gamybos procesai, tol galim is musu perdirbeju ir nesulaukti geresnes kainos,kad ir kaip graziai i mus ukininkus prades ziuret, bet netures ko pasiulyt. pieno perdirbimo imones bankams prasiskolinusios milziniskas sumas, tai jie zutbut stengsis uzkirsti kelia naujos kooperatines pieno perdirbimo imones statyboms (kaip tik tas dabar ir vyksta). jei pastatom tokia, sulauksim ne vienos imones bankroto.

labai teisingai viska išdėstei.... dabartine Lietuvos pieno perdirbimo pramonė yra paremta tik pigios žaliavos faktoriumi, o būten tai, mums pieno gamintojams ir yra nepriimtina... tad tik todėl yra būtina, visai nauja ir moderni pieno perdirbimo įmonė, su mažu darbuotojų skaičiumi ir aukštu automatizavimo lygiu, kuri gamintu konkurencingą produkciją...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kooperatyvo nariai jau vienbalsiai nuspreendė išleisti pusantro limono pilnam perdirbimo įmonės proekto givybingumui vertinti, tai manau neprastas reikalas.... Tapatį rodo ir užsakomieji straipsniai spaudoje.... tai tik patvirtina, kad einame teisingu keliu...

Man irgi labai įdomu, kuom baigsis ši projektas.:) Grynai iš ekonominės-finansinės pusės. Labai norėjau sudalyvauti būsimos įmonės projekto ir rodiklių pristatyme Kaune. Bet neišėjo. O pristatyme žurnalistams (kuris turėtų vykti Vilniuje) dalyvauti neapsimoka. Nes ten bus emocijos, o ne normalūs klausimai. Be to, nesu žurnalistas.:)

Seku spaudą, įv. pranešimus, susijusius su šios įmonės statyba. Netgi "Mūsų ūkyje" išanalizavau pakankamai lengvo turinio straipsnelį, kuris (kaip ir tikėtasi) nedavė jokio konkretumo.:)

Pagrindinis man klausimas, ar kolegos žemdirbiai suvaldys šį projektą? Nes tai tikrai rimtas reikalas. 150 aktyvių kooperatyvo narių yra gerai (netgi labai gerai), tačiau kasdienius sprendimus turi priimti keli asmenys. (NB! Prisipažįstu, kad aš šio projekto iniciatorių nepažįstu, todėl ši mano nuomonė grindžiama grynai subjektyvia nuomone). Neabejoju, kad jie puikūs vadovai ir organizatoriai (jei jau iki tiek atvedė projektą), tačiau toks projektas - kiekvienam vadovui yra iššūkis. Nes skaičiavimuose 0,5 proc. paklaida gali iš esmės pakeisti visą projekto atsiperkamumą/rezultatą. Todėl turėtų būti labai rimta finansininkų komanda, kad įveiktų tokią užduotį.

Kitas dalykas-projekto finansavimo formulė. Kiek spaudoje teko skaityti, planuojama, kad 60 mln.Lt ateis kaip ES parama, 34,5 mln. Lt-banko paskola, ūkininkų nuosavos lėšos - 1,5 mln. Lt. Prašau man atleisti, tačiau pakilimo/burbulo augimo laikais prancūzai, norėdami statyti Kauno areną, siūlė "net" 5 proc. nuosavų lėšų pridėti prie projekto realizacijos. O čia gaunasi 1,5 proc. Mano supratimu, mažoka. Nebent spauda ne viską teisingai parašė.

Dar bus labai įdomu dėl finansavimo iš bankų pusės. Iš vienos pusės, didieji bankeliai jau yra paskolinę didiesiems pieno perdirbėjams, todėl finansuodami šį projektą, faktiškai kirstų šaką, ant kurios sėdi. Iš kitos pusės, mažieji bankai nelabai galėtų/turėtų išteklių finansuoti tokį projektą. Lieka taip vadinamas Paskolų fondas, tačiau čia irgi yra tam tikrų subtilumų. :icon-cool:

Projekto stebėjimas tęsiamas (to be continued).:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu tiek pasakyt, teko girdet is gan patikimu saltiniu jog pagrindiniai kas verziasi statyt sita imone yra ponas karbauskis, ponas achema Lubys ir ponas lytagra Balsys :D taip kad mazieji ukininkeliai mes nieko doro is sito nepesim,tiesiog kazkas pasinaudojes lesom pasistatys sau pieno perdirbimo imone ir niekas nuo to nepasikeis,kaip buvo karteliniai susitarimai taip ir bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi labai įdomu, kuom baigsis ši projektas.:) Grynai iš ekonominės-finansinės pusės. Labai norėjau sudalyvauti būsimos įmonės projekto ir rodiklių pristatyme Kaune. Bet neišėjo. O pristatyme žurnalistams (kuris turėtų vykti Vilniuje) dalyvauti neapsimoka. Nes ten bus emocijos, o ne normalūs klausimai. Be to, nesu žurnalistas.:)

Seku spaudą, įv. pranešimus, susijusius su šios įmonės statyba. Netgi "Mūsų ūkyje" išanalizavau pakankamai lengvo turinio straipsnelį, kuris (kaip ir tikėtasi) nedavė jokio konkretumo.:)

Pagrindinis man klausimas, ar kolegos žemdirbiai suvaldys šį projektą? Nes tai tikrai rimtas reikalas. 150 aktyvių kooperatyvo narių yra gerai (netgi labai gerai), tačiau kasdienius sprendimus turi priimti keli asmenys. (NB! Prisipažįstu, kad aš šio projekto iniciatorių nepažįstu, todėl ši mano nuomonė grindžiama grynai subjektyvia nuomone). Neabejoju, kad jie puikūs vadovai ir organizatoriai (jei jau iki tiek atvedė projektą), tačiau toks projektas - kiekvienam vadovui yra iššūkis. Nes skaičiavimuose 0,5 proc. paklaida gali iš esmės pakeisti visą projekto atsiperkamumą/rezultatą. Todėl turėtų būti labai rimta finansininkų komanda, kad įveiktų tokią užduotį.

Kitas dalykas-projekto finansavimo formulė. Kiek spaudoje teko skaityti, planuojama, kad 60 mln.Lt ateis kaip ES parama, 34,5 mln. Lt-banko paskola, ūkininkų nuosavos lėšos - 1,5 mln. Lt. Prašau man atleisti, tačiau pakilimo/burbulo augimo laikais prancūzai, norėdami statyti Kauno areną, siūlė "net" 5 proc. nuosavų lėšų pridėti prie projekto realizacijos. O čia gaunasi 1,5 proc. Mano supratimu, mažoka. Nebent spauda ne viską teisingai parašė.

Dar bus labai įdomu dėl finansavimo iš bankų pusės. Iš vienos pusės, didieji bankeliai jau yra paskolinę didiesiems pieno perdirbėjams, todėl finansuodami šį projektą, faktiškai kirstų šaką, ant kurios sėdi. Iš kitos pusės, mažieji bankai nelabai galėtų/turėtų išteklių finansuoti tokį projektą. Lieka taip vadinamas Paskolų fondas, tačiau čia irgi yra tam tikrų subtilumų. :icon-cool:

Projekto stebėjimas tęsiamas (to be continued).:)

1,5mln. is ukininku puses popierizmui, o veliau bus matyt kiek prisidet reiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu tiek pasakyt, teko girdet is gan patikimu saltiniu jog pagrindiniai kas verziasi statyt sita imone yra ponas karbauskis, ponas achema Lubys ir ponas lytagra Balsys :D taip kad mazieji ukininkeliai mes nieko doro is sito nepesim,tiesiog kazkas pasinaudojes lesom pasistatys sau pieno perdirbimo imone ir niekas nuo to nepasikeis,kaip buvo karteliniai susitarimai taip ir bus

Matai, tai bus kooperatinę bendrovė, o pagal kooperatyvų įstatymą kiekvienas narys turi 1 balsą (nepriklausomai nuo to, kokio dydžio pajų turi). Todėl jei auksčiau minėti ponai taps statomos bendrovės pajininkais/bendrasavininkiais-nieko tokio. Jie turės 3 balsus iš 150.:) Na, nebent susiras sau lojalių ūkininkų šimtą kitą. Bet ir tai suvaldyti tokią masę sudėtinga.

Tuom man (kaip stambiam investuotojui) kooperatyvas būtų nepatrauklus.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...