Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Pardavėjas siulo už 87000 US dolerių, 1000l pieno perdirbama per 1-4 val. priklausomai, ka gaminsi. visai irangai reikai 80-90 kvadratinių metrų patalpos,įranga yra Izraėlio gamybos....

Suprantu, kad linija ir pienas, dar neviskas, marketingo ir viso kito prekybinio š.... Bet kas lieka

Na, kaina, mano supratimu, pusė velnio. Žinoma, įdomu, kokias paslaugas/produkciją "siūlo"... Dar labai įdomu, ar nereikėtų kokių sertifikavimų ar pan. nes aparatas juk ne ES gamybos...

Savo ruožtu šnektelėjau su savo kolegomis marketingistais. Nors jie ne toje srityje specializuojasi, bet vis tiek domisi, kas naujo rinkodaroje.. Atsakymas nelabai gudrus ir mums žinomas: projektas labai įdomus, bet ir labai daug reikalaujantis energijos ir jėgų. Nes pienas ne šiaip greito vartojimo prekė, bet labai greito vartojimo.:)

Mąstau garsiai, kur būtų galima rasti/gauti kokios receptūros.. Va, prie sodininkystės instituto yra eksperimentinis modulis, cechas ar kaip jį pavadinti, kur bandoma perdirbti produkciją ir surasti/išrasti receptūrą, kurią vėliau verslininkai gali įsigyti. Kaip sakoma, gali nusipirkti visą "know-how". O vat ar arba kas eksperimentuoja su pieno produkcija, atviras klausimas... Neteko girdėti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tema: -Pieno kainos, tad pasigirkime kolegos, kiek dar moka supirkėjai, ir kiek žada mokėti, arba kokios prognozės....?

Asmeniškai gėda prisipažinti, bet vis dar gaunu po 0,6 Lt už bazinį pieno litrą, už naturalų vis dar išeina apie 0,81 Lt/l, ir tai mane nėrvina, nes labai tikėjausi, kad nuo balanžio pirmos dar bent šiektiek sumažins....

Morališkai būtų lengviau pasiryžti lemtingiems sprendimams, jei gaučiau nedaugiau 0,5 Lt/l....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na, dar negavo uz kovo pirma dekada, tai ir sakau, kad gaus :) pries tai buvo 53ct, tai geru 20% numete...

Po to gal dar biski ne y tema, bet susije su vilkyskiu pienine ir NMA. Ne vien su ukininkais NMA issidirbineja. mano praktikos atlikimo vietoj dirba ir muitininkes tarpininkas. zodziu, veze i Piteri kazkokios grietineles is Vilkyskiu. Pora masinu. Ir turejo gauti kazkokia kompensacija. po 15000 lt uz kiekviena fura. Bet gavosi taip, kad pirmus kartus darant tokia procedura, kur popierizmo n, vienoje is n isnasu reikejo pazymeti, ar yra maisto priedu, kurie konservuoja ir pan. kadangi priedu nebuvo, tai nieko ir nerase. ir ka jus galvojat? Uz tai, kad nera sakinuko "nera priedu, reikalingu konservavumui irt.t." NMA nemokes tu 15000 uz fura. Ju bent 2 jau isveztos. Ka paskambina pasiteiraut ka rasyti, tai gauna tokius ats "mes cia nekonsultuosim, skaitykit aktus". Tai va, zmogiskumo 0, o tie pinigai greiciausiai net ne Lietuvos. Pataisyti lygtais irgi neleis, tai nzn kokiu keliu ten baigsis. Bet kad NMA jauciasi dievai ir neklistantys, tai faktas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as tai jau gaunu po 0.54 o nuo balandzio dar lygtai nori mazinti,bet apie turgu net negalvoju,nes perdirbti kasdien po 1.5 tonos ir ja isparduoti neimanoma,nebent kas visa produkcija paimtu iskarto.

Kiek supratau, panašų kiekį pieno parduodi, kaip kad ir aš...

Ar nesvarstei galimybės parduoti neperdirbtą pieną mieste? Aišku, ne vienoje vietoje, bet irengti kelis taškus....?

Kam parduodi? Ar neteko domėtis, kaip pasielgtu pieno perdirbėjas, jei pradėtum mažinti parduodamo pieno kiekį...?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu parduoti nemaziau kaip 500 kg per diena,mes pieno uki ir pradejom nuo pardavimo i miesta tada parduodavom po 100ltr kasdien ,bet tai budavo gal koki 6 taskai,ir tas lakstymas nes turedavai laiku kaip sutarta visada,begale laiko uzimdavo,o dar kur suriu gamyba varskes,mano tevai net nenori apie tai pagalvot,ir aisku dabar auganti konkurencija tarp paciu gamintoju norinciu isitvirtinti mieste jau manau irgi yra,o turgai pas mus buna tik dvi dienas per savaite,nebent jau nepirktu visai tai tada tik beliktu galvot kaip perdirbti,bet ir tai manau neiseitis kiekvienas juk turi dirbti savo darba,ir dar kaip pavyzdi daug kas sako kaip vakaruos ukininkai kaimeliuos turi savo parduotuveles prie fermos,bet ten jau simtametes tradicijos ,o mum siulo vos ne per metus viska apversti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Supratau, mūsu krašte atveža pieno į aikšteles netoli prekybos centrų, ir per pora valandų parduoda iki 200 litrų, bet tai ir man nepriimtina, ieškau alterntyvos....

O te kažkur Marijampolės krašte toks Vytautas pienininkas gyvena, jis minėjo, kad analizavo pieno fasavimo linijos darbo perspektyvas apjungus kokius tis ūkius.... Sakė net su kažkokiom parduotuvėm yra aptares realizavimą....

Pirmadieni reikės pasiskambinti, ir pasidalinti alternatyvų idejomis....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo uzvaziaves lenkas telyciukiu iesko pirkti tai padiskutavom apie kainas pieno,nepatikesit bet jis turi 40 karviu,o uz piena gauna po 0.90 centu mus pinigais,ir tai sako kad jau sunku isgyventi,ir net nesuprato kaip mes gaunam tik 0.54,kaip dar islike.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus cia dar nedejuokit, esat palyginus bajorai. As kas diena 300ltr. parduodu ir gaunu po 35cnt.

po poros metu kai baigsiu lizingus ,man ir tiek uztektu.

O aš mažiausia 10 metų mokėsiu palukanas, dengsiu paskolą, kaupsiu lėšas amortizacijai ir panašiai tad nesiruošiu veltui (60cnt/l)atidavinėti pieno.... Turiu galvoje prekinio, garantuotos kokybės pieno....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

istikro tai as net negalvoju kad kainos krito nuo lito nes tai buvo tikrai laikina,nors ir labai malonu buvo dirbti,juk keleta metu gaudavom po 0.70 ir tai buvo normalu ,ir galima buvo kazka planuot,netaip kaip dabar.

Na gerai, tarkime, tik nuo 70cnt krito, bet atsižvelkime, kiek viskas pabrango.... Tai nori nenori, turėtu ir kaina būti ne 70 cnt....

Niekas neuždraus norėti ir gauti daugiau... kaip sakoma, parduosi ne butina už tiek, kiek idėsi gamindamas prekę(produkcija), bet už tiek, kiek suderėsi....

Protingi žmonės jau kalba, kad jau eilę metu mes tik mokomės gaminti, ir didinti gamyba, -atėjo laikas išmokti ir pateikti savo preke, bei parduoti....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Supratau, mūsu krašte atveža pieno į aikšteles netoli prekybos centrų, ir per pora valandų parduoda iki 200 litrų, bet tai ir man nepriimtina, ieškau alterntyvos....

O te kažkur Marijampolės krašte toks Vytautas pienininkas gyvena, jis minėjo, kad analizavo pieno fasavimo linijos darbo perspektyvas apjungus kokius tis ūkius.... Sakė net su kažkokiom parduotuvėm yra aptares realizavimą....

Pirmadieni reikės pasiskambinti, ir pasidalinti alternatyvų idejomis....

Na, atvirai, tai ir mane pradeda masint išstot ant placo su kokiu 200 l per dieną. Perdidrbėjas gąsdina kad tuoj tuoj visai nebeims pieno. Nutraukti sutartį ir viską vežti miestan būtų, kaip sako, stačia galva į ..... (neaišku kur). O pradedant po truputį "nusukinėti" nuo 600 l paros primilžio, pavasariop kylant primilžiams galvoju gal tikrai pradžiai dviem frontais pabandyt, kaip ten einasi tiesioginis pardavimas su šaldytuvu mikruškėj, kur nors turgelyje.

Pradžioje rodėsi gana kvaila mintis, daug žaidimo, neaišku su kiek tolko. Žodžiu toli kaip ligi mėnulio, bet kuo toliau, tuo labiau pačiam pardavinėti pieną vis labiau masina.

Na dabar "laukiu naujienų" iš perdirbėjo, jei ir balandį numes kainą, kaip iki šiol, tai tas mėnulis jaučiu nori nenori priartės pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Supratau, mūsu krašte atveža pieno į aikšteles netoli prekybos centrų, ir per pora valandų parduoda iki 200 litrų, bet tai ir man nepriimtina, ieškau alterntyvos....

O te kažkur Marijampolės krašte toks Vytautas pienininkas gyvena, jis minėjo, kad analizavo pieno fasavimo linijos darbo perspektyvas apjungus kokius tis ūkius.... Sakė net su kažkokiom parduotuvėm yra aptares realizavimą....

Pirmadieni reikės pasiskambinti, ir pasidalinti alternatyvų idejomis....

Na, atvirai, tai ir mane pradeda masint išstot ant placo su kokiu 200 l per dieną. Perdidrbėjas gąsdina kad tuoj tuoj visai nebeims pieno. Nutraukti sutartį ir viską vežti miestan būtų, kaip sako, stačia galva į ..... (neaišku kur). O pradedant po truputį "nusukinėti" nuo 600 l paros primilžio, pavasariop kylant primilžiams galvoju gal tikrai pradžiai dviem frontais pabandyt, kaip ten einasi tiesioginis pardavimas su šaldytuvu mikruškėj, kur nors turgelyje.

Pradžioje rodėsi gana kvaila mintis, daug žaidimo, neaišku su kiek tolko. Žodžiu toli kaip ligi mėnulio, bet kuo toliau, tuo labiau pačiam pardavinėti pieną vis labiau masina.

Na dabar "laukiu naujienų" iš perdirbėjo, jei ir balandį numes kainą, kaip iki šiol, tai tas mėnulis jaučiu nori nenori priartės pats.

Va tai iš esmė manyčiau, ne tik perdirbėji gerai tą sutuaciją supranta.... Aš visai nejuokauju, ir tikrai ne balandžio pirmosios pliurpalas, bet aš jau kuris laikas pergyvenu, kad nebemažina kainos.... nes kol gaunu po 60cnt, tai sunku pasukti ne tik priešinga kriptimi, bet ir į gretimą šaką peršokti sunku pasiryžti..... o tai juk jei gaučiau ne 60cnt, bet jau kokius du mėnesius pamokėtu kokius 45cnt už litrą bazinio, tai manau, jau kuris laikas imtume pagreiti pieno realizavima tiesiogiai vartotojui, ar daliniam perdirbimui, ir gautume po 1,2 Lt...

Nesutinku su mintimi, kad perdirbimas ūkyje neralus ir neapsimokantis..... Atsakysiu klausimu: -tada kodėl pavydime perdirbėjams nerealių pelnų ir prekybininkams antkainių....?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...