Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

matote, ir aš suprantu, kad galima ir daugiau, bet tikrai mano vieno ar musu keletos forumiečių nugabetos kelios tonos pieno, neatstos penkesdešimties gamintojų kibiriuku, nesvarbu, kad tai sudarys tik puse tonos.....

Supraskime, reikalingas masiškumas, ir tik tada busime išgirsti, nes priešingu atveju busim išjuokti....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Trigrasis del automatu pastatimo ietu:

autobusu stotelese miegamuosiuiose kvartaluose, salia tarkim spaudos kiosku ir eis taip, kad nespesi pildyti :icon-wink:

guodžiantis pamastymas, kad eis pirkit....., Kolkas nei vienas nepasakė, kat nepirktu pieno iš automato, jei tik toks bųtu ir pardavinėtu naturalų pieną.....

lieka klausimai su visomis techinėmis smulkmenomis, tai yra elektra, vanduo, kanalizacija, ir pats vietos mokestis.... na ir dar keletas smulkmenų, tokių kaip kaina ir atsiperkamumas.....

Bet ta mintis mane labai užkabino, gal todėl, kad kolkas nieko panašaus nėra, ir vienintelis pasirinkimas samdyta bobutė.....

asmeniškai man nepatiktu pirkti pieno iš pilstančios bobulės....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Trigrasis del automatu pastatimo ietu:

autobusu stotelese miegamuosiuiose kvartaluose, salia tarkim spaudos kiosku ir eis taip, kad nespesi pildyti :icon-wink:

guodžiantis pamastymas, kad eis pirkit....., Kolkas nei vienas nepasakė, kat nepirktu pieno iš automato, jei tik toks bųtu ir pardavinėtu naturalų pieną.....

lieka klausimai su visomis techinėmis smulkmenomis, tai yra elektra, vanduo, kanalizacija, ir pats vietos mokestis.... na ir dar keletas smulkmenų, tokių kaip kaina ir atsiperkamumas.....

Bet ta mintis mane labai užkabino, gal todėl, kad kolkas nieko panašaus nėra, ir vienintelis pasirinkimas samdyta bobutė.....

asmeniškai man nepatiktu pirkti pieno iš pilstančios bobulės....

Vanduo ir kanalizacija nereikalingi nes paciam aparate yra apsivalymo sistema ( vandens bakas ie surinkimo indas tik turesi juos pakeisti ) Bet susidursi su valdininku reketu ir isples tavo automata , manau kad bobute lietuvoje yra geriau negu automatas ( pieno turiu galvoje ne kalasas :icon-wink: )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Trigrasis del automatu pastatimo ietu:

autobusu stotelese miegamuosiuiose kvartaluose, salia tarkim spaudos kiosku ir eis taip, kad nespesi pildyti :icon-wink:

guodžiantis pamastymas, kad eis pirkit....., Kolkas nei vienas nepasakė, kat nepirktu pieno iš automato, jei tik toks bųtu ir pardavinėtu naturalų pieną.....

lieka klausimai su visomis techinėmis smulkmenomis, tai yra elektra, vanduo, kanalizacija, ir pats vietos mokestis.... na ir dar keletas smulkmenų, tokių kaip kaina ir atsiperkamumas.....

Bet ta mintis mane labai užkabino, gal todėl, kad kolkas nieko panašaus nėra, ir vienintelis pasirinkimas samdyta bobutė.....

asmeniškai man nepatiktu pirkti pieno iš pilstančios bobulės....

Vanduo ir kanalizacija nereikalingi nes paciam aparate yra apsivalymo sistema ( vandens bakas ie surinkimo indas tik turesi juos pakeisti ) Bet susidursi su valdininku reketu ir isples tavo automata , manau kad bobute lietuvoje yra geriau negu automatas ( pieno turiu galvoje ne kalasas :icon-wink: )

tiems aparatams, kurių aprašymus turiu, reikalingas vandentiekis, ir indas plaunasi, o atvežus pieną jis per šlangą užpildomas.

Na del plėšimo, tai kolkas nelabai bijau, nes turiu mintyse saugesnių ir kameru prižiurimū vietų, bet va valdininkų rėketo tai prisibijau

Didžiojo automato kaina, kuris turi 500 l talpos indą, kaina yra apie 80000, yra ir mažesni, kuriuose statosi nuo 100 l iki 400 l indai, tai jų ir kainos gerokai mažesnės.... modelio V100 su dviem talpyklompo po 200 l yra 46612 lt -20 procentu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, iš pirmo žvilgsnio atrodo normaliai. Man skaičiavimai dėliojasi taip:

jei, tarkim, aparato kaina 50.000 Lt, aš jį norėčiau amortizuoti (kad jis atsipirktų) per 3 metus. Grubiai tariant, per 1000 dienų. Dar kitaip tariant, norėtųsi/reikia, kad automatas "uždirbtų" 50 Lt per dieną. Jei (vėlgi tai yra mano prielaidos) į pieno 1 litro savikainą skaičiuočiau, kad automato išlaikymui skiriama 0,25 Lt/l (tarkim, pieno pardavimo kaina būtų 1l-1Lt, iš kurių 0,75 Lt eina ūkininkui, o 0,25 Lt-automato išlaikymui), gautųsi, kad per dieną reikia parduoti min. 200 l, kad būtų gaunamas ekonominis efektas.

Žinoma, čia dar neįskaičiuota elektra, vanduo, vietos nuoma bei transportas. Gal tokio automobiliuko http://www.agrotema.lt/index.php?Itemid=61&id=2&option=com_content&task=view ir nereiktų, bet su izoterminiu kėbulu-faktas, kad neišsiversim.

Taip va į excel'į įsivedus visas reikalingas investicijas bei išlaidas, susijusias su automato išlaikymu, norimą pardavimo kainą bei planuojamus parduoti kiekius, turėtume gauti finansinį rezultatą. Verta tai daryti ar ne.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, iš pirmo žvilgsnio atrodo normaliai. Man skaičiavimai dėliojasi taip:

jei, tarkim, aparato kaina 50.000 Lt, aš jį norėčiau amortizuoti (kad jis atsipirktų) per 3 metus. Grubiai tariant, per 1000 dienų. Dar kitaip tariant, norėtųsi/reikia, kad automatas "uždirbtų" 50 Lt per dieną. Jei (vėlgi tai yra mano prielaidos) į pieno 1 litro savikainą skaičiuočiau, kad automato išlaikymui skiriama 0,25 Lt/l (tarkim, pieno pardavimo kaina būtų 1l-1Lt, iš kurių 0,75 Lt eina ūkininkui, o 0,25 Lt-automato išlaikymui), gautųsi, kad per dieną reikia parduoti min. 200 l, kad būtų gaunamas ekonominis efektas.

Žinoma, čia dar neįskaičiuota elektra, vanduo, vietos nuoma bei transportas. Gal tokio automobiliuko http://www.agrotema.lt/index.php?Itemid=61&id=2&option=com_content&task=view ir nereiktų, bet su izoterminiu kėbulu-faktas, kad neišsiversim.

Taip va į excel'į įsivedus visas reikalingas investicijas bei išlaidas, susijusias su automato išlaikymu, norimą pardavimo kainą bei planuojamus parduoti kiekius, turėtume gauti finansinį rezultatą. Verta tai daryti ar ne.:)

na už 1,0Lt/l tai manau nugriautu tą aparata klientai besistumdydami, manyčiau pardavino kaina turėtu buti apie 1,5-1,8Lt/l juk parduotuvėje 3,5 procentų riebumo pienas kainuoja 3,5Lt/l

Beto neturiu supratimo, kiek kainuoja tie PET buteliai i kuriuos aparatas pilstytu pieną, nebent jis pilsto į klientų atsinėštą tarą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na už 1,0Lt/l tai manau nugriautu tą aparata klientai besistumdydami, manyčiau pardavino kaina turėtu buti apie 1,5-1,8Lt/l juk parduotuvėje 3,5 procentų riebumo pienas kainuoja 3,5Lt/l

Beto neturiu supratimo, kiek kainuoja tie PET buteliai i kuriuos aparatas pilstytu pieną, nebent jis pilsto į klientų atsinėštą tarą...

Nesiginčiju dėl kainos.:)

O dėl PET butelių-manau, kad tas aparatas pilsto į klientų tarą. Bent jau tas, kur nuorodą anksčiau įdėjau. Nes paprasčiausiai netilps tara/buteliai į automatą.:) Veikimo principas (mano nuomone) turėtų būti panašus į "gazirovkės" automatą, tik, kad higienai daugiau dėmesio skirta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

RSU: AB „Rokiškio sūris“ 2008 m. 12 mėnesių tarpinė konsoliduota neaudituota finansinė atskaitomybė

Rokiskio Suris AB Tarpinė informacija 27.02.2009

AB „Rokiškio sūris“ 2008 m. 12 mėnesių tarpinė konsoliduota neaudituota

finansinė atskaitomybė

AB ”Rokiškio sūris” grupės 2008 m. dvylikos mėnesių konsoliduotas neaudituotas

veiklos nuostolis sudarė 18,719 mln. litų (5,421 mln. EUR).

2007 m. AB „Rokiškio sūris grupė uždirbo 34,238 mln. litų (9,916 mln. EUR)

konsoliduoto audituoto grynojo pelno

2008 m. grupės neaudituoti konsoliduoti pardavimai sudarė 679,015 mln. litų

(196,656 mln. EUR). t.y. 2,11 proc. daugiau negu per praėjusių metų tą patį

laikotarpį. 2007 m. konsoliduoti audituoti pardavimai sudarė 664,962 mln. litų

(192,586 mln. EUR).

Didžiausia nuostolių dalį įmonė patyrė 2008 metų pirmąjį pusmetį, kada buvo

tikimasi rinkos atsigavimo ir produkcija buvo gaminama iš žaliavos supirktos

ekonomiškai nepagristai aukšta kaina. 2008 metų IV ketvirčio neigiamą rezultatą

lėmė įmonės finansinio ir kito turto vertės sumažėjimas.

Dalius Trumpa

Valdybos pirmininkas

8 458 55204

-------------------------------------------------------------------------------------------

AB „Žemaitijos pienas“ pernai patyrė 4,62 mln. Lt grynojo nuostolio. Užpernai dar uždirbta 24,5 mln. Lt grynojo pelno.

Įmonės pajamos pernai pasiekė 471,511 mln. Lt ir buvo 1,6% didesnės nei prieš metus, pranešama per „NASDAQ PMX Vilniaus“ biržą.

„Žemaitijos pieno“ nuostolis prieš mokesčius sudarė 4,57 mln. Lt, 2007-aisias įmonė uždirbo 30,6 mln. Lt pelno prieš mokesčius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Autumatai pilsto i kliento tara. O pasiziurejus i imoniu veiklos rezultatus darosim keista kad jie gave tokius nuostolius dar egzistuoja o mes bankrutuojam. Itariu seseli.

Taip bobutė pilstytu pigiau, bet yra šalutinių efektų, tokiu, kaip žmogiškasis faktorius, nuovargis, jai reikalingos išeiginės, ir panašiai.....

Automatas, dirba be poilsio dienų ir visas 24 val per parą, automatas neskidžia pieno ir nenugriebia grietinės, automatas išlaiko higienos normų aukščiausią standartą....

Galu gale tai šiuolaikinis ir vis potruputėli populerėjantis atributas, juk nei vieno nebestebina panašūs automatai....

Sutinku, kad neviena kompanija uinorėjo pasinaudoti mums nepalankia situacija, tačiau raskite firmą, kuri to nesistengia daryti, juk kiekvienos kompanijos tikslas, pasinaudoti kryzės situaciaj ir iš to turėti naudos, aišku ne kiekvienai tas pavyks.....

idomu ką ji sako, ir kokia čia kalba?:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Autumatai pilsto i kliento tara. O pasiziurejus i imoniu veiklos rezultatus darosim keista kad jie gave tokius nuostolius dar egzistuoja o mes bankrutuojam. Itariu seseli.

Taip bobutė pilstytu pigiau, bet yra šalutinių efektų, tokiu, kaip žmogiškasis faktorius, nuovargis, jai reikalingos išeiginės, ir panašiai.....

Automatas, dirba be poilsio dienų ir visas 24 val per parą, automatas neskidžia pieno ir nenugriebia grietinės, automatas išlaiko higienos normų aukščiausią standartą....

Galu gale tai šiuolaikinis ir vis potruputėli populerėjantis atributas, juk nei vieno nebestebina panašūs automatai....

Sutinku, kad neviena kompanija uinorėjo pasinaudoti mums nepalankia situacija, tačiau raskite firmą, kuri to nesistengia daryti, juk kiekvienos kompanijos tikslas, pasinaudoti kryzės situaciaj ir iš to turėti naudos, aišku ne kiekvienai tas pavyks.....

idomu ką ji sako, ir kokia čia kalba?:D

Virsuj desniam kampe yra subtitrai angliskai. Manau kad tai Pietu koreja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neauginam karviu bet jei augintume ir primelztume bent 500 l per diena rimtai svarstyciau apie tokio aparato pirkima .ir zmones pirkdami is tokio aparato jaustusi saugesni neipirkdami is bobuciu ir kiek sutaupytu .kad toks aparatas didesniame mieste atsipirktu nereiketu nei 3 metu :):icon-wink: .bet cia tik mano kaip neauginancio karviu nuomone .gyvulininkams gal mano nuomone ir neatrodytu teisinga :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...