Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Nu va perdirbejai ir toliau naudojasi musu ir valdzios bejegiskumu. Vos tik pasklido gandai kad gausim ismoku is karto perdirbejai sumazino kaina. Pieno zvaigzdes vietoj gaziuku perka naujus pienovezius, kitaip matyt nera kaip pelna pasimazint savikaina keliant.

Mpk uz 500-1000 ltr.nuo geguzes 1 d. Po 15 ct uz kg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

keista, kad dėl paramos už karves reikia kreiptis į seniūnijas. Ar seniūnas žino kiek mes kiekvienas ūkis turime karvių, tai kam tada riekalingi verslo centras (vic) ir NMA. Ar mes jau tapatinami ir pratinami eiti kaip pašalpiniai(darbo, pinigų ir maisto produktų)

kad tik tokios bėdos būtų.. gal geriau džiaukimės, kad gaunam kapeiką vieną kitą. Ant šienapjūtės didelė paspirtis visiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kooperatyvas Pieno puta dave pasirasyt naujas sutartis,reikia surasyt kiek parduosi pieno kiekviena menesi kaina pagal kieki iki 100lt per diena 0,10eu kas 2-3 tonas 0,15eu jei kiek isipareigojes nepristatysi turesi per 10 dienu sumoket 10 procentu pieno vertes bauda taip jei kooperatyvas nenupirks tau jis tures sumoket 10 procentu pieno vertes bauda.

Kaip i tai ziurite?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kooperatyvas Pieno puta dave pasirasyt naujas sutartis,reikia surasyt kiek parduosi pieno kiekviena menesi kaina pagal kieki iki 100lt per diena 0,10eu kas 2-3 tonas 0,15eu jei kiek isipareigojes nepristatysi turesi per 10 dienu sumoket 10 procentu pieno vertes bauda taip jei kooperatyvas nenupirks tau jis tures sumoket 10 procentu pieno vertes bauda.

Kaip i tai ziurite?

kas cia vietine kvotu sistema

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rokiškio sūris nuo gegužės 1 d.

iki100 l - 0,1155

nuo 100- 200l     0,1262

nuo 200-300 l     0,1310

nuo 300-500 l     0,1397

nuo 500-1000 l   0,1436

nuo 1000-2000 l 0,1514

visiems kitiems 0,1650  ir nusišvilpt jiems ant mūsų streikų :(

Nuo balandzio 1d. iki 100l - 0.1050, o nuo geguzes 1d - 0.1019 (RS)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta pieno supirkimo sutartis yra tipinė,jei jau pykti tai ant ko,tai ant ŽŪM. Aukšataitės nusivylimas dėl to streiko nustebino.Neįsižeiskit,bet ar žinojote reikalavimus ,išsakytus tame streike?Man,kaip pienininkui,svarbus buvo gal tik ketvirtas.Plačiau apie tai jau diskutavome Pliurpaluose.

Nieko aš neįsižeidžiau :) Skaičiau aš tuos reikalavimus ir man jie ne visi patinka, o kai kurie net nesuprantami, BET tikėjausi didesnės reakcijos ir didesnio dėmesio ir nors lašelio kainų kritimo stabdymo...deja, deja, deja :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar matėt ūkio subjektų , perkančių - parduodančių žalią pieną ir prekiaujančių pieno gaminiais, nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo naują projektą?  Mane šokiravo pataisa II skirnyje 3 straipsnis. Ūkio subjektų nesąžiningų veiksmų draudimas.

3.2 nesupirkti viso žalio pieno kiekio, pagal žalio pieno pirkėjo ir žalio pieno pardavėjo , parduodančio daugiau kaip 500 kg žalio pieno per dieną, sudarytas žalio pieno pirkimo - pardavimo sutartis, nukrypstant ne daugiau kaip 10 proc nuo žalio pieno pirkimo - pardavimo sutartyse numatyto žalio pieno kiekio;'

 

Kaip aš suprantu (gal aš klystu? )  perdirbėjai neįpareigojami supirkti kas dienai turės iki 500kg pieno.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kiek pamenu ta pataisa buvo jau anksčiau.

štai 2015m versija, ten nėra nurodyta 500kg.

 

2) nesupirkti viso žalio pieno kiekio, pagal Lietuvos žalio pieno pirkėjo ir Lietuvos žalio pieno pardavėjo sudarytas žalio pieno pirkimo–pardavimo sutartis, nukrypstant ne daugiau kaip 10 procentų nuo sutartyse nurodyto žalio pieno kiekio;

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...