Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

ES ir ne tik, žemdirbiai streikuoja, EK mato kad tikrai blogai, po kvotų panaikinimo, imsis priemonių vėl riboti gamybą. Tai jei kam atrodo kad bereikšmis laiko gaišimas, tegul pienu galvą išsitrina. Judėti reikia.

Bet kol EK priims kazkokius sprendimus spes mus suzlugdyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šiandieną išgirdau tokį moną :) RS už vasario mėnesį netaikys pieno punktams geometrinių vidurkių nei somatams, nei bakterijoms. Jei tuo ėmimu bus virš 400 som tai ir gausi nuoskaitą. Viskas paskaičiuota su nuoskaitomis man šnd pareiškė vadybininkė. Ir aišku viską sužinome tik atgaline data. Mieli kolegos jūs man pasakykit ar ne LR įstatymas numato geometrinio vidurkio taikymą? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir Jums nekilo jokių klausimų ?

Žinoma , kad kilo.Per daugiau kaip 16 ūkininkavimo metu supratau ,kad nėra kam užduoti tu klausimų arba jei ir uzduosi tai niekas neatsakys. Kadangi aš jau apsisprendęs baigti pieno gamintojo karjera, tai į viskas šias vykstancias nesąmones reaguoju tik liūdnai šypsodamasis .

Europai nereikia gamintojų , europai reikia valgytojų ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinoma , kad kilo.Taciau kadangi aš jau apsisprendęs baigti pieno gamintojo karjera, tai į viskas šias nesąmones reaguoju tik liūdnai šypsodamasis.

aš nesu apsisprendusi baigti šito verslo, nes man dar vaikai studentai reikia pabaigti išmokslinti, taip kad aš nenoriu kad už mane kažkas nuspręstų kada ir ką turiu baigti. Noriu pati priimti tokius sprendimus ir širdis lipa iš krutinės kai matau tokią neteisybę :(  šiandieną parašiau kreipimasi į ŽŪ ir maisto produktų reguliavimo tarnybą . Lauksim žinių . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš nesu apsisprendusi baigti šito verslo, nes man dar vaikai studentai reikia pabaigti išmokslinti, taip kad aš nenoriu kad už mane kažkas nuspręstų kada ir ką turiu baigti. Noriu pati priimti tokius sprendimus ir širdis lipa iš krutinės kai matau tokią neteisybę :(  šiandieną parašiau kreipimasi į ŽŪ ir maisto produktų reguliavimo tarnybą . Lauksim žinių . 

 

nebus kur nors parašyta supirkimo sutartyje, kad susitariate dėl tokios nuoskaitų sistemos? Aš pirmiau rašyčiau laišką pieninei su prašymu pagrįsti įstatymo nesilaikymą, tada su jų atsakymu jau galima kažkur skųstis eiti.Juo labiau, kad tik girdėjote apie tai, bet realiai nesusidūrėt... o ką žmonės šneka tai negali tikėt kiekvienu jų žodžiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nebus kur nors parašyta supirkimo sutartyje, kad susitariate dėl tokios nuoskaitų sistemos? Aš pirmiau rašyčiau laišką pieninei su prašymu pagrįsti įstatymo nesilaikymą, tada su jų atsakymu jau galima kažkur skųstis eiti.Juo labiau, kad tik girdėjote apie tai, bet realiai nesusidūrėt... o ką žmonės šneka tai negali tikėt kiekvienu jų žodžiu

nesu naivi ir žinau kad negaliu net komentaro rašyti neturėdama popieriaus rankose.  Žinau kad toli nenueisi su VBS tarnybos žiniomis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutinius keletą metų matėsi kur viskas ritasi ir aš po truputį keičiau ūkio profilį. Mano sūnus taip pat studentas aš dirbantis ūkininkas pakolkas taip pat nežadu atsisakyti ukininkavimo . Tik pasirinkau kas lengviau

Kad taip bus matesi jau pries 7-8 metus buvo aisku kad gyvulininkystei galas ,dar ivykius pasoartino ministras Jukna su savo prioritetais gyvulininkystei,laiku sumazinau gyvulius esu laimingas kad taip padariau,ne uz ka nelaikyciau daug gyvuliu kad ir uz litra moketu 1 eura galima ukininkaut daug lengviau,visu pasaulio pinigu neuzdirbsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad taip bus matesi jau pries 7-8 metus buvo aisku kad gyvulininkystei galas ,dar ivykius pasoartino ministras Jukna su savo prioritetais gyvulininkystei,laiku sumazinau gyvulius esu laimingas kad taip padariau,ne uz ka nelaikyciau daug gyvuliu kad ir uz litra moketu 1 eura galima ukininkaut daug lengviau,visu pasaulio pinigu neuzdirbsi.

Tai kuom uzsiimi dabar kad toks laimingas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad taip bus matesi jau pries 7-8 metus buvo aisku kad gyvulininkystei galas ,dar ivykius pasoartino ministras Jukna su savo prioritetais gyvulininkystei,laiku sumazinau gyvulius esu laimingas kad taip padariau,ne uz ka nelaikyciau daug gyvuliu kad ir uz litra moketu 1 eura galima ukininkaut daug lengviau,visu pasaulio pinigu neuzdirbsi.

kazkaip nemanau kad jei moketu 1 eur nedidintai bandos aisku cia pagal galimybes bet cia manau kas tik galetu ir pajegtu augtu uz tokia kaina o kazka lengviau tai nelabai tikiu kad lietuvoj imanoma aplamai uzsiimti :icon-geek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskolu neturiu,europos parama nesinaudojau,pinigus investavau i zeme ,as ja pirkau kai buvo pigi,ji niekada nenuverteja visada turi verte,as nekaltas kad jus pirkot brangia technika ,zeme nuomavot ,turiu misko nuosavo,jei ukininkaut nebeapsimokes galesiu zeme pardavinet ir gyvent,taio daugelis europoj gyvena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Eilinis perekupinis "kooperatyvas" nieko naujo, tiesiog bent kur pas mus yra tokių, tai jiem nevisada paeina išvežt tiem patiem lenkam, tai ir kursuoja tai rokiškiui, tai medeikiam, tai marijampolei, lenkam. Kainų mažėjimo esmė vistiek netame. Netikiu kad tie kooperatyvėliai muštų kainas jei jiem nemažintų supirkėjai, uždaras ratas, kol nepaims kas perdirbėjų už kiau*ų. Tol nieko čia gero, ar bent pakenčiamo, nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...