Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

.Karves kurie nori parduoti laukia po mėn.eilėje.Kainos tai,nu ir na....Utenos

mėsa sakosi į diena po 160 karvių užsiregistruoja pirkimui..

Na gal ir laukia tie ūkininkai, kurie nori visą bandą iš karto parduot. Kas nori parduot 1-2 galvijus paima per savaitę ilgiausiai. . O kad ūkininkai masiškai pardavinėja karves (iškart visą bandą) čia tai faktas. Ir dabar visi puls ant grūdinių, ganyklas išaria ir ruošiasi sėjai. Kris grūdų kainos, vėl visi puls prie pienininkystės. Užburtas ratas

Aplamai ūkininkai norintys parduoti visą bangą (10-20 galvijų) į Lietuvos perdirbėjus net nesikreipia, lenkai superka ir moka padoriai.  Lietuviai už karvės gyvą svorį šiuo laiku moka tik 50 ct., o lenkai 1 eurą. Skirtumas didžiulis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Streikuosit, boikotuosit ir kas iš to, tik patys ūkininkai baudų iš policijos gaus. Jau kažkada streikavom, pieno nenešėm ir t.t., o kas iš to, naudos buvo nulis. Ir nereikia versti bėdos ant mažiukų ar "pseudo" ūkininkų, lyg dėl jų kaltės krito pieno kainos. Čia tipo visi kalti, tik ne aš pats..

Kažkaip keistai skirstot ūkininkus į gerus ir blogus - jei prie importinio traktoriaus kabina pigią techniką blogas ūkininkas, jei brangą paraminę ( ar už paskolą pirktą) geras ūkininkas. Juokas jam iš tokių jūsų išskaičiavimų.

Ce suprantu taip jog jei syki klupai tai jau ir nebesikelk ,nes vel klupsi. Kazkodel prancuzam ,vokieciam ir visiem kitiem gaunasi na o pas mus bijomasi net pabandyt,ar nuteikinejama taip ,kad net bandyt nesinoretu??????

 Sakykit ka tik norit,o as tikiu kad atsiras bendraminciu kurie negyvena saidiena ir nelaukia ismaldos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jaučiu, kad marazmas užkrečiamas... požymiai jau išduoda, kad ir aš sergu...

Prancūzams, Vokiečiams tai padeda, pas juos tai veikia, bet patikėkit, pas mus tai nesuveiks, nesuveikė ne vieną kartą, klupome ties tais mėginimais jau ne kartą kaikurie...

Nesuveiks, nes mes kitokie, nei paminėtų šalių veikėjai, dalyvaujantys streikuose, ir atstovaujantys streikuojantiems...

Prancūzijoje, kai žemdirbiai blokuoja kelius, prei ju jungasi ne tik kolegos, bet net tie patys kam tas streikas kenkia, pvz sunkvežimių vairuotojai mielai jungiasi, ir nekelia kažkokių piktumų prieš streikuojančius, ir ne tik jie, patikėkit tai faktas. O pas mus...? Ar panašu, kad mus kažkas palaikys...? Nejuokaukit, -iš savų bus daugiau nei puse streiklaužių... :icon-exclaim:

Ir taip jau buvo, ir bus... Pas mus labai gerai veikai žiniasklaida, ja mes tikime, ji sėkmingai daro juodą darbą, tai yra pjudo mus tarpusavyje... Sakysit ,-netiesa...? Užtenka peržvelgti šią temą per paskutinį mėnesį... Dar galvojate...? Galvokite kaip tik norite, o bus būtent taip :icon-exclaim:  Sakysite aš pesimistas? O ne, -aš kaip tik optimistas, žinau kad jei mane siunčia ant trijų raidžių, aš vistiek turiu pasirinkimą, pats sprendžiu į kurią puse eiti... Tad jei dar kažkas turite vilčių, kad streikas padės, -neturėkite, nes jo net nebus... Galite mane vadinti kaip norite, bet aš visada už savo žodžius atsakau. Galėčiau juk kaip ne vienas čia agituoti, skelbti ir raginti streikuoti. Sakyti, kad neduosiu pieno dieną, dvi, ar net savaitę, bet kas iš to? Kuris patikrintumėte ar aš išpyliau pieną į mėšlo rezervuarą...? Galėčiau pasakyti, kad nuvažiuosiu į streiką ar mitingą, bet aš ir nuvažiuočiau. Ir net šešėlyje greičiausiai kad nelikčiau, bet pieną atiduočiau, jokių finansinių nukentėjimų neprisiimčiau. Ir nespjaudykit niekas savo vaizduoklių skaitydami ką aš rašau. Visada buvau ir esu kooperacijos šalininkas, niekada nelaukiau, kad neva jūs padarykite, o jei jums pavyks, tai gal ir aš prisijungsiu. Net nebandžiau skaičiuoti, kiek praradau toks būdamas, tiesa smagu, kad ne aš vienas toks... Tie kas yra bendraminčiai, ir teisingai mastantys, mane tikrai supras...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaubojau ko uzvartojai? :) as irgi noriu :D  o po teisybej greiciausiai taip ir bus kaip sakai bet bent busiu dares kaska nes man ne vistiek kokioj  as salyj gyvensiu graikijoj ar vokietijoj nes dabartinis lietuvos kelias tai graikiskas  tiesus kelias i bankrota ir ne tik del pieno del visko aplamai  esam isigimusi bomzu tauta nepalaikom vieni kitu riejames kaip bomzai greiciausiai nieks ir nepasikeis kol neuzaugs nauja karta kuri galvos kitaip to ir palinkeciau nebut bomzais o but vertingais savo tautos tautieciais  nebut siukslem o but vertingais tautos grynuoliais  sekmes toliau galvojant ir nevertinant savo darbo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiskai sutinku su Kwboy ir tuo paciu pats sau papriestarausiu. Kowboy ir daugelis ktui jau sukure gamybine baze turi verslo pagrindus. As ,ir tikrai nemaza dalis tokiu kaip as ,tai dar tik kuriam. Manau ce esminis skirtumas ir jis itakoja nuomoniu skirtuma. Kai Jus kuret ,nebuvo visokiu  reikalavimu. Sendien pirma reikia pastayti meslide ,o tik p to pirkti karves.

 Antra ,manau mes ,as, esame jaunesnioji karta,kuri ragavo ir savos ir svetimos duonos.Svetima tikrai ne tokia skani.Sakau is asmenines patirties.

 Trecia.Prancuzai vokieciai ir visi kiti, manau taippat pradejonuo tukstantiniu ,o galir nuo tukstancio nesiekenciu, mitingu ir per simtmeti isaugo iki  masiniu reiskiniu. Ju zemdirbystes tradicijos skiekis proprosenelius,o musu ,geriausiu atveju ,senelius.

 Jei Mes,jaunoji karta, zvelgsime atgal ir bijosim musu tevu ir seneliu nesekmiu,tai automatiskai esam pasmerkti. Gal esu naivus,gal per didelis optimistas,bet tikiu,kad atsiras bendraminciu,kuriem ne vis vien kokia bus musu salis po 100 metu. 

 Lengviausias budas kraut lagaminus ir varyt i vergija. Truputi sunkesnis ,bandyt pakovot uz savo vieta po saule. As renkuosi sunkesni buda,nes tikiu ,kad mano vaikai ir anukai tai ivertins. 

Gyvenimas praeities baimemis tikrai nesukurs ateities.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ka keliu blokuotojai,nutilot sugedinti ramzos,emetes darbo vietoj sedejimo prie kompo per dienas.

Laukiam nurodymų, ką ir kaip daryti, kaip pelningai ūkininkauti...

Tiesa aš nemelžiu, nešeriu karvių, net mėšlo nevalau... O pats minėjai, kad darai viską, ir matau, kad čia spėji dažniau sėdėdamas pamokslauti... Va dar ir to reikėtu mums pasimokyti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kodel mane turi blokuot,argi del to,kad prieštarauju jusu paistalams,kiek teko kalbet su rimtais ukininkais visi sako,kad su tais streikais,keliu blokavimais nieko nepasieksim,juk tuos kur anksciau blokavo uztampe po teismus,jus esat cia keli etatiniai forumo dalyviai kurie pilstot iš tušcio i kiaura ir isivaizduojat kad kazka nuveikiat o laiko sedet prie kompo turiu nors ir dirbu pats vienas su šeima,ne taip kaip jums dirba kumečiai o patys kaitinat bambas prie juros,del to ir stugaujat,kad reikes patiems greit dirbti nes nebebus iš ko moket juodnugariams algu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sujuokinai kestoxai apie pagarba,labai pagarbiai atsiliepet man pacioje pradzioje,išvadinot visokiu perdirbeju agentu uz tai ,kad turiu kitokia nuomone,jus tie keli etatiniai esat neklystantys,o kai pareiškiau savo nuomone maišot su zemem,o tu minde matau dabar  tikrai esi kaimo lochas,moki tik patauzyti kaip boba,sakai,kad neatsakau i postus,o kiek tu man neatsakei,juk siuliau organizuok galinga kooperatyva,o tu naiviai atsakei,kad aš vistiek i ji nestočiau,na matai pasirodo tu aiškiaregis,mano mintis skaitai,viena karta pradek veiksmais,o ne liezuviu dirbt,nes su liezuviu pamalt kiekvienas durnius sugeba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sujuokinai kestoxai apie pagarba,labai pagarbiai atsiliepet man pacioje pradzioje,išvadinot visokiu perdirbeju agentu uz tai ,kad turiu kitokia nuomone,jus tie keli etatiniai esat neklystantys,o kai pareiškiau savo nuomone maišot su zemem,o tu minde matau dabar tikrai esi kaimo lochas,moki tik patauzyti kaip boba,sakai,kad neatsakau i postus,o kiek tu man neatsakei,juk siuliau organizuok galinga kooperatyva,o tu naiviai atsakei,kad aš vistiek i ji nestočiau,na matai pasirodo tu aiškiaregis,mano mintis skaitai,viena karta pradek veiksmais,o ne liezuviu dirbt,nes su liezuviu pamalt kiekvienas durnius sugeba.

Nu aš yrgi pabūsiu kaip ir visi liežuvių pamalsiu. A kitą kartą ne tamstos postus taip aptrina, kad lieka vienas sakynis iš priekio o kitas iš galo, o taip tai pilnas postas tai siaubė kokio ilgio ir skaityti tą patį atsibosta:-))
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

niekas nieko netrina,ka parašau,tas ir yra,o juodas sakai,kad viena karta parašai ir gana,tai taikykit sau,parašet blokuojam kelius,pienines ir pirmyn,o dabar tik tušciazodziavimas,tuos zodzius girdziu per kiekviena sunkmeti ir tie patys etatiniai tai siulo,kaip ir dabar sake po šienpjutes varom,kad jau javapjute prasidejo,o perdirbejai dar labiau dulkint pradejo,vienu zodziu šudo malimas ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

... skaitau postą aukščiau, ir kilo idėja. Tai va klausimas, -kas dar norėtu, kad atsirastu aktyvus žmogus ir sukurtu kooperatyvą...? Tikrai įdomu jei sukurčiau, ar atsirastu norinčių įstoti...?

Kowboy, kolega.... o kaip jūs tą kooperatyvą įsivaizduojat??? Perku - vežu - parduodu?? Ar perku - vežu - gaminu- parduodu?? Ir, sakykit kolegoms iškart, kad įstoję, turės ne tik "geras" kainas gauti, bet ir pinigais prisidėti prie "vežu- gaminu"..... Kitaip  eilinis surinkėjas pardavėjas bus.... kokių ir taip daug...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

abc kam kurti koperatyva jeigu yra piuikiai veikianciu koperatyvu kad tu nestosi tai faktas nes negaletum kartu dirbt nes tau nebutu geriau negu kitiems visiems vienodai butu tau tas netinka dalykas nes pavydo esi pilnas sekantis dalykas o tu cia sudo nemali? ir klausimas ar cia tavo nuomone yra negincijama ir vienintele teisi? kaubojau esi geram koperatyve tik siek tiek patobulint istatus reiktu ir butu superinis koperatyvas  cia kaip sakoma nauji rinkimai nauja partija turi but nebukim mazi vaikai isnaudokim ta ka turime ar ne kaubojau? be to abc jeigu as buciau tik sudmalys tai netureciau kasmet kompleksies patikros va pasgambino pazystamas is savivaldybes sako pasiruosk kompleksa gavai sarasus uzmate ikandu sukoms valdzios o tie kompleksines man  ir tai panasu i demokratija? kol tokie valdzioje sedes nepades nei koperatyvai nes neis dirbti dabar kai pienas lt paleistas bus duodu 100 procentu kad tikrintojai eis ir eis i fabrika ir ieskos kabliuku cia yra interesai keletos stambiu zaideju ir knis prota kol nebus normaliu valdininku lietuvoje 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Minde, ko trūksta PienasLT įstatuose, ką sakai reikėtu tobulinti...? Kooperacijos principus žinau gerai, ir žinau, kad niekam nieko nesukurčiau, na bent jau tikro kooperatyvo... Čia vien dėk kooperacijos principo, nes niekas kitas už mus negali jo sukurti, tam turi pribręsti grupė bendraminčių kolegų, susėsti dėlioti mintis, išsakyti savo nuomones, priimti vieningą sprendimą, nusibrėžti gaires ir veikti.

Čia mane jau užkniso tie visi svaičiojimai ne į temą, vienas kito provokavimai. Va ir norėjau pažiūrėti, kiek atsiras tokių, kurie tik laukia, kad už juos kažkas kažką padarytu... Ačiū Dievui neatsirado... Tai gal dar nesame beviltiški...?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...