Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Tu gamink pieno kiek nori veze piena is kitur ir vez,atsakymas paprastas kur tu ji desi vistiek parduosi man uz ta kaina kuria tau nustatysiu tai rinkos desnis ne mano cia zodziai vieno stambaus pieno imones direktoriaus.Kas jum neduoda isvezt pieno vezkit i vokietija,olandija ten gausit daugiau laisva rinka dabar kur noriu ten perku jei nepatinka neperku patys to norejom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasakykit visaziniai man paprasta dalyka kodel 2013m uz piena mokejo virš lito,negi tada perdirbejams buvo uzejes dosnumas,o dabar kazkaip visi paliko labai godus,paaiškinkit laukiu.

Neužsiciklink vien Lietuva, ne mes vieni pieną gaminam. Tad kad ir susimažinsim gamybą, kaimynai užvers. Išeitis tik ir patiems didinti primilžius.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasakykit visaziniai man paprasta dalyka kodel 2013m uz piena mokejo virš lito,negi tada perdirbejams buvo uzejes dosnumas,o dabar kazkaip visi paliko labai godus,paaiškinkit laukiu.

Tai gal užsieni buvo pieno trūkumas ir į Lietuvą niekas nepardave. O dabar naudojasi padetimi, kad vietiniams abužiams moket mažiau o kiek trūksta dasipirkti iš kitų šalių, nors ten ir brangiau.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2013 m Rusijos rinka buvo atvira visai europai ir i ja veze ir tie patys Lenkai kurie pirko is musu visa pasiulyta piena didesne kaina negu LT,todel jeigu musu pieno magnatai nebutu mokeje virs lito tai tie patys kooperatyvai butu piena isveze kaimynams ,o dabar kiek suprantu Lenkams to pieno tiek nereikia o ir  perka zema kaina,todel kooperatyvai nebeturi pasirinkimo laisves,tuo ir naudojasi musu perdirbejai noredami juos pasmaugt,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na va KAPONE ir paaiškino,kad tada pieno buvo didelis poreikis ir todel atitinkamai kaina didesne,o dabar pieno ner kur deti,nes uzsidare didele rusijos rinka ir nereikia svaigti apie visokius streikus,piketus nes su tuo nieko nepasieksim...ar supratot pieno yra per DAUG.

Nu tai vieną kartą imk ir paaiškink jei pieno neeina parduoti tai kokio by.io perdirbėjai perka iš latviu po25e/centus kai lituvoje (pagal jūs) pieno sočiai žymiai pigiau.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na va KAPONE ir paaiškino,kad tada pieno buvo didelis poreikis ir todel atitinkamai kaina didesne,o dabar pieno ner kur deti,nes uzsidare didele rusijos rinka ir nereikia svaigti apie visokius streikus,piketus nes su tuo nieko nepasieksim...ar supratot pieno yra per DAUG.

Gal tavo tuščioj galvoj voratinklių yra per DAUG.Taip nemanai?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kodel perka piena iš latviu paklausk paciu perdirbeju,iš ko man pirkti dyzelina,technika,atsargines dalis,kitus ukio reikmenis niekas man nenurodo iš kur noriu iš ten perku,taip ir pienininkai iš kur jiems geriau iš ten ir perka,bet man taip ir nepaaiškini kodel 2013 uz piena mokejo virš lito.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kodel perka piena iš latviu paklausk paciu perdirbeju,iš ko man pirkti dyzelina,technika,atsargines dalis,kitus ukio reikmenis niekas man nenurodo iš kur noriu iš ten perku,taip ir pienininkai iš kur jiems geriau iš ten ir perka,bet man taip ir nepaaiškini kodel 2013 uz piena mokejo virš lito.

Kaip tu man nepaaiškinaį kodėl olandai gauna po 30ct dabar?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu abc lyg ir ne mazas vaikas esi, bet tiki visais perdirbeju isvedziojimais, na ir kas kad rusai neperka pieno is europos, poreikis ju pieno produktams nesumazejo jie perka vistiek, tai mano durna galva rinka turi persiskirstyti t.y. rusai dabar sakykim perka is tu saliu is kuriu anksciau nepirko, kalbos buvo, lyg per Baltarusija tranzitas buvo musu pienuko i Rusija. Ar tu manai, kad staiga rusai patys eme ir padidino pieno gamyba iki tokio lygio, kad jiems pakanka,nemanau, kad tokio dalyko neimanoma nesuprasti. Dabar del pieno gamybos mazinimo, nu durna galva tikrai neleidzia nutyleti tokios nesamones,neliko kvotu visi stengiasi kaip islikti rinkoje ir didinti kiekius ir tik laukia kol tokie kaip mes iskelsim rankas ir eisim pasalpiniu produktu pasiimti, yra tikrai yra dideli susitarimai ir ne vien tik tarp perdirbeju, tik ne mums zinoti tiesa, jei valdzia nesugeba savo pilieciams uztikrinti to kas parasyta konstitucijoje tai ka jau kalbeti apie kazkoki istatyma kuriuo ruosiamasi reguliuoti pieno supirkima, pavyzdys jau yra supirks tik dar kaina pamazino.Isties sunkus metas mums,nezinau, norint konkuruoti su kitomis europos valstybemis reikia sparciai soliuoti priekin rekonstruojant, modernizuojant pieno ukius, tik klausimas is ko ir kaip kai pas mus tokia situacija, svyra rankos ir tikrai nesinori jokiu investiciju, o reikia labai reikia eiti i prieki jei norim islikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2013 lenkams pieno reikejo r koperatyvai kai isvezt pradejo visa del to ir mokejo lenkai didnasi savo gamybinius pajegumus jau iki kvotu panaikinimo buvo pasiruose o jei abc esi toks debilas ir nesupranti kad lietuvoj nera pasiulos ir paklausos desnio atsimerk nusiimk rozinius akinius lietuvoj vyksta nusikalstamas verslininkavimas vakaru europoj perdirbejai jau senos dienos butu simtamilijoninem baudom nubaudinti uz nesvaru bizni kaip ir prekybcentriai dar krt asilui kuriam nedasunta pakartosiu normali laisva demokratine salis kontroliuoja santykius nes joms yra per brangu leist savivaliaut vienai ar antrai pusei o jeigu tau atrodo gerai tai kas vyksta siuo metu lietuvoje esi paskutinis debilas BVP krenta zmoniu mazejai ukininkai bankrotuoja ko pasekoje gali kristi dauk smulkiu verslu ir keletas perdirbeju ko pasekoje isauks apie 8000 per lietuva bedarbiu bedarbiai neturi pajamu normaliu jie nepirks kris vidaus vartojimas prasides kze ir vel bus naktines reformos tik del to kad valdzioje sedi tokie kaip tu trumparegiai pusprociai debilai nemokantys nieko apart daryt varkes kol turesim pusprocius seime vyriausybeje tol busim vargo pisuokliai ubagai  ir tik del tokio poziurio kaip tu abc nes visi seime tokie ir yra isikande viena fraze kad atrodytu protingi o is tiesu dalbajobai menkystos nieko nemokantys jau ne vienam valdzios pareigunui ta pasakiau ir dejau skersa ant visu pochui tegul tikrina mane ir linciuoja bet nebusiu subines gyventojas pernai 5 patikros panasu kad ir siemet bus nemaziau nes cironka ir blatraitiene gerai iskoliavau susitikime jei nemoka dirbt tegul valina ir nesedi tokioj vietoj suprask abc kad i mus ziuri kaip i kiaules kokias ziuri kokioj fazej pradesim zviegt  tada ir prasides visas grazumas o dabar dar tk kriuksim matyt sotus esam dar 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...