Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Maj o ka tu turi metala ,kupra,ne tau sprest ka as darau,paaiskink man kas tas SOFKINIS kas gi pasigirs jei ne pats tau iki manes dar toli toli,kiek suprantu tu apie uki nieko neismanai tauski visokias nesamones geriau pats negaisk ir kitu negaisink dirbk daugiau nelis kvailos mintis tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

abc destrukcija jau ivykde,nebekalbam apie veiksmus, ar ateities planus, bet teisinames, aiskinames, kad nepirkom dzipu ar dar kokiu nors prabangos prekiu, ko visai nereiketu daryti. Pirkom ta kas kiekvienam atrode reikalinga,, pirkom uz savus, o ne uz abc  taip, kad galim sakyti " ne tavo reikalas", dabar atejo metas kai reikia uz save pastoveti, nes jei dabar sugriausim tai ka kiekvienas kurem, daugiau tikrai nebeatsistosim ant koju, paprasciausiai suvalgys mus europa, tik kazkaip noretusi vyriausybes didesnio demesio, nereikia mums ten tu priemoku uz kainu sumazinima reikia rimtos pagalbos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

abc destrukcija jau ivykde,nebekalbam apie veiksmus, ar ateities planus, bet teisinames, aiskinames, kad nepirkom dzipu ar dar kokiu nors prabangos prekiu, ko visai nereiketu daryti.

Aš irgi manau, kad nebereikia reaguoti į trolius, tegul kalbasi patys su savimi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Isties dauguma per daug dejuojat del mazu supirkimo kainu, kartais net siutas ima nuo jusu perdeto verkimo. Vienintele iseitis sekti pienas lt keliu, kitaip tvarkos nebus su perdirbejais. Kol mastysena bus tokia, kad kam tas kooperatyvas reikalingas jei as kitiem parduodamas gaunu 2-3cnt daugiau, nei koop duoda tai nieko gero ir nepasieksim. O blokuoti kelius, mitinguoti, nemanau, kad kas pasikeis y geraja puse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

....... Vienintele iseitis sekti pienas lt keliu,....................

Labai gali buti kad taip , bet ir Baltraitienė galetu pasirupint - kaip tai kontruoliuot ivežacius pienuka , "susirupint" jo kokybe , vet.reikalavimais , na ir kitais dalykais . Ta prasme , remdamasi kilniais tikslais :) , daryt viska is valstybės pusės , kad "kontrabandiniam' pienukui , nebut keliai 'rožėm kloti' . Taip sakant : va kur deretu parodyt maximum biurokratizmo . To juk musuose netruksta - panaudokim ta geri :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va , nu ir kam ? Negi neteko matyt , koks dazniausia viso to 'finale' ? Jei dar yra kokia biblioteka likus , pasiieskotum "Pagiriamasis zodis  kvailybei" Erazmas Roterdamietis , tiesa seniai leista 1963metais , bet knygele plona , lengvai skaitosi ....... Pienburnis , pavadino - vo tragedija :lol: , tai nenusileidinek iki jojo lygio , kam duodi pagrinda manyt , kad teisingai ir pavadino ? Pavadink 'abcgh' "Gerb." ar net "brangus kolega" , tada jis pats ir atrodys "pienburnis" , a Patsai mum visiem sudarysi ispudy taktisko zmogaus , tai taip juk , paprasta . Sekmes :)  <  http://jakavonyte-filosofija-bus.yolasite.com/resources/Erasmus-roterodamus-Pagiriamasis-zodis-kvailybei-2011-LT.pdf  >

Dėkui už įkeltą nuorodą,laiko turėdamas perskaitysiu,seniai beskaitęs.

Apie pieniikystę prieš kokius metus,kai pradėjo mažėti pieno kainos,kažkas iš žinomų pasakė,kad išliks tie,kurie turi po porą šimtų karvių.Kažkaip sunku iš esmės paneigti.Taigi ,visi"pseudoūkininkai" su mažiau karvių nebetrukdys perspektyviems.Tas PieasLT turi vieną gerą bruožą šiuo požiūriu,kainų skirtumas tarp 400 ir10000kg per dieną priduodančio turbūt mažiausias lyginat pieninių kainas.

Dėl pieno vežimo iš estų,latvių,kooperatyvų gausos kaltos tos pačios perdirbimo įmonės.Susidaro įspūdis,kad jos veiklą pradeda planuoti nuo "šiemet toks ir toks pelnas".Dabar,kaip abcd rašo,turbūt pieninės priėjo tą ribą,kai kainą tik mažint,nes skaičius ,rodantis pelną, gali mažėti.

Apie Kowboy ūkininkų vieybę pasisakymą,tai jau kažkada rašinėjom.Kaip tada,kai ponas Karbauskis orgaizavo pieno neduoti į pienines.Aš nedaviau.Ponas Karbauskis ,pasirodo,pieną davė.Ką reikia galvoti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nieko sau kada nori tada dirbi, is kokio medzio tu woltai iskrites esi, tikriausiai is palmes....nes kritai tikrai is aukstai. 

jeigu tu ari diena nakti ir nematai pabaigos, tai nereikia sakyti kad visi taip daro, kas moka tas pasilengvina sau darba, ir per baisu karsti galiu pailseti, o padirbeti anksciau ryte ar vakare kai vesiau, niekas man nenurodineja kada ka daryti, vienas is ukininkavimo privalumas kad as esu virsininkas, o ne kazkam dirbu. cia mano nuomone ir as taip darau, ir nereiskia kad visi taip turi daryt, visi darom savaip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei tikrai reiketu po 24val dirbti uki kiekviena diena tai butu kazkas baisaus :) Aisku sienapjutes metu as asmeniskai ir po 20val per para pradirbu, nes technika nera nasi, plotai nemazi, bet cia buna tik 1sav laikotarpis per visus metus. Geriau cia nerasineja  kuriam kooperatyva pavadinimu "zemesukis.com"  ;) ;) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

piena aš parduodu o ne duodu zemaitijos pienui su visais priedais gaunu 21cnt,o kad daug dirbu nebesvaik,tas buvo anksciau kol nebuvom es ir neturejau modernios technikos,juk taip aš buvau parašes o tu interpretuoji savaip,o ant tu kooperatyvu aš dejau skersa,nes jie jokie kooperatyvai tik perpardavinetojai,kazkam kraunat turtus,kai galetumet patys tiesiogiai parduot piena,juk ir veterinarijos vadovas pasake,kad tikru kooperatyvu tera apie dešimtadalis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esme ne tame kiek dirbi, esme tame, kad kaime reikia dirbti tikrai ne tada kada pats nori, o tada kada reikia. Seti tada, kad reikia, pjauti velgi tas pats, sienauti  zodziu visi darbai kaime turi tikslius grafiku, o dar priedo oro salygos viska itakoja. Nenori nemelsk ryta karviu pamelsi vakare arba po savaites kai parvaziuosi is kokios Maljorkos, apie ka ir kalbeti woltai, kaime dirbi kada nori, tada tu nori visada, bet as tai tikrai kartais tingiu, bet einu ir dirbu. Nereikia dirbti tu 24 val. per para, niekas tiek ir nedirba fiziskai neimanoma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nereikia interpretuot savaip, nesakau kad nenori ir nemelzi menesi laiko, as juk kalbejau apie dienos valandas, kad pjauti galiu vaziuoti ir vakare, ar anksciau ryte, aplamai kad galima susidelioti sau darbus palankiau, nemanau kad kazkas pasikeis jei suarsiu ryt o ne snd. tie kurie nori pasigincyti , tai visada uzklius koks zodis, o kas tikrai normaliai diskutuoja supranta viska

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visiškai woldai tau pritariu,aš tokios pat nuomones,juk tu darbu nera tiek daug,kad reiketu dirbt per para po 20 valandu,jei nera nuotaikos ar upo ta diena gali padirbt neatideliotinus darbus,o kitus nepirmaeilius padirbi kaip išeina patogiau,juk koks skirtumas kada suarsi,viena diena veliau ar anksciau,na gal yra tokiu ukininku kurie nesamdo darbininku,zemes turi šimtais ha ir patys dirba juodai ištisom dienom po 20h.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiskai pritariu woldui ir abchg kam dirbti 20 val,juokinga kaip rasot dirbat o ko jus visi cia,laiko rasinejimui,komentaram turit,nesekit pasaku kad labai jau dirbat jum bedos ir bedos,o kokie rekimai buvo kai mokejo gera kaina,parduokit karves,technika gyvensit is santaupu kalbat kad visko turit,cia yra ekonomikos desnis kaupi turta o po to ji pardavineji ir gyveni,as laiko turiu komentaram nu dirbt po 20val nedirbu ir nereikia daugiau darbo per sienapjute buna nu neistisai ne kaip daugelis bedziai baudziavos laikais matyt gyvenat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...