Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

efektas butu jei ta piena nuveztumet i miesta ir simboliskai po 10cnt miestieciam parduotumet -bet pries tai reikia isreklamuoti akcija :) beje manau gautumet laisvai ir supirkimo kaina ir butu akcija apeinant perdirbeja 

mineralinis vanduo 1ltr lita kainuoja 

Iš vienos pusės būtų labai gerai - ūkininkai gautų miestiečių simpatijų, nes dabar vyksta visuomenės nuteikinėjimas prieš ūkininkus, ir aišku, ne šiaip sau. Bet iš kitos pusės - manau VMVT nedaleistų tokios akcijos.

O šiaip ir nuostolio beveik nebūtų, nes po Naujų ir Rokiškis tik simboliškai mokės - 53 ct

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu negaliu :angry-cussing: . Paskaitykit jus savo komentarus. Lauksiu, ziuresiu, mazinsiu, bet ne zodelio apie tai KA DAROM!!!!

 Visa esme tame jog MES ,kaip pieno gamintojai, ne pirsto nejudinam ,kad aplamai atsirastu toks reiskinys kaip MES. Musu near ,yra tik as,tu ,jis ji.

Pasakykit, ka konkretaus nuveike pieno gamintojai,kad kaina nekristu. Veiksmai lygus 0. Savaime niekas nesikeis o mes kaip tik laukiam ,kad viskas issispres savaime. Kol neuzpilsim seimo aikstes beverciu pienu tol jis ir bus nieko vertas

o tai ką siulai su ginklu nueiti pasiimti savo uždarbio.Aš manau teisingas darymas šioje situacijoje pačiam parduoti savo piena.Brangiau gausi ,su galutiniu pirkėju susipažinsi,žinosi jo nuotaikas ir skoni.o tai kad pienu nuplausi kokia nors seimo aikšte tai tik atrakcija kuri tik kainuoja naudos neduoda nes versle kiekvienas už save kiti juk konkurentai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Augunstai,koks cia mineralinis lita kainuoja? Dazniausiai geriu neptuna negazuota (skia is varenos vandentiekio krano) tai ir tas 2 litukus kastuoja.

Nieko nepasieksite jei po viena pradesite vazineti po kaimus ar miestus ir pardavinesite sloikeliuose ta piena.

Aisku nieko nepasieksite ir kaip Driucha rasydami kiekviena posta vis kitu sriftu forume. :D

Realiai ne seimo kieme ta piena reikia pilti (nes teisingas kazkuris rase,sededami uz grotu rinkos nebereguliuosite tikrai).

Matau tik viena varianta,sukasti dantis,ir visiems (na,realiau bent jau daugumai) uzsukti supirkejams kranelius,jeigu jau tos sutartys be notaro tokios jau nieko vertos. O draugiskai dauguma uzsuke kranus, ant makaronu galite issimanyti kaip kam gaunasi,kas mieste prie daugiabuciu,kas kaimynams parduodami. Bet bent menesio ar dvieju sauso istatymo reikia. Kitu atveju galite tik sukauti didziosomis raidemis,ar keisdamo srifta-forume. :)

Suprantu kad tokiu kaip JCB,be isipareigojimu-nedaug. Todel visi sedite sukande dantis,ir pridavinejate ta piena uz betkiek,nes reikia gesinti banku skolas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazin kokios kainos karviu parduodant mesai, turbut ir ten nekas gaunas, o siaip zadu per ateinanti atodreki vaziuot biski pievu art

Na uz geras karves manau galima visai padoriai gaut, kita problemele kur deti technka? Gal lenkams ja vezt?

Kazin kodel lenkai neperka pieno is ltu patys, pvz kaip piena perka rs is latvijos taip is mus galetu lenkai vagonais vezt...?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Srifto keitimas ce ne prie ko. As tik bandau pasakyt kad negalima ilgiau taip tylet. Ginklu ce tikrai nereikia. Visiskai pritariu romasiui jei sugebetume visi bendrai uzsukti kranus tai tikrai pakeistume situacija is esmes.

 Siulau sia tema rimtai padiskutuot po svenciu.

 Su artejanciais Naujais Metais visus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man idomu, kokios tos kainos uzsieni, kad jau es vidurki cia kaskur rase 30+ euro centu. Kokia ten skaiciavimo sistema? Cia kaskas nesenai rase ta kaina rodos i lt pavertus iseina 1.24. Bet pasmus yra ir koeficientas kuris daug dadeda. Bent pas mane 1.3-1.4 tai kaina pieno uz litra daug sukelia. Na reziume, tai gal kas zino kokie koeficientai yra ir uzsieni kaip pas mus ar ner ?

 

P.S. Rugpienis  1+T 0.86 Lt 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Srifto keitimas ce ne prie ko. As tik bandau pasakyt kad negalima ilgiau taip tylet. Ginklu ce tikrai nereikia. Visiskai pritariu romasiui jei sugebetume visi bendrai uzsukti kranus tai tikrai pakeistume situacija is esmes.

 Siulau sia tema rimtai padiskutuot po svenciu.

 Su artejanciais Naujais Metais visus

Užsuk ir pamatysi kad vėl reikia i rinka ieiti iš naujo.Nes konkurentai - kaimynai nesnaudžia.Manau mano siulymas yra teisingas juk pardėj pieno produktai neatpigo pigo ti žaliava.Netgi man isrugu miltelius pasiulė trisdešimt centu brangiau už kg. negu prieš tai kai kaina pieno supirkimo  buvo normali. vadinasi yra iš ko pakilti i aukštesni lygi kol perdirbėjai laižosi žaisdas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man idomu, kokios tos kainos uzsieni, kad jau es vidurki cia kaskur rase 30+ euro centu. Kokia ten skaiciavimo sistema? Cia kaskas nesenai rase ta kaina rodos i lt pavertus iseina 1.24. Bet pasmus yra ir koeficientas kuris daug dadeda. Bent pas mane 1.3-1.4 tai kaina pieno uz litra daug sukelia. Na reziume, tai gal kas zino kokie koeficientai yra ir uzsieni kaip pas mus ar ner ?

 

P.S. Rugpienis  1+T 0.86 Lt

cia nuo sausio 1d?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Amerikoje , biržoje kainą rodo perskaičiuotą (FCM - fat corected milk) į 4 proc riebalų (TIK RIEBALŲ)..... Italų saitas CLAL visą žalią pieną (farm gate milk) rodo perskaičiuotą į 3,7 proc riebalų...  Latviai, pvz, kiekvienas ūkis sudaro su pieno pirkėju atskiras sutartis kuriuose būna įrašyti reikalaujami pieno riebalų - baltymų rodikliai... Todėl latviai sako VISO pieno kainą, ne bazinio.... Nelabai esu girdėjęs, kad kur nors dar valstybiniu įstatyminiu lygiu būtų užtvirtintas toks perskaičiavimas, kaip pas mus Lietuvoje..... Dar ir litrai į kilogramus verčiami...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...