Jump to content

koki traktoriu patartumet pirkti kurio galia butu apie 150ag


Recommended Posts

ir dar ponas mangustas jei nesunku parasyti i tema apie eksploatacines islaidas kas case buvo sugede ir kiek kainavo, nes raset kad ten starteris ir kitos smulkmenos?

nu visi gedimai buvo per garantini laikotarpi tai man jie nieko nekainavo o po garantinio niekas pokolkas nesugedo.o dabar po garantinio patys keiciame tepalus patis filtrus nu viska dabar darome patys tik uz tepalus ir uz filtrai sumokam apie 500lt tai manau nera tokia brangi eksplotacija

na kiek zinau tepalo litras kainuoja 10 lt filtras transmisijai 100-130lt filtras varikliiui 30 lt o tepalo pakeist kartu su transmisija apie 90 litru. jei klystu pataisykit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 90
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

ir dar ponas mangustas jei nesunku parasyti i tema apie eksploatacines islaidas kas case buvo sugede ir kiek kainavo, nes raset kad ten starteris ir kitos smulkmenos?

nu visi gedimai buvo per garantini laikotarpi tai man jie nieko nekainavo o po garantinio niekas pokolkas nesugedo.o dabar po garantinio patys keiciame tepalus patis filtrus nu viska dabar darome patys tik uz tepalus ir uz filtrai sumokam apie 500lt tai manau nera tokia brangi eksplotacija

na kiek zinau tepalo litras kainuoja 10 lt filtras transmisijai 100-130lt filtras varikliiui 30 lt o tepalo pakeist kartu su transmisija apie 90 litru. jei klystu pataisykit

tepalas transmicijai ne kiekviena karta keiciamas kieciami filtrai ir variklio tepalai jei as neklystu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

supraskit mane teisingai as ne pries vakarietiskus ar baltarusiskus ar dar kokius ten traktorius, bet man ranka nekyla vien uz technikinius moket po 2000 lt ar dar daugiau tai apiplesimas viduri baltos dienos, o dar traktoriu kainos nu nzn. kodel tepalas turi kainuot 10 lt ka jau jis toks stebuklingas ir jo ipylus niekas negenda?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano tevas tolimu reisu vairuotojas visa rusija ismaises, tai sake mate kaip dujotieki tiese, o dirbo ten toks traktoriukas amerikoniskas viksrinis apie 500 ag tai traktoristas jam papasakojo kad tam traktoriui amerikonai dave 10 metu garantija tepalas ipiltas viena kart ir viskas uzplombuota nieko keist ar mainyt nereikia, sako po desimt metu atvaziuoja pasiima ta ir atvaro kita. tokiu atveju sutinku moket ten 300 ar daugiau tukst.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar senais laikai tėvukas buvo kažkokioj rusų gamykloj.Tai vienas ruselis bandė įsukti su turbinke varžtą,bet vis nevyko.Tai paėmė kelių kilogramų kūjį ir ką -sulindo :D .Nu nelabai tikiu kad galėtų kas labai greit pasikeisti jų darbo kultūroj.Dar prieš kelis metus pirko kaimynai naujus bielkius,tai po keliolikos valandų jau aplerlėję tepalais buvo.Kažkaip nelinkstu aš ant tų belarusų.Aišku pilnai sutinku eksplotacija,remontai tai žymiai pigiau.Nors į tuos naujuosius net įlipes nebuvau.Gal visgi pasikeitė į gerąją pusę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano tevas tolimu reisu vairuotojas visa rusija ismaises, tai sake mate kaip dujotieki tiese, o dirbo ten toks traktoriukas amerikoniskas viksrinis apie 500 ag tai traktoristas jam papasakojo kad tam traktoriui amerikonai dave 10 metu garantija tepalas ipiltas viena kart ir viskas uzplombuota nieko keist ar mainyt nereikia, sako po desimt metu atvaziuoja pasiima ta ir atvaro kita. tokiu atveju sutinku moket ten 300 ar daugiau tukst.

Po kelintos čierkos jis taip pasakojo? :D:D:D:D:D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiškai pritariu aukštaičiui.Kuo traktorius paprastesnis,tuo geriau.Aišku naudotojui.Nes firmom ta elektronika aukso kasyklos.Mačiau kaip vienoj garsioj bendrovėj taisė garsios firmos kombainą.Pakrapšto ir sėdi,rūko,nosį krapšto.Atlyginimas pasirodo už valandas,ir gana nemažai ta valanda įvertinta.Pirmininkas trepsi,ragina,sako nerūkykit,dirbkit greičiau.O jie:čia mums neaišku,galvojam...Taigi nesvarbu,ar tai MTZ ar FENDT,kuo mažiau laidų,tuo geriau.Aišku tūlas sakys komfortas,lengvesnis darbas.Iš dalies sutinku,bet lengviausia tai išvis nieko nedirbt...Man atrodo nei vienas trūkio negavo pavaras perjunginėdamas svirtimi o ne mygtukais...

nepritariu tavo nuomonei.jum taip atrodo kad ta elektronika kiekviena diena sugenda deja klystat as turiu case mxm130 tai su elektronika jau 3 metai jokiu problemu taipat claas celtis 456 dirba be jokiu problemu nu nesakau case buvo sugedes buvo isejas starteris niu ir visokiu smulkmenu dar bet patvarumu su belarusu nepalyginsi dabar turim 3 belarusus tai ateiti zadam keisti i vakarietiskus nes belarusai yra ne tuokiem kruviaim bent kaip pas mus.cia yra bent mano nuomone ir jos niekas nepakeis nes vakarietiskas yra vakarietiskas.va beja yra pavizdys mes kartu su kaimynais pirkom traktorius jie pirko belarus mes claas tai mes uz ji su daug daugiau dirbame su claasu ir dar po kolkas jokio gedimo o jie belarusa buvo jau 3 kartus sugedes tai gerai kad yra dar garantinis

Kiek moto val, jau esi pradirbes su claasu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiškai pritariu aukštaičiui.Kuo traktorius paprastesnis,tuo geriau.Aišku naudotojui.Nes firmom ta elektronika aukso kasyklos.Mačiau kaip vienoj garsioj bendrovėj taisė garsios firmos kombainą.Pakrapšto ir sėdi,rūko,nosį krapšto.Atlyginimas pasirodo už valandas,ir gana nemažai ta valanda įvertinta.Pirmininkas trepsi,ragina,sako nerūkykit,dirbkit greičiau.O jie:čia mums neaišku,galvojam...Taigi nesvarbu,ar tai MTZ ar FENDT,kuo mažiau laidų,tuo geriau.Aišku tūlas sakys komfortas,lengvesnis darbas.Iš dalies sutinku,bet lengviausia tai išvis nieko nedirbt...Man atrodo nei vienas trūkio negavo pavaras perjunginėdamas svirtimi o ne mygtukais...

nepritariu tavo nuomonei.jum taip atrodo kad ta elektronika kiekviena diena sugenda deja klystat as turiu case mxm130 tai su elektronika jau 3 metai jokiu problemu taipat claas celtis 456 dirba be jokiu problemu nu nesakau case buvo sugedes buvo isejas starteris niu ir visokiu smulkmenu dar bet patvarumu su belarusu nepalyginsi dabar turim 3 belarusus tai ateiti zadam keisti i vakarietiskus nes belarusai yra ne tuokiem kruviaim bent kaip pas mus.cia yra bent mano nuomone ir jos niekas nepakeis nes vakarietiskas yra vakarietiskas.va beja yra pavizdys mes kartu su kaimynais pirkom traktorius jie pirko belarus mes claas tai mes uz ji su daug daugiau dirbame su claasu ir dar po kolkas jokio gedimo o jie belarusa buvo jau 3 kartus sugedes tai gerai kad yra dar garantinis

Kiek moto val, jau esi pradirbes su claasu

jau apie 800 kodel klausi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Tu pradžioj rašei kad reikia su belaipte transmisija, tai vadinasi reikia Fendt, nes jų transmisijos turbūt geriausios šiuo metu. Nors kiek teko skaityt tai labai nepeikia ir ir kitų. Dabar JD naujo modelio išėjo, tik naujus modelius geriausia pirkt po metų gamybos, kai gamintojas ištaiso visas klaidas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
del transmisijos nemanau, kad casse cvx prastesne uz fendt, nors man kazkodel labai patinka deutz-fahr:) kaina prieinmiausia o mazgus gamina ko ne kiekvinam, jei jau fendt deda doico variklius, tai ka ten besakyti:)

Deutz yra atskiras variklių gamintojas. Motorai Fendt ir D-F traktoriuose berods yra visiškai skirtimgi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neipainio Deutz Fahr ir DEUTZ AG. Traktoriu gamykla ir varikliu gamykla. Seip varikliai is esmes panasus bet skiriasi technologijos, valdymas, parametrai. Deutz Fahr ir FENDT belaiptes transmisijos skiriasi labai. Palyginti neimanoma. FENDT transmisija yra belaipte, DEUTZ FAHR yra mechanine transmisija su sankabu blokais kurie imituoja belaipsniskuma.

Naudingumo koeficientas zymiai prasetsnis ypac sankabu jungimosi intervaluose. Prieik prie manes per paroda - paaiskinsiu placiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...