Jump to content

koki traktoriu patartumet pirkti kurio galia butu apie 150ag


Recommended Posts

  • Atsakymai 90
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

nusipirk normalų auto,pasistatyk sodybą prie normalaus miesto,susirask darbelį uz 2000-3000lt ir dziaukis gyvenimo malonumais.gyvenk del saves o ne del gyvulių ir gelezų. priesingu atveju po 10 metų vel kils tos pacios dilemos,galų gale suprasi kad tai uzburtas ratas.

Isbandyta ir labai pasiteisino.Sekmes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

As ir rasiau is kur tas linkas.... Rasiau i saukykla. Nes seip parasau tik teksta o ziuriu dar linkas kazkoks. Esu daba ne prie savo kompo tai cia gal sedi koks trojanas....

Sorry tikiuosi antivirusas sugavo ji pas tave..

Kaip matai keistas sitas mano pranesimas nes ir vel buvo tas linkas. Is pradziu maniau kad kokia saito reklama cia....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja kai kuriuose intervaluose Vario nd koeficientas didesnis uz mechaniniu deziu del fizinio pasipriesinimo. Taip kad sita deze ne dievas (as taip ir nesakiau) bet ko gero arciausiai :) :) :) Be to FENDT tai ne vien Vario :P:icon-cool: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

be to , kai kuriuose intervaluose vario pasirodo truksta diapazono, tarkim ant 12 km lyg ir mazoka sveikatos, arba lyg ir per daug apsuku, na mechanine yra mechanine, aisku labai smagu, kai nera richago tarp koju... :D:D:D

Nu cia ir nuputei :] tu man parodyk nauja vakarietiska traktoriu nuo koki 80hp kuriam svirtis tar koju butu :] net bielkuose jau senai sone

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rimvyds nepyk bet tau aiskiai nera teke vaziuot (arba padirbeti) su belaipsne deze nes tas kas tu rasai imanoma tik su mechanine ir su full ar half power shift dezemis. Butent su Vario dezemis sitai yra neimanoma. :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

deja neteko su automatine deze z.u. dirbt, bet manau kad tai turi perspektyva. pvz. masinoj automatas man asmeniskai nereikalingas, nes kol permeti begi masinos greitis nezymiai pasikeicia, o z.u. tarkim ariant neimanoma taip greitai permest begio kad traktoras nesustotu, o imetus aukstesni begi kencia sankaba ir variklis ir kiti mazgai. su automatine visai kitas darbas, ari sau o begiais tegu rupinasi pats traktoras, bus per sunku imes mazesni

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

deja neteko su automatine deze z.u. dirbt, bet manau kad tai turi perspektyva. pvz. masinoj automatas man asmeniskai nereikalingas, nes kol permeti begi masinos greitis nezymiai pasikeicia, o z.u. tarkim ariant neimanoma taip greitai permest begio kad traktoras nesustotu, o imetus aukstesni begi kencia sankaba ir variklis ir kiti mazgai. su automatine visai kitas darbas, ari sau o begiais tegu rupinasi pats traktoras, bus per sunku imes mazesni

Labai gerai kai buna pusbegis tarkim hidrauliniu valdymu jungiamas p apkrova.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...