Jump to content

FIAT winner F110 nuomone


Recommended Posts

na sis tavasis atrodo neblogai tikrai, bet nemanau kad jis nuo 92 metu tik tiek motovalandu pradirbes..maciau kaisiadoryse toki tik 135 pardavineja 96 metu apie 6000 motovalandu tai jo kaina apie 49000 plius pvm.. o kiek butent uz si gali moket tai nzn..buvau ilipes as i ta traktoriuka tai vidus pasirode gan neblogai..patogiai tie reciagai isdestyti , tyli kabina, pavaros patogios, man patiko.. :D beje jei niekas nepyks kad pasakoju apie kaimyna ir tau paciam ydomu jo patvarumas tai kaimynas toki turejo ir tikrai juo nesiskunde, sake kad neblogas traktorius..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na sis tavasis atrodo neblogai tikrai, bet nemanau kad jis nuo 92 metu tik tiek motovalandu pradirbes..maciau kaisiadoryse toki tik 135 pardavineja 96 metu apie 6000 motovalandu tai jo kaina apie 49000 plius pvm.. o kiek butent uz si gali moket tai nzn..buvau ilipes as i ta traktoriuka tai vidus pasirode gan neblogai..patogiai tie reciagai isdestyti , tyli kabina, pavaros patogios, man patiko.. :D beje jei niekas nepyks kad pasakoju apie kaimyna ir tau paciam ydomu jo patvarumas tai kaimynas toki turejo ir tikrai juo nesiskunde, sake kad neblogas traktorius..

Ačiū už nuomone. Na valandos kaip ir tikros bet kas čia jas žino. Ne tik lietuviai pramokę atsukinėt jas. Kažin kaip su dalimis tokiam. Jaučiu kad Lytagra šioj vietoj padėtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejau savu laiku fiat winwr F-140 (galingiausias modelis) , stovi iveko variklis , kantrus zveriukas o ir komforto ligis kaip to laikmecio gana neblogas , skistoka buvo hidraulika nes tebuvo tik vienas hidro cilindras , tad ecomata 6 korpusu kele sunkiai , beje greitis tik 35km/h. Bendras ivertinimas butu geriau nei vidutinis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turi kelti 4 korpusų vartomą plūgą (na nelygu plūgas plūgui, ilgiau paarus su kokiu unios tai pašilus hidraulikai būtų problemos bet jei overuma ar kvernelanda koki tai kita kalba) net ir be priekinių svorių, o čia kiek matosi yra svoriai dar priekyje. šiaip tikrai smagus traktoriukas, gana manevringas ir taupus. jei dar šis nuežpjautas gyvenimo tai dar važiuos ir važiuos. o ir šis modelis bėga apie 40km/h gal net kokiu km greičiau, tikrai ne 35. jei kaina protinga tai verta rinktis :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turi kelti 4 korpusų vartomą plūgą (na nelygu plūgas plūgui, ilgiau paarus su kokiu unios tai pašilus hidraulikai būtų problemos bet jei overuma ar kvernelanda koki tai kita kalba) net ir be priekinių svorių, o čia kiek matosi yra svoriai dar priekyje. šiaip tikrai smagus traktoriukas, gana manevringas ir taupus. jei dar šis nuežpjautas gyvenimo tai dar važiuos ir važiuos. o ir šis modelis bėga apie 40km/h gal net kokiu km greičiau, tikrai ne 35. jei kaina protinga tai verta rinktis :icon-wink:

Atleiskit, bet neteršti temos neimanoma.

REMIGIJUS EWA kodėl butent su unijos plugu arent bus problemos o su kvernu ar overumu bus gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kodėl butent su unijos plugu arent bus problemos o su kvernu ar overumu bus gerai.

turejau omenyje unios xxl ar kuri ten modeli, pati didziausia, tai jis yra labai sunkus kaip 4 korpusu, todel ir sakau

Nepatinka man tokie ''nekalti'' pasisakymai iš vadybininku pusėsės, nepatinka man toks žmoniu bruožas, juk puikiai žinai, kad unia gamina begalias modifikaciju plugu kuriu svoris prasideda nuo 900kg (turiu omeny vartoma 4 korpusu)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepatinka man tokie ''nekalti'' pasisakymai iš vadybininku pusėsės, nepatinka man toks žmoniu bruožas, juk puikiai žinai, kad unia gamina begalias modifikaciju plugu kuriu svoris prasideda nuo 900kg (turiu omeny vartoma 4 korpusu)

Viktorai gal baik viena syki su tais savo preimetinejimais?

turejau omenyje Ibis XXL ar per mazom raidem parasiau? butent XXL 4+ jau pats Zetor 125 fortera su 700 kg ant priekio turi daug problemu ardama su tokiu, o atstumai tarp korpusu tik 90 cm, taip kad ne visi lengvi ju plugai

ir cia tema ne apie plugus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Pirmas variantas :) Tik nelabai pavyks manau, nes kaina aukštoka (bent jau lyginant su tais kur marijampolej (Krosnoj) pardavinejami). Na nupirks gerai, nenupirks tai irgi ne problema. Rasiu aš jam darbo, bus trasom barstyt ar purkštuvui tampyt vietoj Belarus. O šiaip atrodo kad jokiu rimtesniu bedu neturi bei rieda smagiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmas variantas :) Tik nelabai pavyks manau, nes kaina aukštoka (bent jau lyginant su tais kur marijampolej (Krosnoj) pardavinejami). Na nupirks gerai, nenupirks tai irgi ne problema. Rasiu aš jam darbo, bus trasom barstyt ar purkštuvui tampyt vietoj Belarus. O šiaip atrodo kad jokiu rimtesniu bedu neturi bei rieda smagiai.

Pats iš Klaipėdos važiavai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...