Jump to content

Plūgai Rabe super albartos ar kverneland ES


valdenis

Recommended Posts

Pas mane tai Europal 5x3+1 su spiruokline apsauga.

Ratukas buna, kad neužsifiksuoja ant nustatyto gylio, nuleidus pluga sminga visu gyliu.

Kas man dar patinka ant to plugo tai, kad nereikia naudot jokiu raktu keičiant priešplugiu gyli ir pačio plugo arimo gyli.

O kodėl būtent lemkeno išsirinkai plūgą nes jie brangesni už kvernelandus ir kitus ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 96
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Pas mane tai Europal 5x3+1 su spiruokline apsauga.

Ratukas buna, kad neužsifiksuoja ant nustatyto gylio, nuleidus pluga sminga visu gyliu.

Kas man dar patinka ant to plugo tai, kad nereikia naudot jokiu raktu keičiant priešplugiu gyli ir pačio plugo arimo gyli.

O kodėl būtent lemkeno išsirinkai plūgą nes jie brangesni už kvernelandus ir kitus ?

Jis lengvesnis, sakyciau kokybiskesnis, man asmeniskai jo pagaminimas priimtinesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai Europal 5x3+1 su spiruokline apsauga.

Ratukas buna, kad neužsifiksuoja ant nustatyto gylio, nuleidus pluga sminga visu gyliu.

Kas man dar patinka ant to plugo tai, kad nereikia naudot jokiu raktu keičiant priešplugiu gyli ir pačio plugo arimo gyli.

O kodėl būtent lemkeno išsirinkai plūgą nes jie brangesni už kvernelandus ir kitus ?

Nežinau kainu dabar bet kai pirkau prieš pora metu tai lemkenas buvo pigesnis už tuos kitus, jeigu kalbėt apie 4 vagu tai manau. kad ir dabar jie kainuoja apie 40-42 tukstančius, o vat tie didesnieji tai jau ju kainu nežinau bet girdėjau, kad jie brangus o mano atveju tai pasirinkima dar lėmė ir tai, kad tie plugai buvo vieni iš lengvesniu rinkoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokio tipo verstuves išsirinkai kaip detales ar labai brangesnes už kitu plūgų

Verstuvės paprastos, detaliu dar nereikėjo tai nesidomėjau, manau turėtu but panašios i kitu gamintoju.

Reiks ateinančia savaite pravažiuoti apžiūrėti plūgus susirašyti dylančių detalių kainas šiaip tas lemkenas nelabai įtelpa i projekte įtraukta pinigėlių suma na jai dar butų nechidrauliškai reguliuojamu užgriebiu nors dar svarstau ar to man labai reik
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai Europal 5x3+1 su spiruokline apsauga.

Ratukas buna, kad neužsifiksuoja ant nustatyto gylio, nuleidus pluga sminga visu gyliu.

Kas man dar patinka ant to plugo tai, kad nereikia naudot jokiu raktu keičiant priešplugiu gyli ir pačio plugo arimo gyli.

O kodėl būtent lemkeno išsirinkai plūgą nes jie brangesni už kvernelandus ir kitus ?

Nežinau kainu dabar bet kai pirkau prieš pora metu tai lemkenas buvo pigesnis už tuos kitus, jeigu kalbėt apie 4 vagu tai manau. kad ir dabar jie kainuoja apie 40-42 tukstančius, o vat tie didesnieji tai jau ju kainu nežinau bet girdėjau, kad jie brangus o mano atveju tai pasirinkima dar lėmė ir tai, kad tie plugai buvo vieni iš lengvesniu rinkoje.

Negalima lygint kainų skirtingos komplektacijos plūgų. Nes jei su hidrauline apsauga, tai tikrai Lemken brangiausias rinkoje. Ojei lygini Lemken su spyruokline apsauga, o kitus su hidrauline, tai ne labai sulyginami dalykai jau. Aš turėjau su hidrauline apsauga ir hidrauliniu užgriebiu analogiškos komplektacijos plūgų komercinius, tai Lemken už Rabe brangiau 13 kLt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia lyginau plugus su mechaniniu užgriebio reuliavimu, ir vienodos komplektacijos(priešplūgiai ir 1atpjovimo diskas) apsaugos tai ivairios ir hidraulines ir linginės ir spiruoklinės buvo, čia jau nuo gamintojo, bet pabrėžiu, kad čia 3+1 korpusu plugelis nes ju ten ir stambesniu yra 4 korpusu, antras dalykas kaina irgi gali slirtis ne tik nuo komplektacijos bet ir nuo pirkėjo noro ta ar ana daikta turėt. Kodėl hidraulinė apsauga geriau už spiruokline ar lingine

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
noragas padielka 200+pvm.orginalas 400+pvm,su padielkom siemet su 5 vartomu 150ha, su orginalu 400ha iki galo net varstai istruko.baisu daros kai kvernelando tik 70lt

Kažkada pirkdavau Lytagroi noragus tai maniškiui plugui ( paprasti be kalto) kainuodavo apie 75 litus, turėjo jie ir didesniens RABĖMS, kainu nepamenu bet 200lt tai tokiu kainu ten nebuvo, nebent paskutiniu metu taip užbrango, noragai tai buvo berods FRANK (ar kažkaip panašiai) firmos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...