Jump to content

Plūgai Rabe super albartos ar kverneland ES


valdenis

Recommended Posts

kaltas 11 padieka orginalas 16,noragas paielka 67 orginalas 87,verstuve padielka 285 orginalas 340.girdejau jau oficialiai kad kas antrame prioritete esat per 2012m patvirtins,o visi kiti atmesti galutinai

Hm... plugo dalim nesidomėjau, bet turiu skutikli kverno tai ten toks noragėlis kokiu 5 cm pločio ir apie 20 ilgio tai pas juos(metalo tai panašiai kaip kaltui reik) tai kažkur apie 150litu paprašė už orginala, tai man net keista, kad plugo detalės orginalios tokios pigios.

Idomu ir man kiek ha su tais noragais po 87 litus galima suarti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 96
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

albatrosui eina sraiktinis noragas su kaltine nosim,lytagra tokiu nera atsivezus apskritai.visi kiti rabe noragai eina lygus ,o maniskiam sraiktu lenktas.bandem derin visokius varijantus,bet nieko neisburem :(

Gal kam kitam pravers LYTAGROS vadybininkas užsiimantis plūgu dalimis, tel.861485171, paskambini pasakai plugo modeli ir orginalios dalies numeri ir pasako ar turi ar ne, ar gali užsakyt, taip pat teko kalbėt AGROTEKOI tai sakė, kad gali užsakyt bevek visiem plugam dylančias dalis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
norėjau pasiteirauti dėl Lemken vartomo plūgo su spyruokline apsauga,ar verta pirkti??

pasakyti ar verta galima tik pamacius koks plugo stovis ir kaina, o jei abejoji del spyruoklines apsaugos tai abejoniu ir man kilo tol kol nepabandziau, jei spyruokles nepavargusios kas mazai tiketina tai ner ko abejot nes jos dirba puikiai

supratau , o Lemken 3 korpusu vartoma be apsaugos verta žiurinnėtti?? nes radom viena uz prienama kaina, ir stovis gerass

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nėra tų akmenų tai viskas bus gerai :) kažin kaip su dylančiom dalim?? kas pardavinėje??

yra siaip nemazai kur, lytagroj, konekesko

Dar vienas klausimas, gal yra galimybė gauti atraminį ratuką?? nes buvo nuluptas kaip pirkom, ir dbr kaip ari tai brenda iki rėmo plūgas... :icon-twisted::icon-redface: gal kas turi tokį plūgą, pavyzduko reikėtų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na turiu lycna kverno ratuka manau kad ji eina ir ant lemkeno dėti nes jis prie rėmo sukas ne i skyles o turi kaip cia paaiskinus zalias dar esu ant tupavadinimu :icon-redface: varžtai apkabina rėma ir su varztais prisitraukia sakau gal sudomintu tik nėra traukiu kurios regulioja gyli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...