Jump to content

I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.


JaunasisBraskininkas

Recommended Posts

biski ne i tema, bet cia jau gaunasi panasi diskusija :

Klausimas auto forume (kalba netaisyta)

Sveiki, aš čia naujokė, bet norėčiau paklausti tokį klausimą. Į savo lancer 2,0L pilu 98 benziną, nors galima būtų pilti ir 95, (ant dangtelio parašyta min 92, bet tokio jau nėra kolonėlėse), dauguma tokį ir pila ir didelio skirtumo dinamikoje nejaučia, bet 95 truputį daugiau valgo, o kainų skirtumas nėra ženklus. As šiandien norėčiau pabandyti užsipilti dyzelinio kuro, nors jis ir nedaug brangesnis, bet va pas kaimynę 1,9 pasatas ir pas ją mieste valgo apie 6L, o mano lanceris beveik 12L!!! Skirtumas du kartai! Galvoju ženkliai sutaupyčiau, bet kas mane jaudina, ar nuo dyzelio nesumažės mano automobiliuko dinamika, papasakokite kas pila dyzelį ar labai dinamika sumažėjusi? P.S. ieškojau panašios temos pvz. "kokį kurą pilti", bet neradau. Forumo dalyvių komentarai: „Gal tu dyzelio nepilk... „ „Praskaidrino visa diena „ „Pabandyk dujas pilti. Prie duslintuvo zarna ta prikisi ir pili. Zinok dujos labai pigios.“ Po kelių dienų, ta pati forumo naujokė rašo: „Mano dviejų litru Lanceris dabar stovi remonto dirbtuvese. Beje, ten jis atvaziavo uzkeltas ant autotralo. As susalau kaip kale ir tik dabar grizau namo. Meistrai sako, kad remontas kainuos apie 10 000 litu (D E S I M T T U K S T A N C I U!!!) Po to, kai i savo masiniuka uzpyliau dyzelino, jis pravaziavo kazkur pusantro kilometro, tada pradejo purtytis, o tada uzgeso ir nebeuzsivede. Tada ir skambinau autotralui. Meistrai paziurėjo ir pasake, kad pagedo kazkoks cilindras ir dabar reikss isrinkti puse masinos ir pakeisti detales naujomis. Maza to, dauguma detaliu reikia uzsakineti ir ju laukt reikes porz menesiu. Pora menesiu ir desimt tukstanciu !!! Taip pat, jie pasake, kad tai jau trecias toks atvejis, ju praktikoje. Ir pridure, kad kiekvienas debilas zino, kad negalima pilti dyzelino i benzinu varomo automobilio baka !!! Negi niekas sito nezinojo siame forume? Kodel man visi sake, kad pabandyciau, kodel rasete, kad kazkas net ir pilasi dyzeli, bei parase, kur jo pigiau gauti??? As, aisku, pati kalta, bet tai ka, cia vieni debilai susirinke, kad sito nezinojo? Nepilkite žmonės dyzelino, jei automobilis varomas benzinu! P.S: Beje, is tikruju pistoleto dyzelinui pilti vamzdis nelenda i benzinu varomo automobilio baka, gerai, kad turejau piltuva

:icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

biski ne i tema, bet cia jau gaunasi panasi diskusija :

Klausimas auto forume (kalba netaisyta)

 Nepilkite žmonės dyzelino, jei automobilis varomas benzinu! P.S: Beje, is tikruju pistoleto dyzelinui pilti vamzdis nelenda i benzinu varomo automobilio baka, gerai, kad turejau piltuva

:icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen: 

                                                                      praktika -geriausias mokytojas  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Vakar virindamas naują pečių suvariau pirmą 5kg ritę vielos (per tris mėnesius 6kg), ir galiu pasidžiaugt, kad su Jasic pro 200 per tą laiką virinimas buvo labai malonus :) Daug kartų teko virinti ištisines ~1m siūles 22V įtampa be sustojimo, tai prikišus ranką Jasic'as kaip pūtė šaltą vėjelį, taip tas vėjelis ir nesušilo (kol dar garantinis, noriu pasiekt užkaitimo ribą, pažiūrėt ar apsauga suveikia), turbūt su storais elektrodais pakepinus turėtų labiau sušilt. Vienintelis minusas, kad rusiškas reduktorius sunkiai nulaiko 5-6l/min angliarūgštės srautą, pakitus oro temperatūrai, ar po ilgesnio virinimo, kai apšerkšnija reduktorius, tai nusimažina arba per daug paduoda, o norint tobulos siūlės tai labai maišo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar virindamas naują pečių suvariau pirmą 5kg ritę vielos (per tris mėnesius 6kg), ir galiu pasidžiaugt, kad su Jasic pro 200 per tą laiką virinimas buvo labai malonus :) Daug kartų teko virinti ištisines ~1m siūles 22V įtampa be sustojimo, tai prikišus ranką Jasic'as kaip pūtė šaltą vėjelį, taip tas vėjelis ir nesušilo (kol dar garantinis, noriu pasiekt užkaitimo ribą, pažiūrėt ar apsauga suveikia), turbūt su storais elektrodais pakepinus turėtų labiau sušilt. Vienintelis minusas, kad rusiškas reduktorius sunkiai nulaiko 5-6l/min angliarūgštės srautą, pakitus oro temperatūrai, ar po ilgesnio virinimo, kai apšerkšnija reduktorius, tai nusimažina arba per daug paduoda, o norint tobulos siūlės tai labai maišo...

Nusipirk Hercules reduktoriu ir bus ok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

  Garbaus amziaus zmogus is zento dovanu gavo nauja Telwin 200amperu, bet sis noredamas taupyti elektra kazka dare su maitinimu(bande is trifazio i vienfazi perjungti). Kiek zinau kazka sudegino. Siule nupirkti uz 150e, bet neisivaizduoju kiek gali kainuoti remontas. Niekada neturejau kempo, bet kokiom skardom pavirinti butu neblogai. Verta rizikuoti ir moketi pinigus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nusipirkau as uz 170euru vienfazi su savisauge viela tai virina padoriai, aisku rimtiems turiu rimta samadielka kuris atsipirko jau pries keleta metu. Bet siaip toks vienfaziukas man patinka kad lengvas visur gali nusinesti ant namie laipta pavirinti ar dusle palopyti tai pasaka o ir nereikia tampytis baliono, zinau kad neatstoja su balionu bet nera jie blogi bent man pabandzius taip pasirode.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nusipirkau as uz 170euru vienfazi su savisauge viela tai virina padoriai, aisku rimtiems turiu rimta samadielka kuris atsipirko jau pries keleta metu. Bet siaip toks vienfaziukas man patinka kad lengvas visur gali nusinesti ant namie laipta pavirinti ar dusle palopyti tai pasaka o ir nereikia tampytis baliono, zinau kad neatstoja su balionu bet nera jie blogi bent man pabandzius taip pasirode.

 

Brangi siūlė gaunasi su savisauge...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

virinant su kempu karts nuo karto stoja vielos padavimo varikliukas..čia tik per šalčius pastebėjau..jei sumažini padavima nebesuka dažniau ..padidinus vielos padavima rečiau stoja..kame bėda? reikia jau ruoštis išlaidom? šaltis ?  :icon-neutral:  o gal rankenoj beda..nes paspaudinėji pora, trejeta kartu ir vėl stumia vielą.. kempas SP200M..jam jau kokie 10metų...iki tol jokių bėdų..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reik imt testerį ir tikrint, kas kur ko neįjungia, kai nustoja sukt. Galimas variantas, kad kažkur kontaktai padrėkę apšalę, o tada nuo blogo kontakto dar ir apdega. Beje, varikliukas sustoja, bet įtampos nenutraukia? Ar išjungia viską? Patarčiau pradžioj atidarius skardas atleist ir priveržt pagrindinius kontaktus. Man ilgom siūlėm virinant buvo pradėję trūkčiot, kokių 50hz dažniu, tai buvo degiklio kontaktas pradėjęs degt. Aptryniau, stipriai suveržiau ir toliau į darbus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reik imt testerį ir tikrint, kas kur ko neįjungia, kai nustoja sukt. Galimas variantas, kad kažkur kontaktai padrėkę apšalę, o tada nuo blogo kontakto dar ir apdega. Beje, varikliukas sustoja, bet įtampos nenutraukia? Ar išjungia viską? Patarčiau pradžioj atidarius skardas atleist ir priveržt pagrindinius kontaktus. Man ilgom siūlėm virinant buvo pradėję trūkčiot, kokių 50hz dažniu, tai buvo degiklio kontaktas pradėjęs degt. Aptryniau, stipriai suveržiau ir toliau į darbus.

kad srovės neišjungia...tik sustoja padavimo varikliukas..reiks apeiti kontaktus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...