Jump to content

I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.


JaunasisBraskininkas

Recommended Posts

Trafas tai jau galima sakiti jau atgiveno savo. asmeniskai ziureciau tik i inverteri, galingas ir lengvas, nekils problemu transportuojant. Juk nevisada technika gali tvarkitis garaze. Be didelio vargo dirbs nuo generatoriaus. Renkantis inverteri reiktu atkreipti demesi kokios reikalauje itampos stiprumo (jei gerai isireiskiau) didzioji dalis praso is linijos 32A. As kai jieskojausi sau rinkausi , kad butu max 16A. Tai leizdia dirbti prie silpnesniu sroviu ir ilgesneis prailgintuvai jai reik. Pigesni inverterei jai neturi apsaugu nuo sroves sviravimo ganetinai greit genda, nemegsta jie to. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Trafas tai jau galima sakiti jau atgiveno savo. asmeniskai ziureciau tik i inverteri, galingas ir lengvas, nekils problemu transportuojant. Juk nevisada technika gali tvarkitis garaze. Be didelio vargo dirbs nuo generatoriaus. Renkantis inverteri reiktu atkreipti demesi kokios reikalauje itampos stiprumo (jei gerai isireiskiau) didzioji dalis praso is linijos 32A. As kai jieskojausi sau rinkausi , kad butu max 16A. Tai leizdia dirbti prie silpnesniu sroviu ir ilgesneis prailgintuvai jai reik. Pigesni inverterei jai neturi apsaugu nuo sroves sviravimo ganetinai greit genda, nemegsta jie to.

Dažniausiai jie sugenda nuo perkaitinimo, nes kinietiškos termoapsaugos grandinės turi savybę ne visada suveikti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia toks rimtas klausimas... Šiaip tai dabar vienas kolega paėmė tikrą kinietį "Jasic". 200 A, tik tiek, kad jam vienfazio reikėjo. Bet virina tikrai gerai. Kainavo apie 500€. Yra ir trifazių versijų ir kaina nesikandžioja. Ir visi inverteriai, o tavo viriteka transformatorinis. Tai va ir neaišku, ką pirkti už tokią sumą. Turiu darbe Esab caddy 200, tai kaip tik išeina už tavo minėtą sumą, bet virina lygiai taip pat ir kiniškas ir esabas.

turiu jasic 250 trifazis su inverteriu. jau gal kokie 4 metai virina ir trecia spule vielos jau baigineju. jokiu problemu virini su agamixu tikrai graziai virinas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsigijom ir mes lengvą vienfazį inverterinį JASIC PRO 200 MIG/MAG - MMA (620eu), tai labai patenkinti, kelis kartus virinau storą plieną ilgom siūlėm (apie 40 cm) be pauzių kažkur 18v įtampa (gerai kepinant), tai galvojau turėtų įkaist, bet nieko, ranką pakišus vos šiltą orą pučia. Ir elektrodais labai gražiai virina, nepalyginsi su dvifaze ruska nepakeliama svarke :D  Dabar galvoju reik dar kempui draugo JASIC CUT :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu toki klausima, gal kas bandot patys daritis mix'a? Ta prasme Ar balionas +CO2 balionas. Mane asmeniskai nevisada tenkina turimas mix'as o kruva balionu neinori apsistatit. Tokiu budu uztektu 2. 

Patys nedarom, bet padaryt nesunku, juk yra tam skirti maišytuvai. Sujungi, pasireguliuoji, pistoletą į rankas ir lieji  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu toki klausima, gal kas bandot patys daritis mix'a? Ta prasme Ar balionas +CO2 balionas. Mane asmeniskai nevisada tenkina turimas mix'as o kruva balionu neinori apsistatit. Tokiu budu uztektu 2.

O kokie dujų parametrai netenkina, kad nori savom proporcijom maišyti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na noretusi tureti misini su daugiau co2. Nes dabar naudojamas mixas Ar80co2 20 mazai ausina degikli, pas amerikonus maciau 50/50 misini. Kitas dalikas Ar balionas yra pastovei Tig'ui, juodam mix'a naudoti sektiek gaila, bet kartais reike nerza pavirinti. Rialiai reiktu min 3 balionu, bet 1 galima butu sutaupiti maisant paciam, tuo labiau jog Ar mazai naudojamas. Kas per maisituvai ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas per maisituvai ? 

 

Kai mokiausi virinti mačiau video, kad naudoja maišytuvus, dabar panaršiau ir radau, kad juos naudoja labiau užsieny ir kainuoja jie neblogai... Kažkas tokio: http://store.cyberweld.com/smgasmiprst2.html

http://www.ebay.com/itm/standard-Gas-mixer-Argon-CO2-TIG-MIG-welding-/251628966082?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a964150c2

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kažkaip nesusilaikiau ir nusipirkau kinietį MIG'ą.  Pamėginau virinti - nu pasaka, su transformatoriniu nelyginsi. Kaip laikys bus matyti, garantiją davė metams. Vienfazis, max 200 A, rankovė 4 metrų ilgio. Kiek susirinkau informacijos, tai gana gerai padaryti aparatai.

19bf95bece0c79c62e010cf544ba3919.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai mokiausi virinti mačiau video, kad naudoja maišytuvus, dabar panaršiau ir radau, kad juos naudoja labiau užsieny ir kainuoja jie neblogai... Kažkas tokio: http://store.cyberweld.com/smgasmiprst2.html

http://www.ebay.com/itm/standard-Gas-mixer-Argon-CO2-TIG-MIG-welding-/251628966082?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a964150c2

Ka duoda tie maisytuvai  ???

 

Man irgi įdomu, kur pirkai? Aš dabar jaučiuosi smarkiai permokėjęs, už tą patį su PVM 620 paklojau... Nors pirkiniu tikrai nesigailiu :) Aš jam ant rankenos du kronšteinus prisukau, kad kai reikia kur nusivežt galėčiau rankovę suvyniot neištraukęs vielos.

skelbiu.lt paziurek ten maciau kazkokia firma kaune pardavineja juos po 450 eu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputi dizainas atsinaujino, as kai sau ieskojau ir bandziau Jasic, bet tada jis dar toks gana gremezdiskas buvo, dabar tai toks atrodo puse velnio. O kaina tai liuks, nebus gaila jai ir po keliu metu uzlinktu, nors manau taip nebus. Kiek teko girdeti ir man jie gan padorei padaryti ir kas svarkiausia juos eina remontuoti( bent jau senuosius) Maniskio Kemppi visos schemos uzlietos laku ar klijais...

Maisituvas tam jog pasidarytum reikema duju misini, bet cia jau kaip matau perbrangu. 

Kitas dalikas ieskojau sendien pora balionu nusipirkti ir nieko doro negavau, rusiskus tuos 150bar 2017 lieps 1 d ale visiskai isima is rinkos o europiniu dabar kainos uzlenktos. Gal kas zinote kur galima pasimti europini uz protingus pinigus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka duoda tie maisytuvai  ???

 

skelbiu.lt paziurek ten maciau kazkokia firma kaune pardavineja juos po 450 eu

 

Sumaišo mixa tavo pasirinktais procentais

 

 

Aš iš jo ir pirkau, rašo 630eu

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/suvirinimo-aparatas-jasic-mig-200-n220-20173616.html

 

 O 450 kainuoja silpnesnis 160A

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputi dizainas atsinaujino, as kai sau ieskojau ir bandziau Jasic, bet tada jis dar toks gana gremezdiskas buvo, dabar tai toks atrodo puse velnio. O kaina tai liuks, nebus gaila jai ir po keliu metu uzlinktu, nors manau taip nebus. Kiek teko girdeti ir man jie gan padorei padaryti ir kas svarkiausia juos eina remontuoti( bent jau senuosius) Maniskio Kemppi visos schemos uzlietos laku ar klijais...

Maisituvas tam jog pasidarytum reikema duju misini, bet cia jau kaip matau perbrangu. 

Kitas dalikas ieskojau sendien pora balionu nusipirkti ir nieko doro negavau, rusiskus tuos 150bar 2017 lieps 1 d ale visiskai isima is rinkos o europiniu dabar kainos uzlenktos. Gal kas zinote kur galima pasimti europini uz protingus pinigus?

Tai tas Jasic 200 yra gal bent 3 modelių, tik vienas iš jų gražus ir lengvas aparatas :)

O iš kur traukei, kad išims ruskus iš rinkos? Gal čia tik apie kranus balionų šneka? Nes kai aš pirkau man sakė čia su nauju kranu, užtai brangesnis keliolika eurų buvo. Realiai jei tikrai planuoja išimt, tai prieš pat išėmimą paipildai ir dar iki 2018 tikrai užteks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tas Jasic 200 yra gal bent 3 modelių, tik vienas iš jų gražus ir lengvas aparatas :)

O iš kur traukei, kad išims ruskus iš rinkos? Gal čia tik apie kranus balionų šneka? Nes kai aš pirkau man sakė čia su nauju kranu, užtai brangesnis keliolika eurų buvo. Realiai jei tikrai planuoja išimt, tai prieš pat išėmimą paipildai ir dar iki 2018 tikrai užteks :)

Pirma uzsukau i Acetilena, sako galim parduoti , bet neilgai panaudosit ir parode rasta isleista musu seimunu. Poto uzsukau i Gaschema tai ir tapati pasake jog visus GOST balionus reiks pakeisti i europinius 200bar. Galvoju jog neverta mesti 60 eur i ta baliona jai paskui bus problemu pasikeisti. Europinis 50l 200bar dabar kainuoja 250-300eur. Nuzejau dabar AGA Unicyl bet vielgi kaina nemaza ir uzpildimas kainuoja tiek pat kiek 40-50l baliono nors jame tera 11l  2,57m3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo juodo iki aliuminio. Turi 2 balionus su kureis pasidarai reikema misini visiem metalam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...