Jump to content

Ėriukų penėjimas avių šėrimas


Loreta

Recommended Posts

Na, gal ir pas mus apie Tauragę tas mano "žiautarojimas" nelabai vartojamas... Gal ir per daug aš čia savų žodžių prikišu.., bet tai esmės nekeičia.. Reikalas tas, kad svarbu, ne tik kad avis atryja ir atrajoja, bet ir kiek kartų tą atrytą trina.. Jei ji ir bando atrajoti, bet trina labai trumpai, irgi nėra gerai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, toliau du variantai:- Ląsteliena labai kokybiška ir jos trinti nereikia (labai retas variantas) ir per daug neląstelieninių angliavandenių ir jau aviai kyla acidozė.. Racionas turi būti kuo paprasčiau ir pigiau subalansuotas baltymams, visų rūšių angliavandeniams, ląstelienai, mineralams ir vitaminams sutinkamai su gyvulio poreikiais tuo metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, toliau du variantai:- Ląsteliena labai kokybiška ir jos trinti nereikia (labai retas variantas) ir per daug neląstelieninių angliavandenių ir jau aviai kyla acidozė.. Racionas turi būti kuo paprasčiau ir pigiau subalansuotas baltymams, visų rūšių angliavandeniams, ląstelienai, mineralams ir vitaminams sutinkamai su gyvulio poreikiais tuo metu.

 kaip suprasti turi buti kuo paprasciau ir pigiau subalansuotas baltymams

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

50 pats tas... 30 mažoka, bet jei per kokią valandą pusantros po grūdų gavimo, tai irgi normaliai... Iškart po grūdų gali ir visai negromuliuoti..

O programų (pvz. universalių vokiškų Hybrimin) tai daug kas turi, tik tingi į tokią smulkmę kaip avytės gilintis.... O ir atrajotojas avytė yra...o tai tikrai pakankamai sudėtingas mechanizmas...netgi du viename..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mielieji bukit geri patarkit,  nesuprantu kame reikalas :eusa-think: . Gal be reikalo panikuoju :eusa-think: , bet man kazkaip keista turim du eriukus 2d. Vienam viskas ok. O va kitas man kelia baimes, lyg ir nerekia bet toks pasyvus atrodo ir niekad nematau kad jis zystu ar gali buti,kad jis zinda kai manes nera ir tiesiog nepataikau tuo momentu? Gal ir kvailai cia nuskambejau, bet tai pirmieji musu eriukai ir taip norisi kad butu jiems viskas gerai :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...