Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Prieš 3 valandų, kristivi pranešimas:

Jau pats ŽŪ Ministeris priėmė sprendimą atsistatydinti po pusmečio. Rašo šiandienos delfis. Manau, kad pusmečio netrauks. Lauksime pakeitimų 10.5 punkto ir problemos bus išspręstos. Manau naujas ministeris pasidomės, kur ištratinti pinigai, kad pritrūko ūkininkaujantiems nepalankių vietovių ūkininkams ir pasidomės, kodėl buvo priimtas įstatymas atbuline data.

Taig čia ne jo darbas, nuo praeitų ministeriu viskas nuosekliai. Reiketu priprasti ministrai keičiasi, o ministerijoje dirba, gal labiau gyvena tie patys...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , kestoxs pranešimas:

Taig čia ne jo darbas, nuo praeitų ministeriu viskas nuosekliai. Reiketu priprasti ministrai keičiasi, o ministerijoje dirba, gal labiau gyvena tie patys...

Nevisi tai supranta o mato tik tai ta ka mato ,zmogus galvoja kad pakeis ministra tai pakeis ir punkta 10.5 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo mūsų asociavijai įvykis,  pasikeitė ministras, nauji viceministrai, teikia eiti susipažinti aptarti pazicijas požiūrius, nuėjo vadovai pas viciaministra, tas pasikvietė valdininkeli iš zum kuris ten 18 metu dirba, na sako tu čia senas vilkas padakok jiems kokie reikalai... Ir po visu vilčių 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-04-09 at 22:20, virgis807 pranešimas:

Aš tai terminus ,kurie aktualus man (mesiniu galviju ukis) zinau atmintinai vat saitydamas Tamstos pranešimus ir bandydamas suprasti nepasitenkinima naujom taisyklem  priejau išvados (tikiuosi kad klystu ,jei klystu atsiprašau ) kad esi" sofkininkas" ir važineji su "zaliu" kuru."Tiesoiginės pievoms,Ekstencyvus pievoms,Kuras,gyvuliai ir t.t."

:)  juk vienam is pries tai sekusiu pranesimu sakiau kad  "kaip man gerai bet kaip naujiemssbogai". 

jei ka ziuriu kad butu visgi galimybe  naujiems o ne ju slopinimas. dabar gaunasi tokiu kaip pats ar as protegavimas... Mesiniai ir ozkos jei ka.. 

p.s. ir ar pvz net senas ukininkas budamasbutum patenkintas jei pvz turi pagal nauja tvarka uz reikiama buvusi laika sg tik 50 ha kai anksciau kitom priemonem uzteko 150 ha. kaip paveiks finansus siais metais toks pokytis? ps. man  uztenka ir turiu zemes trukumo pagal sg bet ne pagal  savo norus...... man uztenka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-04-10 at 18:23, kestoxs pranešimas:

Nuo pirmos savaites jis savo atsizadejas, bet supranta, o dabartinis mini skandaliukas tai jaučiu dėl to pareiškimo kad berods 30 ministerijos viršesniu klerku atleidinės, tai gavo atgal...Nors aš čia jo toj zemiu nuomoj nematau kriminalo 

Krimijalo ir as nematau bet bedakadnera praktikos zodinese sutartyse....cia opozicijabandys sutrypt....o gan gaila.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , bebrynas pranešimas:

:)  juk vienam is pries tai sekusiu pranesimu sakiau kad  "kaip man gerai bet kaip naujiemssbogai". 

jei ka ziuriu kad butu visgi galimybe  naujiems o ne ju slopinimas. dabar gaunasi tokiu kaip pats ar as protegavimas... Mesiniai ir ozkos jei ka.. 

p.s. ir ar pvz net senas ukininkas budamasbutum patenkintas jei pvz turi pagal nauja tvarka uz reikiama buvusi laika sg tik 50 ha kai anksciau kitom priemonem uzteko 150 ha. kaip paveiks finansus siais metais toks pokytis? ps. man  uztenka ir turiu zemes trukumo pagal sg bet ne pagal  savo norus...... man uztenka...

 Jei pas tamsta ekstensyvios pievos  tai kur ižvelgi problema? Pareiškėjai įsipareigotuose laukuose ganyti gyvulius turi ne mažesniu kaip 0,3 sutartinio gyvulio (SG) / ha ir ne didesniu intensyvumu kaip 1 SG / ha. Nenuganytos žolės likučius nušienauti ir išvežti privalu iki spalio 30 d.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , kestoxs pranešimas:

Patikslinkite, 0,25 sąlyginio gyvulio pievoms 2017 metais arba jokių išmokų 2018 metais 

10.5. pareiškėjas, norintis gauti paramą pagal priemonę už deklaruotas pievas ir (ar) ganyklas, privalo turėti taisyklių 1 priede pateikiamų bent 0,25 SG/ha pievų ir (ar) ganyklų (skaičiuojamas vidurkis per kalendorinius metus pagal Ūkinių gyvūnų registre valdytojo ir (ar) partnerio vardu esančius duomenis nuo praėjusių metų kovo 31 d. iki einamųjų metų balandžio 1 d., vertinant visų deklaruojamų pievų ir (ar) ganyklų, už kurias prašoma paramos, plotų ir atitinkamą laikotarpį laikytų žolėdžių ūkinių gyvūnų santykį). Ūkinių gyvūnų laikymo vieta turi būti registruota gamtinių/kitų specifinių kliūčių turinčioje vietovėje ar vietovėje, kuri neteko mažiau palankių ūkininkauti vietovių statuso, arba besiribojančioje su šiomis vietovėmis teritorijoje.   Čia salygos  norint gauti  prieda už nepalankias

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , kristivi pranešimas:

Reikia palaikyti gerb.Juodsnukį jis šį klausimą seniai kelia. Aplinką reikia keisti- naujais, pradėti nuo Ministerio..

Gal nepastebejai, kad smulkiu ukiu diskriminacija atsirado žymiai ankščiau  nei dabartinis ministeris ?Gal reiktu keisti ne ministeri o aplinka aplink jį, pakeitus ministeri aplinka nepasikeis .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , virgis807 pranešimas:

Gal nepastebejai, kad smulkiu ukiu diskriminacija atsirado žymiai ankščiau  nei dabartinis ministeris ?Gal reiktu keisti ne ministeri o aplinka aplink jį, pakeitus ministeri aplinka nepasikeis .

aplinka palaiko ministerį, tai viską pasako. Spręsti problemas smulkių geriau vėliau, nei niekada..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, virgis807 pranešimas:

O kaip tu galvoji ,koks butu geriausias sprendimas smulkiam ukui- dabar yra parama 15000€,kuria, kas sugebejo galejo pasinaudoti nesyki .

tiesiogines išmokas smulkiems ūkiams iki 30 ha yra mokama tik apie 45 eur, kur ES leidžia mokėti apie 90 eur. Tokią pataisą ministeris gali priimti nors ir šiandiena, o realiai, tik kalba, kad reikia remti smulkius. To neleidžia padaryti vietinė aplinka, nes parėmus daugiau smulkius mažiau gaus didieji virš 30 ha. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau sakiau ministerija tarsi piramide, viršūnė nuėmus nieko nepakeisi. O dar kiek suinteresuotų lobistu ten vaikšto ar isivaizduoji? 

Pries savaite ministras pareiškė kad nuims berods 30 darbuotoju, didžiąja dalim iš vadovaujančių postu, kas nutiko po savaites visi girdėjote, ar tie dalykai nesusiję, manau susiję, niekas nenori apleisti pozicijos kurioje sėdi 20 metu ir daugiau. 

 

Mano pasiūlymas dėl mažu rėmimo būtų, atimkit išmokas iš tu kurie žemės nedirba, nevykdo jokios gamybos, tik šienauja žoles ir gauna išmokas ir kurą, atsiras ir pinigu, ir žemės plėtrai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...