Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Turi klausima jei mano patele sukergta pirma kart ir praejo jau kokios 27d. Bet lizdo nera, bet bandziau paziureti tai pilvas yra ir perbraukus kaili nukrenta pukai tai tureciau tiketis triusiuku ar pakartotinai leisti su patinu?

dek lizdadeze, ir palik ja ramybej. Jei 27d, tai gali to lizdo nedaryt dar kokias tris dienas, o ateisi viena ryta rasi ir lizda, ir jauniklius jame. Visokiu pateliu buna. Buna, kad atveda jauniklius ir tik po to pukus raunasi. Tad nereikia ten landziot ir ju gazdint.

Dekui:-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš jau 3 savaites kankinuosi su viena patele, niekaip nesusikergia, vis kilnoju pas patiną, ir patiną pas ją bandžiau, ir kelias dienas gyveno kartu. ?

Vis dėlto susikergė :eusa-clap: , tuo metu kai buvau patiną kelioms dienoms palikus pagyventi su patele, nes vakar sėkmingai pagimdė :eusa-dance: . Matyt patelė yra labai drovi :lol: . (Čia ji - mano avatare)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš jau 3 savaites kankinuosi su viena patele, niekaip nesusikergia, vis kilnoju pas patiną, ir patiną pas ją bandžiau, ir kelias dienas gyveno kartu. ?

Vis dėlto susikergė :eusa-clap: , tuo metu kai buvau patiną kelioms dienoms palikus pagyventi su patele, nes vakar sėkmingai pagimdė :eusa-dance: . Matyt patelė yra labai drovi :lol: . (Čia ji - mano avatare)

Išties kuklutė tokia nuotraukoj :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as suvirinau triusiams edyklas, tai kazkaip savaite jau eina ir nelabai pripranta dar jie is ju valgyti. keli triusiai, tai jau suvalgo viska, o kiti palieka. tai perdejau jiems koklius atgal, tai vel viska suvalgo. vesiu ir as i mokykla... :icon-wink:

cia zaidimas, jei maziau suvalgo, reiskias nelabai nori, o jei nores, tai suvalgys, ar gers is nipeliu, ar dar is bet ko. O seryklu pavyzdziu internete yra nemazai, gal padarei kazkokias sunkiai prieinamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as suvirinau triusiams edyklas, tai kazkaip savaite jau eina ir nelabai pripranta dar jie is ju valgyti. keli triusiai, tai jau suvalgo viska, o kiti palieka. tai perdejau jiems koklius atgal, tai vel viska suvalgo. vesiu ir as i mokykla... :icon-wink:

cia zaidimas, jei maziau suvalgo, reiskias nelabai nori, o jei nores, tai suvalgys, ar gers is nipeliu, ar dar is bet ko. O seryklu pavyzdziu internete yra nemazai, gal padarei kazkokias sunkiai prieinamas.

Arba gali buti, kad degesio kvapo, kuris lieka po virinimo, baidosi. Geriau daryk is skardos, tai eda kaip isproteje, o ten ta serykla pasidaryt tai max pusvalandzio darbas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as suvirinau triusiams edyklas, tai kazkaip savaite jau eina ir nelabai pripranta dar jie is ju valgyti. keli triusiai, tai jau suvalgo viska, o kiti palieka. tai perdejau jiems koklius atgal, tai vel viska suvalgo. vesiu ir as i mokykla... :icon-wink:

cia zaidimas, jei maziau suvalgo, reiskias nelabai nori, o jei nores, tai suvalgys, ar gers is nipeliu, ar dar is bet ko. O seryklu pavyzdziu internete yra nemazai, gal padarei kazkokias sunkiai prieinamas.

Arba gali buti, kad degesio kvapo, kuris lieka po virinimo, baidosi. Geriau daryk is skardos, tai eda kaip isproteje, o ten ta serykla pasidaryt tai max pusvalandzio darbas.

is dvoikes skardos prihvatkem sukabinau. o del prieinamumo, tai turiu is litagros orginalia... turejau pavyzdi. pripratinsiu, niekur jie nedings. kai prades sau nagus arba man duris griauzti, is bado viska suvalgys.

bet supranti, toks jausmas kad jie kazko dar noretu, nes draskosi ciut prie dureliu. nes pereinu nuo zoles i visaverti pasara. ciut pamaisydamas morka ar buroka. ir tie ziopliai vistiek laukia zoles, bet per nakti nesulauke, vistiek valgo kombik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kaip ismokinti triusius gerti is nipeliniu girdyklu ? :eusa-violin:

vesk i mokykla :) taigi patys ismoksta...

Nusipirkau triušį, tas nemokėjo gerti iš nipelių, tai ėdė žalieną, bet kai ištroško gerai, atrado, kaip ir kur yra vandens... :lol:

pas mane triusiukai 2.5 - 3 sav is nipeliniu jau geria kuo puikiausiai. Kazkaip net nepagalvotum, kad tai gali buti problema. Kai pradeda est kombinuotus pasarus, pateles pieno nebeuztenka troskuliui numust. Vandeni triusiai juk suuodzia ir randa patys naturaliai, o kad negeria tai cia kazkoks ispindejimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O mano pateles mane vis apgaudineja :eusa-doh: patinas lyg atrodo sukergia, kai po keletos dienu imetu pakartotinai patele nebeprisileidzia, o atejus laikui palikuoniu neeeeeeee......... :eusa-snooty:

Ir taip rugpjuti is 4 atvede viena, o spali matau jau, kad is 6 kokios dvi kogero atves :( Bijau perdaznai kilnot as pas patina, kad po to nepersileistu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O mano pateles mane vis apgaudineja :eusa-doh: patinas lyg atrodo sukergia, kai po keletos dienu imetu pakartotinai patele nebeprisileidzia, o atejus laikui palikuoniu neeeeeeee......... :eusa-snooty:

Ir taip rugpjuti is 4 atvede viena, o spali matau jau, kad is 6 kokios dvi kogero atves :( Bijau perdaznai kilnot as pas patina, kad po to nepersileistu...

O kiek paprastai pas patina laikai? Ziuriu dabar dauguma tik imeta minutei ir traukia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visaiip laikau, jeigu matau, kad iskarto nelipa tai palieku pusdieniui, jeigu reikia isvaziuoti tai ir visai dienai... o va siandien imeciau patele kuri turejo sestadieni triusiuotis, tai dukart uzkerge ir isemiau... po kokiu 4-5 dienu zadu vel kartoti... bet man ji jau dare toki mona, kad susikerge, po savaites imetus pakartotinai nesidave patinui, tai as ramiai ir laukiau :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...