Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

O gal kas išbandė šitą "kosminę" technologiją..? http://www.europosprojektai.lt/

Sorry, jei jau buvo diskutuota apie tai, bet vakar kažkaip internete užtikau, tai sukėlė daug šypsenų... :icon-cool:

Negi to briedo Lietuvoje niekas nesustabdys? Pagal jų logika išeitu kad kaimiečius nuo maro nereikia skiepyti, nes jie gryname ore įgauna imunitetą.

Man primena pasaką apie Buratiną, kuris pasėjo pinigėlius ir laukė, kol išaugs pinigų medis.:) Kiek man teko susidurti su triušininkyste, suprantu, kad tame www puslapyje rašomas totalus briedas, bet kas baisiausia-yra nemažai žmonių, kurie tuo tiki. Kad kaime pinigais lyjama... :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal kas išbandė šitą "kosminę" technologiją..? http://www.europosprojektai.lt/

Sorry, jei jau buvo diskutuota apie tai, bet vakar kažkaip internete užtikau, tai sukėlė daug šypsenų... :icon-cool:

Negi to briedo Lietuvoje niekas nesustabdys? Pagal jų logika išeitu kad kaimiečius nuo maro nereikia skiepyti, nes jie gryname ore įgauna imunitetą.

Man primena pasaką apie Buratiną, kuris pasėjo pinigėlius ir laukė, kol išaugs pinigų medis.:) Kiek man teko susidurti su triušininkyste, suprantu, kad tame www puslapyje rašomas totalus briedas, bet kas baisiausia-yra nemažai žmonių, kurie tuo tiki. Kad kaime pinigais lyjama... :icon-cool:

tam puslapi kisama grynai rusijoje propaguojama technologija bet ten viskas prasidejo 2000 metais jei kas norit ir suprantat rusu kalba buvau imetes labai panasia technologija

nezinau kur patalpint bet yr namie kazkur kompaktas su breziniais tu narvu tai patikekit ten ne kiekvienas juos pagamintu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tam puslapi kisama grynai rusijoje propaguojama technologija bet ten viskas prasidejo 2000 metais jei kas norit ir suprantat rusu kalba buvau imetes labai panasia technologija

nezinau kur patalpint bet yr namie kazkur kompaktas su breziniais tu narvu tai patikekit ten ne kiekvienas juos pagamintu.

Technologija gal ir gera, bet pakankamai brangi. Siutina, kad apie tą technologiją informacija neteisinga pateikiama: triušių nereikia skiepyti, išeiga maksimaliai įmanoma, nuostoliai nulis, mėsos supirkimas supermarketo kaina. Rezultatas realiai nepasiekiamas, net jei pats turguje pardavinėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai juk reklama,pasakomos pacios geriausios savybes ir dar gerokai pagrazinamos,o visi kiti pasaliniai veiksniai arba nutylimi,arba parasomi taip kad nesuskaitytum :lol: (cia bendrai)...Tiesa,sveiki Triusininkai,as cia naujas-tai labai neteiskit...cia kazkas buvo uzsimines(us) gal kokiam 90psl.kiek truktu sita visa foruma perskaityt-tai va perskaiciau: su mano sugebejimais,pamastymais,paziurejimais nuorodu-sedejau 2 vakarus ir dirbau is peties :lol: ,bet tikrai nemazai suzinojau,apsaugojau jus nuo kvailu(pasikartojanciu)klausimu ir t.t-dekui Jums :eusa-clap: ...

Bet turiu klausimeli,gal ir buvo panasus-tai jau dovanokit...cia kai kurie nori pirkti triusiu pateliu ,patineli veisliniu(pvz.)zelandu,bet juos augins mesai,o misrunai(pvz.zelandai-kalifornai)juk beveik tokie pat ir daug kas sako,jog atsparesni...tai gal geriau augint tokius misrunus ir nesukt galvos del veisles grynumo,juk vistiek reikes keist patineli ar pateles.Juk mesiniui svarbiausia mesos kiekis ir kokybe,o ne tai,kad jo tevai "kilmingi",ar taip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai juk reklama,pasakomos pacios geriausios savybes ir dar gerokai pagrazinamos,o visi kiti pasaliniai veiksniai arba nutylimi,arba parasomi taip kad nesuskaitytum :lol: (cia bendrai)...Tiesa,sveiki Triusininkai,as cia naujas-tai labai neteiskit...cia kazkas buvo uzsimines(us) gal kokiam 90psl.kiek truktu sita visa foruma perskaityt-tai va perskaiciau: su mano sugebejimais,pamastymais,paziurejimais nuorodu-sedejau 2 vakarus ir dirbau is peties :lol: ,bet tikrai nemazai suzinojau,apsaugojau jus nuo kvailu(pasikartojanciu)klausimu ir t.t-dekui Jums :eusa-clap: ...

Bet turiu klausimeli,gal ir buvo panasus-tai jau dovanokit...cia kai kurie nori pirkti triusiu pateliu ,patineli veisliniu(pvz.)zelandu,bet juos augins mesai,o misrunai(pvz.zelandai-kalifornai)juk beveik tokie pat ir daug kas sako,jog atsparesni...tai gal geriau augint tokius misrunus ir nesukt galvos del veisles grynumo,juk vistiek reikes keist patineli ar pateles.Juk mesiniui svarbiausia mesos kiekis ir kokybe,o ne tai,kad jo tevai "kilmingi",ar taip?

Del kalifornu ir zelandu is savo patirties turejau pateles zelandes ir patineli tai minusas mazai veda spalva visu palikuoniu tevo kaliforno.

dabar tas pateles misrunes kergiu su avino ir flandro hibridu. tai veda daugiau ir triusiukai kazkaip geriau auga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai juk reklama,pasakomos pacios geriausios savybes ir dar gerokai pagrazinamos,o visi kiti pasaliniai veiksniai arba nutylimi,arba parasomi taip kad nesuskaitytum :lol: (cia bendrai)...Tiesa,sveiki Triusininkai,as cia naujas-tai labai neteiskit...cia kazkas buvo uzsimines(us) gal kokiam 90psl.kiek truktu sita visa foruma perskaityt-tai va perskaiciau: su mano sugebejimais,pamastymais,paziurejimais nuorodu-sedejau 2 vakarus ir dirbau is peties :lol: ,bet tikrai nemazai suzinojau,apsaugojau jus nuo kvailu(pasikartojanciu)klausimu ir t.t-dekui Jums :eusa-clap: ...

Bet turiu klausimeli,gal ir buvo panasus-tai jau dovanokit...cia kai kurie nori pirkti triusiu pateliu ,patineli veisliniu(pvz.)zelandu,bet juos augins mesai,o misrunai(pvz.zelandai-kalifornai)juk beveik tokie pat ir daug kas sako,jog atsparesni...tai gal geriau augint tokius misrunus ir nesukt galvos del veisles grynumo,juk vistiek reikes keist patineli ar pateles.Juk mesiniui svarbiausia mesos kiekis ir kokybe,o ne tai,kad jo tevai "kilmingi",ar taip?

Del kalifornu ir zelandu is savo patirties turejau pateles zelandes ir patineli tai minusas mazai veda spalva visu palikuoniu tevo kaliforno.

dabar tas pateles misrunes kergiu su avino ir flandro hibridu. tai veda daugiau ir triusiukai kazkaip geriau auga.

Na nemanau kad tai taisykle. Pas mane kergiama patele zelandu su Kalifornu ir veda gerai, ir auga gerai ir triusiukai buna 50x50, tikriausiai didziajai daugumai galeciau parduot baltuosius kaip zelandus ir nelabai atskirtu.

As teigti kad geriau auga nei sakykim grynaveisliai negaliu, nes sakykim 10% geresnis prieaugis sunkiai plika akimi matomas, bet kai nezinai reik tiket literatura ir protingesniais zmonemis, o jie sako, kad hybridu atsparumas ligoms ir prieaugis geresnis apie 15%.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal kas išbandė šitą "kosminę" technologiją..? http://www.europosprojektai.lt/

Sorry, jei jau buvo diskutuota apie tai, bet vakar kažkaip internete užtikau, tai sukėlė daug šypsenų... :icon-cool:

Negi to briedo Lietuvoje niekas nesustabdys? Pagal jų logika išeitu kad kaimiečius nuo maro nereikia skiepyti, nes jie gryname ore įgauna imunitetą.

Nieko nuostabaus, kad paskaičius tokių pasakų kai kurie tikisi po metų milijonus užsidirbti. KAi užvers reikalavimais, tai nežinosi, kur pajudėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as auginu specializuotus HYLA hibridus, tai rezultatai tikrai geri, ir pateles daug veda ir priesvoriai geri ir nepasakyciau kad lepus, na aisku mixomitoze ir maras tai kita kalba:) Zodziu manau mesai tai geriausias pasirinkimas, be to mesos iseigos pats kurdamas hibrida vargu ar tiek gausi kiek is HYLA. rabbirroger ar daug siemet laikai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jus maisot gryna kalif.su grunu zeland.,o as galvoju jau kergt maisyta su maisytu,nes man reikia tik mesytes...veisles grynumas manes nelab.jaudina...

gali maisit maisit ir neita puse nusimaisit buna kad mesingumas labai sumazeja kaulai tik sustambeja o mesos nieko gudro todel ilgiua misrinant viena kita gera veislini patina mesingumui padidint isigit reiketu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as auginu specializuotus HYLA hibridus, tai rezultatai tikrai geri, ir pateles daug veda ir priesvoriai geri ir nepasakyciau kad lepus, na aisku mixomitoze ir maras tai kita kalba:) Zodziu manau mesai tai geriausias pasirinkimas, be to mesos iseigos pats kurdamas hibrida vargu ar tiek gausi kiek is HYLA. rabbirroger ar daug siemet laikai?

cia turbut man buvo skirta,dekui...na as tu hibridu nekursiu,gal blogai parasiau ir jus manes nesupratot.Bet jus lyg minejot,kad tu hibridu palikuonys tinka tik mesai,is ju bandos nepasididinsi po metu(pvz)jei bus poreikis...o kaip suprantu is tokiu misrunu kaip pvz.kalif.su zeland.prireikus pasididint banda gali paimt pasilikt kelias pateles mazas,nusipirkt patineli is kokio zmogelio ir vsio...ar as kazka maisau :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as auginu specializuotus HYLA hibridus, tai rezultatai tikrai geri, ir pateles daug veda ir priesvoriai geri ir nepasakyciau kad lepus, na aisku mixomitoze ir maras tai kita kalba:) Zodziu manau mesai tai geriausias pasirinkimas, be to mesos iseigos pats kurdamas hibrida vargu ar tiek gausi kiek is HYLA. rabbirroger ar daug siemet laikai?

cia turbut man buvo skirta,dekui...na as tu hibridu nekursiu,gal blogai parasiau ir jus manes nesupratot.Bet jus lyg minejot,kad tu hibridu palikuonys tinka tik mesai,is ju bandos nepasididinsi po metu(pvz)jei bus poreikis...o kaip suprantu is tokiu misrunu kaip pvz.kalif.su zeland.prireikus pasididint banda gali paimt pasilikt kelias pateles mazas,nusipirkt patineli is kokio zmogelio ir vsio...ar as kazka maisau :icon-question:

na cia tas pats kas grynaveislius zelandus ir kalifornus misrinant, pirma karta pagal ideologija irgi tik mesai, o veisliniai grynaveisliai, nes pirmoj kartoj geriausiai pasireiskia heterozes efektas, ko ir siekiama kuriant hibridus. Grynai taip galima pasilikt ir hylos pateliu, ir nusipirkt parent linijos patineli. Aisku 100% efekto jau negausi, bet irgi dar neblogai, as pats bandziau is pirmos kartos misrunu pasilikt pateles kurios turi isreikstas motinu savybes ir kergt su parent linijos patinu ir praktiskai skirtumo nepastebejau prieauglio augime. Na bet visa ideologija tai perki parent linijos pateles, patina, atidrozi pateles pilnai ir nusiperki vel naujas, ir tikrai intensiviai dirbant tas apsimoka. Zadu vasaros pradzioj parsivezt grand parent linijos HYLU ir Lietuvoj augint parent linija, ir manau kad kokia 70 lt, uz uzauginta patele kuri per metus duoda 70-80 palikuoniu tikrai nera daug, ivertinus kad tie palikuonys tures geresnius augimo ir mesos iseigos rodiklius nei "savadarbis" misrunas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal kas išbandė šitą "kosminę" technologiją..? http://www.europosprojektai.lt/

Sorry, jei jau buvo diskutuota apie tai, bet vakar kažkaip internete užtikau, tai sukėlė daug šypsenų... :icon-cool:

Negi to briedo Lietuvoje niekas nesustabdys? Pagal jų logika išeitu kad kaimiečius nuo maro nereikia skiepyti, nes jie gryname ore įgauna imunitetą.

Man primena pasaką apie Buratiną, kuris pasėjo pinigėlius ir laukė, kol išaugs pinigų medis.:) Kiek man teko susidurti su triušininkyste, suprantu, kad tame www puslapyje rašomas totalus briedas, bet kas baisiausia-yra nemažai žmonių, kurie tuo tiki. Kad kaime pinigais lyjama... :icon-cool:

Nu jo, melagiu Lietuvoj netruksta:). Jei butu taip kaip jie raso tai visi kaimo zmones su naujais mersais vazinetu, o dabar ir sutresusio 124 uztenka:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi 3 gal 4cm. kad nebarstytu.nes taip tai grindys pilnos,skrandziai tusti.

tai pas jumis seryklos "kokliai" turbut? :lol::lol:

pardaviau apie 200vnt seryklu.niekas nesiskunde.naudoja ir pramoninei gamyboj,pardavineja lenkai ir as pats jas naudoju.be jokiu problemu.yra kanta kad pasaras nebyretu.reikia pakelti nuo grindu apie 10cm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi 3 gal 4cm. kad nebarstytu.nes taip tai grindys pilnos,skrandziai tusti.

tai pas jumis seryklos "kokliai" turbut? :lol::lol:

pardaviau apie 200vnt seryklu.niekas nesiskunde.naudoja ir pramoninei gamyboj,pardavineja lenkai ir as pats jas naudoju.be jokiu problemu.yra kanta kad pasaras nebyretu.reikia pakelti nuo grindu apie 10cm.

bet jos tik grudams tinka;]kombikorma blogai byra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...