Jump to content

TEPALAI


ramaske221

Recommended Posts

Ieskojau ieskojau forume, ir neradau nieko apie tepalus mini traktoriukams, kokie eina transmisijoj, kokie- hidraulikoj, kokius pilat i varikli ir tt.? Galbut kas nors zinot koki internetini puslapi kur butu galima pasiziuret kokie tepalai priklauso ir koks ju kiekis eina ?

i priekini tilta kubotai savo pyliau mineraline alyva 80W90.

Paskambinau i Litechnija ir pasiteiravau apie tepalus. Atsakymas buvo klausimo forma: "ar pas mus pirkai traktoriu?". Ne pas juos pirkau, todel 10 minuciu maldavau, kad isduotu tepalu paslapti ir zadejau ateity viska pirkti tik pas juos. Paslapti isgaut pavyko...

O varikliui -D10W30.

Taciau as ziauriai nepasitikiu sia imone, todel negaliu garantuot, kad tai pats geriausias sprendimas traktoriui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra instrukcijos anglų kalba. Galima nusipirkti serviso, detalių arba vartotojo. Jas pardavinėja daugiausiai Amerikoje. Kainuoja nuo 20 iki 50 USD. Jei būtų lengvai randama ši informacija, tai tikrai jie tų instrukcijų nepardavinėtų. Bandau rasti įvairiais būdais, net japonų kalba, nieko nepavyko. Labiausiai įdomu būtų gauti vartotojo instrukcijas, kur ir būtų surašyti visi tepalai, filtrais ir kaip su jais elgtis, kada keisti ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš savo iseki'iui radau nesunkiai tik anglų kalba visą žinyną nemokamai, kur kas ką jungia, kur kokį tepalą pilti ir pan. Nuvažiavęs į servisą parodžiau tą manualą tai jie jį suprato ir pakeitė tepalus kur reikia. Manau kubotoms tai dar paprasčiau turėtų būti , nes jas labiau mėgsta amerikonai.

http://www.scribd.com/doc/64215972/Isek ... ers-Manual

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dažniausiai traktoriukams varikliuose būna mineraliniai tepalai. Geriausia yra pakeisti į pusiau sintetinius iš karto. Ir žiemą lengviau bus užvesti.

Tik greičių dėžėse būna tepalas, kuris būna universalus, nes dažniausiai mini traktoriukuose greičių dėžės ir hidraulinės sistemos tepalas būna tas pats. Kažkada iš Litechnijos buvau ištraukęs šiaip ne taip informaciją apie tą tepalą. Sakė, kad markė yra kažkokia Mobil fluid 426. Nors pačiam dar neteko pildyti nei karto nei vienam iš 2 turėtų Yanmarų:icon-smile:

O tilte, kur nėra temperatūrų didelių, tai gali tikti bet koks transmisinis tepalas. Tik vėl, žiemą bus sunkiau suktis, jei tapalas bus labai tirštas.

Aš savo iseki'iui radau nesunkiai tik anglų kalba visą žinyną nemokamai, kur kas ką jungia, kur kokį tepalą pilti ir pan. Nuvažiavęs į servisą parodžiau tą manualą tai jie jį suprato ir pakeitė tepalus kur reikia. Manau kubotoms tai dar paprasčiau turėtų būti , nes jas labiau mėgsta amerikonai.

http://www.scribd.com/doc/64215972/Isek ... ers-Manual

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, tepalu tema forume japoniski traktoriukai jau buvo rasyta o man perkant iseki(Kretagro) buvo surasyti tokie tepalai; variklis 10w40 pusiau sintetinis nors pakanka ir mineralinio, greiciu deze kartu su galiniu tiltu 10w30 hidro transmisinis, priekinis tiltas 80w90 transmisinis, freza 80w90, mulcerio reduktorius 80w90, tepimo taskai solidolas. Variklio tepala keisti kas 100 motovalandu arba kas sezona o greiciu dezes kas 300 motovaladu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, tepalu tema forume japoniski traktoriukai jau buvo rasyta o man perkant iseki(Kretagro) buvo surasyti tokie tepalai; variklis 10w40 pusiau sintetinis nors pakanka ir mineralinio, greiciu deze kartu su galiniu tiltu 10w30 hidro transmisinis, priekinis tiltas 80w90 transmisinis, freza 80w90, mulcerio reduktorius 80w90, tepimo taskai solidolas. Variklio tepala keisti kas 100 motovalandu arba kas sezona o greiciu dezes kas 300 motovaladu.

o kad koks dantratis galetu prasnekti, gal papasakotu koks jam tepalas padejo leciau dilti,

85 w 140 ar 80 w 90

o dar jei gamintoja pareklamuotu...

tpfuuu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiais kaip JD :lol: Tik tada akis draskys po metų.........kai spyruoklė rankenos nutrūksta :icon-evil:

fui, nemegstu tokiu klijentu kurie tave prisimena po garantinio laikotarpio

:D

o jei rimtai tai ar nors vienas bandet reikt pretenzijas tiesiogei gamintojui...????

mano praktikoje kokie 5-6 atvejai kai gamintojas pats kreipiasi i atstova kad tokiam ir tokiam klijentui reikia pakeisti kazkatai ko pats esi nepardaves.... tiesiog buvo kreiptasi auksciau....

:icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiais kaip JD :lol: Tik tada akis draskys po metų.........kai spyruoklė rankenos nutrūksta :icon-evil:

Aš už SKF sumokėjau virš 100. Spyruoklė sulūžo po metų, dabar jau ir rankena baigiasi. Nupirkau pigumą iš kesko, tai kol naujas antgalis - tik per jėgą ėjo nulupt nuo taško, dabar jau praleidžia, bet rankena laiko. Problema kad neina šlangutę nuo skf uždėt ant pigumos, kurio rankena stipriau padaryta.

O čia kas apie salidolą rašė - tai jūs jau jį palikit senoliam vežimų ašis tept ir tai tik kol atsargas pabaigsit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, tepalu tema forume japoniski traktoriukai jau buvo rasyta o man perkant iseki(Kretagro) buvo surasyti tokie tepalai; variklis 10w40 pusiau sintetinis nors pakanka ir mineralinio, greiciu deze kartu su galiniu tiltu 10w30 hidro transmisinis, priekinis tiltas 80w90 transmisinis, freza 80w90, mulcerio reduktorius 80w90, tepimo taskai solidolas. Variklio tepala keisti kas 100 motovalandu arba kas sezona o greiciu dezes kas 300 motovaladu.

Visiškai sutinku su pateikta info, mano Kubotai irgi eina tokie tepalai, tik solidolas čia nekaip skamba.

Variklio filtras toks pat kai ir kaikurių japoniškų mašinų, o tepalą galiu parekomenduot KUTTENKEULER GmBH GALAXIS DIESELSEMI SYNTHETIC DIESEL 10W40 tai rimta vokiečių firma, gamina ir alyvas traktoriams, tačiau aš naudoju būtent šį tepalą jau eilę metų ir savo auto ir traktoriukui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiais kaip JD :lol: Tik tada akis draskys po metų.........kai spyruoklė rankenos nutrūksta :icon-evil:

Aš už SKF sumokėjau virš 100. Spyruoklė sulūžo po metų, dabar jau ir rankena baigiasi. Nupirkau pigumą iš kesko, tai kol naujas antgalis - tik per jėgą ėjo nulupt nuo taško, dabar jau praleidžia, bet rankena laiko. Problema kad neina šlangutę nuo skf uždėt ant pigumos, kurio rankena stipriau padaryta.

O čia kas apie salidolą rašė - tai jūs jau jį palikit senoliam vežimų ašis tept ir tai tik kol atsargas pabaigsit.

nu gal as ir nusisnekesiu bet neteiskit uz tai:

skf tai guoliu gamintujas, reiskia iranga ju tepimui jie perparduoda....

ieskokit tepimo irangos gamintoju pasiulymu.

:icon-twisted:

cia tokia gudrybe, nuvarai i doju( kesko, lytagra, ar bele kas) ir isiprasai i serviso patalpas tipo noredamas pazieti savo technikos ateity remontui atveztos salygas...ir paziuri kokius yrankius naudoja- tai gi lengva.... tada susirandi ta gamintoja ir atstova lietuvoj( jei ziuri labai brangios yrangos netgi prachekini kaimyniniu saliu atstovus)...

cia toks kaip ir snipinejimas, bet nekaltas.

gera atveji esu turejas: aleksote turgui zmogutis klausia golf...... kaladeliu, pardavejas parodo, ant lipduko pupso importuotojas, tas pasu 188, , ji perjungia, tas paklausia kainos- o ta dvigubai pigesne.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O nebijai pas tą atstovą pamatyti kitaiską įrangą :lol: . Guolių nuėmėjų mob.servisas neturi, hidro šlangų "atkabinimui" spec. įrankių neturi. Štai iki ko mes privedėm atstovus su savo " per daug" nuderėtom kainom. (čia ne apie bsauliaus firmą, jei ką)

Sorry ne į temą :eusa-shifty:

P.S. Pirkit pas bsaulių, manau, kad kokybiškos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka manot apie toki presa http://www.liudoirankiai.com/lt/tepimo- ... s1012.html ? Turetu but patogu viena ranka prilaikai slangute kad pro sonus nesiskverbtu tepalas, kita pumpuoji. Sis itartinai pigus, bet gal yra rimtesnes firmos. Turetu but labai patogus irankis.

"mato" 150 lt

pneumatinis apie 600...

aciu grudas uz antireklama , bet kaip tik gavau kainininka mato irangos ir tepalu....nenori gyvates duot tiesiai i lietuva, jau yra padejus letene cia braliuku firma....

....

laukite tesinio....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka manot apie toki presa http://www.liudoirankiai.com/lt/tepimo- ... s1012.html ? Turetu but patogu viena ranka prilaikai slangute kad pro sonus nesiskverbtu tepalas, kita pumpuoji. Sis itartinai pigus, bet gal yra rimtesnes firmos. Turetu but labai patogus irankis.

Jie ir yra patogųs. Tik geriau rinkis su žarnele - bus lengviau uždėt sunkiau prieinamose vietose. Važiuodamas pirkt pasiimk tepimo taškų, kuriuos naudoji savo technikoj ir pasibandyk uždėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...