Jump to content

Šaku smulkintuvai


rolandys

Recommended Posts

  • Atsakymai 197
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Kelininkai į čipsus ima 80lt +PVM /val.

P.S. Šiai dienai aišku €urais atitinkamai .

Ačiū.

Tik čipsų man nereikia, nes mažo kiekio nieks nesupirks. O kurui jų nepanaudosiu. Kapotas šakas, jei teisingai supratau iš komentarų, paprastos krosnys priima, ir tie gabaliukai dega gerai. Tad teks ieškoti, kas kapokle kapoja ir kiek už tai jama. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki prie ūkio. Nusipirkau pavasarį Klaipėdos gamybos kapoklę. Pirkau be prikabinimo stalo, mokėjau 2900 lt. Prikabinimą dariausi pats, kabinu prie MTZ-50. Pradžioje bandžiau kapoti į maišus, bet smulkmė labai greitai užkiša, bandžiau smulkias šakeles atmesti, gaunasi liuks, bet lieka smulkmė. Dabar praktikuoju tiesiai į priekabą, tik reikia mažiausiai 3 žmonių.Kapojom šakas nukirstas praeitą žiemą, tai liuks, dedu tiesiai į katilą, nes yra sausos. Naudoju dujų generacinį katilą Astra G-25. pilu su kibirais, prieš tai įdėjęs pora pagalių, kad nebirtų kiaurai. Dega puikiai. :eusa-clap: Ką seniau sudeginome lauže , dabar pilnai panaudoju. Praeitą savaitę per 3,5 val. privarėme 4t.priekabą su kaupu, nes šakos buvo gražiai sudėtos pagal kelią storgaliu į priekį, tad varėm be sustojimo.Sunaudojau apie 11-13 l. kuro.

Išpyliau ant juodos plėvelės lauke, kad pradžiūtų, jei pradės lyti ar snigti tai apdengsiu plėvele (pirkau 10 m.).

Rašykit, dalinsimės informacija.

As ir pirkau uzpraeitais metais is klaipediskio kapokle, rema dirbaus, bet vistiek gaunasi darbinis su kampu ir man lauzo darbinio kryzmes , reikia perdirbt ant dirzines per skriemulius , maciau skelbimuos dabar pats per dirzus gamina, gal kas esat ant dirzu padare???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiks, nu mintis nebloga varyti per diržus, bet gausi dėti skriemulius su 3 ar 4 diržais, nes 2 garantuoju buksuos. Pas manęs tai kardanas tiesiai eina ir nieko nelaužo. Ryt bandysiu įdėti fotkę. Man dabar pagrindinis klausimas, iš kur išpešti transporterį šakom į priekabą tiekti, mastau dėti hidromotorą transporteriui varyti, o patį transporterį daryti pasukamą, nes ne visą laiką priekaba būna iš galo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kokiu kampu pas tavęs kardanas dirba, kad eina šaibom. Pas mane tai kampas nedidelis ir be problemų. Prikabinimo stalą dariausi pats.

Na pas mane didesnis kampas, ir pats virinaus, pas Klaipedieti ir didelis kampas, dabar pats pradejo su dirzine gaminti.Transporteri reikia paciam gamintis  nuo ns32 sukama, yra firmu gamina juostas, ir pasidarysi, man neapsimoka transporterio gamintis, nes savo reikmem ir taip susikasam, arba siemet planuoju i didmaisius varyti ir su lebiotke susikrauti, o del kardano tai gali but kad kampas pas mane per didelis, reikes pabandyt kojas patrumpint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sveiki, kaip matote aš naujas klubo narys. Kaip matau diskusijos šakų kapoklės klausimais. Ką aš galiu pasakyti, tai kad pats turiu jau 3 metus Klaipėdiečių kapoklę, išvada dar reikia tobulinti. Gera žinia, tai kad tuos pagrindinius 4 trukumus kaip ir pašalinau ( kitaip sakant patobulinau) tikrai jie yra elementarus, beliko tik smagiai ir džiaugsmingai dirbti. Kas nori sužinoti parašykit į el.paštą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kaip matote aš naujas klubo narys. Kaip matau diskusijos šakų kapoklės klausimais. Ką aš galiu pasakyti, tai kad pats turiu jau 3 metus Klaipėdiečių kapoklę, išvada dar reikia tobulinti. Gera žinia, tai kad tuos pagrindinius 4 trukumus kaip ir pašalinau ( kitaip sakant patobulinau) tikrai jie yra elementarus, beliko tik smagiai ir džiaugsmingai dirbti. Kas nori sužinoti parašykit į el.paštą.

kokie tie pagr 4 trukumai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kalbu apie paprasta gamyklinį aparatą prie kurio kabinasi tinklinis maišas, tigi Klaipėdiečių kapoklė....Ir sakau kad yra variantas kaip padaryti kad šakos nesikabintų už mašo. Gal tas paskutinis kaip patobulinimas, o ne trūkumas.

Tai turbūt reikia dėti papildomą kiaurą įdėklą (pvz polietileninį) į maišą, o užpildžius ištraukti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Maišuose geriau džiūna, tik kad prekybininkai keinas sukėlė be proto, ir smulkinti į maišus neapsimoka ekonomiškai,Prieš naujus metus motulė MAXIMA prekiavo po 0,39 cento (lietuviško), pajuto kad pareina euras, sukėlė iki 0,79 cento (liet), Dabar net nežiūrėjau, nes smulkinu palaidus, tiesiai į priekabą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki,

 

galvoju ir aš apie kapoklę, bet norisi, kad kapotų vistik trumpesniais gabaliukais - ir sanėliavimas paprastesnis ir į pečių paprasčiau pakrauti. Nuo ko tai priklauso - peilių skaičiaus, ar jų aukščio?

Kiek žiūrėjau internete, vienoms kapoklėms reikia tik paduoti šaką ir ją super gražiai ir tvarkingai "suvalgo", o kitoms reikia vos ne pastoviai pastumti. Ar tai taip pat peilių skaičiaus klausimai, ar kitos subtilybės? Pasidalinkite mintimis/patirtimi.

Ačiū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klaipėdos gamybos pati valgo, tik storgalį paduok ir suvalgo viską. Smulkiau nereikia, nes greit sudegs, o čia nuo 5-12 cm. jei pats traukia, tai trumpesni, jei pastumi, ilgesni gaunas. Turiu ir foto ir video, tik nėr laiko derinti, sėja dabar.Jei domina įkelsiu fotkių kai atsilaisvinsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esmė ta pati sausas gerai kapoja, o jei žalias o ( ypač karklus ir kita lankstesnes šakeles) sužnaibo kaip makaroną 0,5m ilgio  arba užsikiša ir sumala. Šiaip žiūrint ką smulkinsi jei karklus su liaunom šakelėm tai prapuolęs, o jei kaip miško medį ( berž., uosį, alksnį ir kt.) tai tada greitai ir darbas vyks ir susmulkins. O norint kad smulkiau ir viską smulkintu tai reikia kitokio smulkinimo aparato kaip https://www.youtube.com/watch?v=Tek05caRhrI kažkas panašaus, kad suktusi vienas velenas.Tikrai butu geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kainos ir kokybės santykis geras. Kelmėje gamina analogiškas, plius yra apsauga nuo perkrovos, nukerpa varžtą Tik ten prikabinsi vieną maišą, o klaipėdiškė 2 ir kol vieną nukabini, kitas pildosi, mažiau prastovų..

Kažko neina įkelt nei foto, nei video, šonais rodo, einu viskio įkalt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Konstruktor, kestasxxxl, tai čia (kalipėdiečių, kelmės) variantas, kai smulkina peilis ir priešpeilis, tiesa? o kolie pliusai (minusai) prieš tas, kur smulkina du peiliai vienas su kitu susitikdami?? kas iš tiesų geriau?

Mano planuose pagrinde palaipsniui išsivalyti griovius, tai šakų ten visokių bus. Ir norisi, kad tiktų mano pečiui kūrenti (malkos/kaladukai turi nestrikdami kristi pečiuje žemyn (deginas vyksta tik 10 cm nuo apačios), todėl negali būti dideli).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...