Jump to content

Česnakų auginimo technika


nerkas

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...
As pradedantysis...bet pastebejau kad technikos tam reikalui nelabai yra pasirinkti ir niekas nepasidalina kas kaip randa nusipirkti nes nemanau kad visi rankom viska daro...radau viena atstova lietuvoje bet kad sodinamos kaina su realy e prasilenkia tokia pat kai bulviu tik vienu transporteriu daugiau bet kaina 7000lt brangiau...:)

Aš taip pat pradedantis, šiemet bandysiu apie 20a sodinti, tai sodinamają konstruosiu pats. Katik baigeme sodinti braskes, sodinamaja taip pat pats susikonstravau. Našumas 1ha/20val. Gal ir neipatingai greitai, bet jokio nugaros skausmo, ir jokių skaudančių pirštų, o svarbiausia sodinamoji gavosi 200 lt už metala ir "svarkės" nuoma 3paroms po 35 lt 105 lt tai viso apie 300 lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kas siemet planuoja sodinti nemazai cesnaku ir jau zino ka reiskia isgliaudyti sekla skiltelemis dideliems plotams tai turiu pasiulyma. turiu seklos gliaudykle. duodate sekla galvutem . po paros gaunate skiltelem :icon-cool: , be siuksliu be koteliu :eusa-clap: , grazi tvarkinga sekla taip pat kaip su rankomis paruosta.gliaudo bet kokio dydzio galvutes . per para paruosiu iki 1.5 tonos.

gliaudymo kaina - 1kg - 1lt

nuomuoju ir dvivage sodinama - aktualu tik tiems kas auginate apie hektara ir daugiau.

jei kas susidomejot kreipkites is anksciau del dienos rezervavimo. :eusa-think:

mano numeris 864114668

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Labai šauni sodinamoji, aš taip pat susikonstravau šiokia tokia, bet nepalyginamai primityvesne, aparatas praaria dvi vageles, sedintis žmogutis meta į vageles česnakus ir aparatas užverčia vageles, bet susiduriau su netiketa problema T25 važiuoja 1 pavara ir vos alsuodamas ir tai vos speju metyti česnakus, o pas Jūsų matau priekyje stovi freza, o kad frezą isukti apsukos reikalingos tikrai nemazos, ir dar tris eiles transporterio turite aptarnauti, kaip sekasi suspeti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

T25 vos pupsi ir galios pakanka kad freza zeme sumaltu. Siaip reiktu traktoriaus su hidrostatine pavara. Sodinamosios efektas geresnis nei tikejausi per diena iki 1 ha pasodint man atrodo iseitu. Jei kas noretu pakopint prasom

Labai šauni sodinamoji, aš taip pat susikonstravau šiokia tokia, bet nepalyginamai primityvesne, aparatas praaria dvi vageles, sedintis žmogutis meta į vageles česnakus ir aparatas užverčia vageles, bet susiduriau su netiketa problema T25 važiuoja 1 pavara ir vos alsuodamas ir tai vos speju metyti česnakus, o pas Jūsų matau priekyje stovi freza, o kad frezą isukti apsukos reikalingos tikrai nemazos, ir dar tris eiles transporterio turite aptarnauti, kaip sekasi suspeti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neprastas aparatas kur tokias dėžutes pirkai ir nuo ko jos?

Čia paprasčiausios elektros paskirstymo dėžutės pirktos senukuose. Man reikėjo virš 200 vnt. Vienos kaina jei gerai pamenu 1,49 lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai Pauliau dabar atskleisk su kokia technika kasi, nes 0,8ha manau rankiniu budu nenurausi. :lol:

Negi tu manai kad aš toks silpnas? :icon-smile: jei rimtai tai yra nemažai žmonių. 50 ha bulvių sutvarkom 0.8 ha česnakų nesurvarkysim. O jei reiks kombainą pagaminsiu prototipą jau turiu.

Jei yra darbingu zmoniu tai labai gerai, nes pas mane kaime visi arba dirbantys arba savarankiskai ukininkaujantys, net pijokelius ant vienos rankos pirstu gali suskaiciuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai Pauliau dabar atskleisk su kokia technika kasi, nes 0,8ha manau rankiniu budu nenurausi. :lol:

Negi tu manai kad aš toks silpnas? :icon-smile: jei rimtai tai yra nemažai žmonių. 50 ha bulvių sutvarkom 0.8 ha česnakų nesurvarkysim. O jei reiks kombainą pagaminsiu prototipą jau turiu.

Jei yra darbingu zmoniu tai labai gerai, nes pas mane kaime visi arba dirbantys arba savarankiskai ukininkaujantys, net pijokelius ant vienos rankos pirstu gali suskaiciuoti.

Na turiu 8 darbingus znones tai manau nieko sudėtingo. Padariau darzoviu pakeleja pakilnot cesnakam tai manau nebus labai sudetinga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...