Jump to content

Česnakų auginimo technika


nerkas

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

Nu jo jei sodini hektarais tai kaip kitaip nukasi, esu pirkes ir lenkiškų kastų su kasamaja ir lietuviškų. Lenkiški purkšti koncervantais, tai laikosi ilgai, o lietuviški sunkiau, susidaužo galvutės , aš tokių kiekių nesodinu, tad nuimu rankomis . O jei ne paslaptis kur tokį kiekį išdžiovinat?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai kad turi patalpų belekiek pas mane nėr , jau taip veja lauk namiškiai iš kiemo su svogūnais ir česnakais. Jei sausa vasara geri išdžiovinsi lauke , bet jei lytinga, ką tada. Pasirinkimo nedaug , info taip pat , gal rasiu kokį projektuką.

Galiu pasiulyt kaip 1 iš varijantu ,daryk kaip mano 2-3 tonas išdžiovinsi .2012m atrodo ,forume 'česnaku auginimas" aptarinėjom ta klausima, ten buvau idėjes nuoroda i nuotraukas,tada buvo ir kiti varijantai pasiulyti kaip džiovinti česnakus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Gerai kad turi patalpų belekiek pas mane nėr , jau taip veja lauk namiškiai iš kiemo su svogūnais ir česnakais. Jei sausa vasara geri išdžiovinsi lauke , bet jei lytinga, ką tada. Pasirinkimo nedaug , info taip pat , gal rasiu kokį projektuką.

Galiu pasiulyt kaip 1 iš varijantu ,daryk kaip mano 2-3 tonas išdžiovinsi .2012m atrodo ,forume 'česnaku auginimas" aptarinėjom ta klausima, ten buvau idėjes nuoroda i nuotraukas,tada buvo ir kiti varijantai pasiulyti kaip džiovinti česnakus.

jei nori kad butu idelus cesnakai turi isdziovinti per 5 dienas. veliau prarandi tik kokybe. geriausias budas dziovinti aktyviai. tai reiskia panaudoti dyzelini kaloriferi ir ventiletoriu cesnakus supylus i deze atskirta sluoksniais kaip lentynomis. kitaip rezultato gero nebus. na nebent kaip cia minejo gera vasara. bet jei ant saules dziovinsi sprogines galvos ir vel nuostoliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jetus su kokia jus ten iranga sodinat?mes mes penkiese 12 aru cesnakais apsodinam per tiek valandu rankomis-

jei cesnakynas sale namu ir seimyna didele tai gal ir gerai rankomis o kai savaite kasdien po 5 zmones samdyt ir alga moket tai jau geriau per diena traktorius pravaziuoja ir apsodina. seis laikais i talka uz 50lt sunku zmogu pasikviest :eusa-shifty: o dar ir alaus ir cigareciu :icon-confused: , nu tai per daug reikalu :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jetus su kokia jus ten iranga sodinat?mes mes penkiese 12 aru cesnakais apsodinam per tiek valandu rankomis-

jei cesnakynas sale namu ir seimyna didele tai gal ir gerai rankomis o kai savaite kasdien po 5 zmones samdyt ir alga moket tai jau geriau per diena traktorius pravaziuoja ir apsodina. seis laikais i talka uz 50lt sunku zmogu pasikviest :eusa-shifty: o dar ir alaus ir cigareciu :icon-confused: , nu tai per daug reikalu :icon-eek:

Pries kelis metus auginau morkas ir paprasiau,kad is kruvu pririnktu tona nerusiniu morku,uz tai uzsiprase 50 litu(uz 2 valandas darbo),nebent planavo ta 1 tona rinkti visa diena.Ir dar ne bet kas,o brolis tiek uzsiprase,tai nuejau pats prisirinkau ir sau pasakiau,kad broliai pas mane niekada nedirbs,nes 100% bankrotas lauktu.Jei po tiek reiketu moketi,tai geriau butu aparti,nei parduoti.As neauginu daug(kaip sakoma...Dirbu tik is idejos :D ) tad viska pats stengiuosi nudirbti,nes visi nori tik gerai uzdirbti nieko nedirbant.Cesnakus irgi tik pats vienas sodinuosi ir nusikasinesiu,nes jei uz nerusines morkas tiek uzsiprase,tai uz cesnakus per diena nores ir 500 uzdirbti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir is gimines padejeja turejau kai sekla paprasiau paaizyt uz atlygy, tai kai reikejo sodint pastebejau kad tik ant virsaus maisu isaizyti , o 8 maisus aize apie menesi tai net nebuciau pagalvojus kad taip padarys :lol::lol: ap***** kai merga su vaiku :D

gerai kad man taip nebuvo 26 maisus isaizem per nepilna savaite. 4 vakarus as vienas ir 3 vakarus keturiese... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

kaip ieskojom esam mate pardavinejo, tas pats kas nieko, sedi 3 ar 4 zmones ir meto i kauselius o kauseliai ismeta i vaga, tai tie 3 zmones kisdami i vagas patys greiciau susodintu, vistiek talka reikia samdyti, tai pamate supratom kad negaila tu pinigu ant normalios ir isigijom normalia, tai po 4 metu sodinimo rankomis praeitas sodinimas buvo kaip svente su sodinamaja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...