Jump to content

Išmokos 2011-2012


unia

Recommended Posts

  • Atsakymai 528
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

aga 2011m paskutinius pinigėlius už 2010m gavau liepos 27d nors kaip ir iprastai žadėjo iki balandžio pabaigos atsiskaityti :(

šimet net nežinau ka daryti ,avansa dar negaves o sėklos,dizelina reik pirkt.

Rašyk motyvuotą prašymą, kad išmokėtų išmokas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aga 2011m paskutinius pinigėlius už 2010m gavau liepos 27d nors kaip ir iprastai žadėjo iki balandžio pabaigos atsiskaityti :(

šimet net nežinau ka daryti ,avansa dar negaves o sėklos,dizelina reik pirkt.

Rašyk motyvuotą prašymą, kad išmokėtų išmokas.

Ar kas rašėt tokį prašymą,ar padeda? Mano patikra tik gruodį buvo,tai į terminus manau sunkiai tilps.Ėmiau paskolą kombainui,tai pagal tuos terminus planavau ir atidavinėti,bet jeigu man vėluos pinigai,tai manau gal rašyti.Nes su paskolos terminais nesinori prisidaryti problemų :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar kas rašėt tokį prašymą,ar padeda? Mano patikra tik gruodį buvo,tai į terminus manau sunkiai tilps.Ėmiau paskolą kombainui,tai pagal tuos terminus planavau ir atidavinėti,bet jeigu man vėluos pinigai,tai manau gal rašyti.Nes su paskolos terminais nesinori prisidaryti problemų :eusa-think:

Užpernai rašiau, kažkas anonimiškai NMA įskundė nepelnytai, buvo patikra, jokiu neatitikimų nerado. Parašiau NMA direktoriui motyvuotą laišką ir kažkur už pusantro mėn. gavau didžiąją dalį pinigų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aga 2011m paskutinius pinigėlius už 2010m gavau liepos 27d nors kaip ir iprastai žadėjo iki balandžio pabaigos atsiskaityti :(

šimet net nežinau ka daryti ,avansa dar negaves o sėklos,dizelina reik pirkt.

Rašyk motyvuotą prašymą, kad išmokėtų išmokas.

Ar kas rašėt tokį prašymą,ar padeda? Mano patikra tik gruodį buvo,tai į terminus manau sunkiai tilps.Ėmiau paskolą kombainui,tai pagal tuos terminus planavau ir atidavinėti,bet jeigu man vėluos pinigai,tai manau gal rašyti.Nes su paskolos terminais nesinori prisidaryti problemų :eusa-think:

Visada tenkina prašymą. Svarbu tinkamai parašyti situaciją, paminėk smulkiai pasiimtą paskolą ir suveiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1. T v i r t i n u 2012 metų kompensacinių išmokų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemonę „Išmokos ūkininkams vietovėse, kuriose yra kliūčių, išskyrus kalnuotas vietoves“ dydžius:

1.1. didelio nepalankumo vietovėse – 179 Lt/ha;

1.2. mažo nepalankumo vietovėse – 136 Lt/ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol::lol::lol::eusa-clap: galim ir nebegaut zum skyrelyje klausimai-atsakymai žmogus buvo užklauses kada pradės mokėt uz pasėlius ir kvotinį pieną atsake kad nuo sausio 1d. iki balandžio mėn. i ėjau ne senei paskaitinėt žiuriu ištrinta nei klausimo nei atsakymo taigi galim ilgai laukti pinigėliu o gal dar ir nesulauksim.Mes ne uz skerdimą :eusa-pray::eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap: dar negavom
Ramu kazkaip :eusa-think: Mazu nebeduos isvis pinigeliu :lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...