Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

apvaziavau ,apziurejautik  klasus ir klasiukus ir man atrodo ,kad paprastesnio kaip volvukas 800 nebera ,kad dar butu orginaliu detaliu o chederio neleisk taip zemai ir sissirink is dirvos alkmenus,nuo 2004 kuliu ir nei kada tfiu tfiu akmeno nepagavau ,betvalyti visada valau ir ispuciu su kompresorium

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko šiandien aplankyti saulėtąjį Vilkaviškį ir apsilankyti pas poną Renatą. Jis prekiauja dauguma Volvo kombainų detalių ir visos jos naujos . Turėjo sankabos trosą, kalbėjau apie kitas dalis - visko yra. Ir netgi turėtų visą transporterį su grandinėmis ir gumuotomis juostomis, ir kratiklių velenų, pačių kratiklių, tekstolitinių kaladėlių jiems, sietų, sietų kratiklį, transporterių grandines, žvaigždutes, pirštų įvores, peiliukus, dalgės "kaklus" ir dar daug visko. Sankabos trosas kainavo 41€. http://www.miwind.lt

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane vaziuokles dirzas su variatorium reguliuojasi ,tai kaip kitaip tu gali patempti juos ,gal kitokia konstrukcija pas jus,bet ko noriu paklaust,turiu instrukcijos kombainiuko knyga 2000metu 04 menir uzrasytaKurirtryck,Eskilstuna,tai turbut gamyklos adresas ,o kaip pas jus koks adresas adresasuzrasytas 830 ir 1130,gerai kai tokiu tekeju atsirandair kad daugiau ,noreciau kad ir 800 jam atsirastu,tada jokio kito ir nenoreciau,belieka tik tiketis .turbut kaip visada bus viltis durniu motina o motina vaikus myli,todel ir noriu parduoti ir ziureti kitoki

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

53 minutes ago, Daidas pranešimas:

Apie tapaty kalbeta jau auksciau truputy,ir kainas parasiau kaikures,kad ir topacio gumuoto transporterio,beto trosas sankabos pigiau nei Vievyje :D...dar ka man jis sake kad daug kam reik sezono metu isminamo guolio kuri jis turi.Ir prie topacio  kodel man kartais pradeda buksuoti vaziuokles dirzai,kad ir patempiu as juos.

Žinai, kiekvienas norim savais atradimais pasidalinti :) Važiuoklės diržai tempiasi dviem varžtais variatoriaus skriemulį tempiant į priekį ( tą, kur per vidurį, kur vienas diržas iš pavarų dėžės, kitas nuo variklio). Iš abiejų pusių po lygiai. Bet iki begalybės nepatempsi, visvien kažkada teks pakeisti, nes nusidėvi šonai. O kaip tau prabuksavimas jaučiasi ? Iš vietos pajudant sušokinėja diržai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 07/24/2017 at 12:26, Daidas pranešimas:

paaiskinkit man ta bugno,pobugnio reguliavimo skaiciu 15...5 nes nusistato tai lyg viena rankena tarpas 

15 tarpas priekije,  5 gale tarp bugno ir pobugnio.  o ta skale kur su rankena reguliuojasi, rodo priekini tarpa. O galinis turi automatiskai atitikti pagal lentele, bent jau man atitinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...