Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

Nu sitoij ir dar kitoij temoij sekdavau veiksma. Ekologui tai nepasiseke su kumbainioku matyt. 

Mano volvo 1978 gimimo (dokumentuos) o pagal visoskius katalogus ta modeli iki 1969 metu. Irgi bijojau kad bus ten misios su jau kai tik atsiras pirmas gedimas. Nu bet per tris  sezonus  dar nepastaciau palei tvora del nerandamu detaliu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano kombainiukas nulinis ,pagal popirius 2000o pirkau 2004,as neraudu ,bet sakau kad kaip mano orginaliu gauti beveik o gal gal ir isvis gauti nera ,kuliu po nedaug 8ha pirmais metais variau kad paskola greiciau atiduoti,per siuos metus pakeiciau gal du guoliukus ,viena padanga priekineir luzo dalges asis kur klaipo svaistykli,pagal isvaizda kaip naujas,bet argi draudziama noreti kito,buvau uzsukes i panevezio srota ,kainos tai ,kosmines senu,bet jai jums gerai ,man dar geriau,sekmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sau be zioplinedamas po youtube papuoliau ant volvo kumbainioku video. Prisiminiau viena posta is reguliavimo apie tai kad kuliant ziurit kas eina i perkulima ir pagal tai sietus reguliuojat, greiti vazevimo. Tai pas jus perkulimo transporteris eina kazkur nuo apacios link virsaus pro varuotojo sedyne? 

Pas mane tas perkulimo snekas/transporteris kitoij pusej kumbaino nei sedziu as. Tada sukau galva kaip man te pasizet. Mano atveju reik sustot, nulipt, apibekt kumbaina, atsidaryt liukuti. Tai ce jau bus iskreiptas vaizdas, nu ta prasme vistiek keliolika sekundziu praeis kol tai atlikciau tai ir nematyciau pilno vaizdo kas ten ir kokiais kiekiais gryzta i perkulima. Pas mane i perkulima paduoda uz pobugnio, pries pat sieta. Manyciaus, kad ce ir konstrukcijos klaida. Ten juk turetu varpu galai, neiskulti papult daugumoij- tai jie turtu but paduodami kazkur pries spragilus, kad dar karta juos padauzytu... 

Kaip kitu modeliu volvikesi su perkulimu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-05-12 at 08:27, lauztuvas pranešimas:

Kaip kitu modeliu volvikesi su perkulimu?

Prie vairuotojo kojos tik pas 830 -ą . Mano 1130, perkūlimas eina priešingame šone nuo vairuotojo, transporteryje padarytas liukas su tokiu loveliu, jis atsidaro troseliu iš kabinos. Tai laikas nuo laiko patempi ir pažiūri galvą pasukęs, kas ten iš jo byra. O byra beveik į kederį, ant žemės mažai patenka.  Va nuotraukoj apibrėžiau raudonai :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 5/12/2017 at 22:13, lauztuvas pranešimas:

Aisku, aciu, 

Beje tavo kombainiokas kaip naujas atrodo.. Apsaugos, viskas, uzdenkta. Grazu. 

Jei tu apie šitą nuotraukoje, tai ji iš interneto. Norėjau apipiešti perkūlimą. Bet mano irgi panašiai atrodo ;) Apsaugų taip pat nenumėtęs, viskas kaip gamyklos padaryta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...
Prieš 17 valandų, Daidas pranešimas:

Tikrai netyngiu,perskaites gal 3 kartus siaip issamiai nera tik pavieniai kaskas uzsiminta,bet tiekto...nusipirkau 830 su kabina,tika parbirbinau siaip nieko lyg pirmas kombainiukas man bus,tad dar busiu daznas svecias sitoj temoj :)

nu nu ir ka palikai  iskur pirkai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...