Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

Prieš 10 valandų, Daidas pranešimas:

Ne,cia kalba buvo apie pagrindiny kur nuo spragilu nesa grudus ant lentu,beto tiems transporteriams kur nesa grudus y bunkery ir perkulima yra pirkti gumu atskirai? Nes bent pas mane y perkulima jos su varstukais tvirtinasi o y bunkery kniedes.

labas kur nesa elevatoru i bunkeri ir perkulimo lopeteles tai pasigaminau pats is balasto pasidares pavyzdi nes ir su kniedem buvo uzkniedyta.  ir  ant varzteliu sudejau ir prisukau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Daidas pranešimas:

Va tapaty galvojau reiktu nulekti y lytagra pasiziureti kokiu yra pasimatavus savuosius mazdaug kokie turi buti

Pakeliui į Lytagrą yra tokia Agroteka ( ne Agrotaka). Jie turi įvairių kombainų dalių, su pavyzdžiu verta užsukti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

21 minutes ago, Daidas pranešimas:

Zinau.Skambinausi jam,dar pabandymui parsiveze,sake pastoviai tures daliu viskas is svedu tranporteris 250 su gumom,dirzas 100su trupuciu ir dar kitu nepamenu,dar ne namie,turiu susirasias kainas :)

Čia gal Arūnui tokiam skambinai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-07-05 at 23:16, Daidas pranešimas:

Zinau.Skambinausi jam,dar pabandymui parsiveze,sake pastoviai tures daliu viskas is svedu tranporteris 250 su gumom,dirzas 100su trupuciu ir dar kitu nepamenu,dar ne namie,turiu susirasias kainas :)

o tai is kur jis gauna dar svediskas dalys jei gamyklos nebera kurie gamindavo kombainus?:eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir pats keisiu tu asiu guolius nes daba visa ta subine paleides del kratomu lentu. Ir nieko ten guoliuos ypatingo nesimato. Ir guoliavietes labai jau paprastai padarytos. Pas mane trim varztais kiekviena guoliaviete pritvirtinta. Beje kratuku asiu guolis pas mane berots 602 - jei gerai pamenu. O kratomos lentos sie tiek stambesnis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, Daidas pranešimas:

As cia jau kasko nesuprantu...jei reik tu kaladeliu kratukam tai ju tikrai yra pirkti,jei neklystu viena apie 19 eur

Žmogus nori pasibėdavoti, ko tu čia nesupranti ? Yra N+1 variantų, kaip ir iš ko pasigaminti, bet mada tokia - nieko nėr ir dar valdžia bloga :D

Mano žvėriukui sankabos trosas atsipašė prie pedalo. Pradėjo iki galo neatšokinėti pedalas, aš jį įpratau koja atkelti. Bet kai apžiūrėjau - nekažką, reikia keisti... Vievyje yra nuo 830 naujas, 50€. Čia informacijai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...