Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

o kas tam transporteriu buna kas nutinka

Juostos būna sulinksta, jeigu užkiša kombainą ir rankomis neišvalo. Dar nusidėvi juostų gumuoti galai. Bet transporterio yra didelus privalumas prieš kratomą lentą - galima dirbti kalnuotose vietovėse. Jei paimsi neuždtožtą ir prižiūrėsi, tai laikys bet kuris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, pas mane tai lenta stovi. Pastebejau kad pvz isilgai slaito vaziuojant, viskas supuola i viena puse, iskart suprasteja ir valymo kokybe, ir sunkiau eina. O kai symet taip dregna per kulima, tai isvis ant sietu ir lentos pilna pastoviai saudu ir zoliu.

Stabdziai ir pas mane su hidrolium. Kaip masinoij. O rankinis su trosu. Pas mene yra nuorinimo taskai prie pedalo pumpu, ir prie bugnu. Kederi pakelus ant kulbiu, prie nuorinimo gana lengvai prieinama - nu nebent sveri per 100 tai jau butu bedu. Tada ant duobes varyt reik. Pas mane volvo 1000 activ 1978m.

Pritariu- jei dar stovis neblogas tai ilgai tarnaus , nu ir aisku pacem reik prisizet, netinget. Ne seipsau gamintojas tiek tepimo tasku pridejo...

 

Dar toks klausimukas . Dyz. kura pilu is degalines. Bet vis kas kokiu 6ha pradeda kist ta slonika prie bako ("atstoinykas" ar kazkaip panasiai liaudis vadina) . Is kur ten tu nuosedu tiek susidaro? Bake atrodo svaru, bet vis pastebiu kad labai greitai ant sloniko dugno prisirenka visokiu rudu dumblu, sietukas esantis slonike tom nuosedom pasidengia, ir pyst zek laukuos uzgesinus jau nebeeina uzkurt (pacem ir kumbaina ir traktoriu tenka vairuot iki namu o priekabele irgi nedidele). Ir Ir pas Jumis taip daznai ten kisas? Gal pas Jumis didesni tie slonikai? Pas mane tai kokiu 6cm aukscio ir kokiu 5cm diametro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jie visi vienodi,prikuliai du bunkerius ,ir isvalai ,juk kuro kokybe baisi visur,nereikia lekti greitai isvalo ir lenta kratomoji ,turiu volvo 800 ,pagal dokumentus 2000metu pirkau 2004,tai atrodo ledinis,bet galetu tasku buti tepamu daugiau,as buciau nieko pries,kuliu 6 ha ,bet zemes turiu daugiau ,dabar noreciau klaso 48 sar 58 s,tiems nors daliu yra ,bet noreti nedraudziama,nieko dar nekeiciau,nes i orginala nera ko ir pakeisti,tik tepalo filtra ir kuro tik va smulkmenos ,tai stabdziai stovint dingo ,daug kam velenas luzta kur skriemuli klaipo o ten du guoliai ,205 ir netepami ,nera tasku ,bet senstu ir teks ji parduoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokiu jums daliu prireike? As treti metai bruzinu. Tai filtrus, tepala keiciau. Dar reikejo i dalgi peiliuko - nivos tinka. Buvo su stabdziais bedu- perkniedijau kaladziu andeklus- tiko nuo kazkokio rusisko daikto. Dar siemet sraiges (kur grudus is po sietu i elevatoriu paduoda) galas isimale ir guolis pabiro tam gale - padejo tekintojas ir eiline guoliu parduotuve. Dar ten pernai smulkintuvui viena lekste atitrukus buvo - padejo tekintojas. O daugiau tai kazinau. Ten dauk pacem galima pagimdyt su vietines reiksmes meistrais. Svarbu kad nebut viskas supuve.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Juostos būna sulinksta, jeigu užkiša kombainą ir rankomis neišvalo. Dar nusidėvi juostų gumuoti galai. Bet transporterio yra didelus privalumas prieš kratomą lentą - galima dirbti kalnuotose vietovėse. Jei paimsi neuždtožtą ir prižiūrėsi, tai laikys bet kuris.

Pilnai sutinku,svarbu paimti nesudeveta ir priziureti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Dar toks klausimukas . Dyz. kura pilu is degalines. Bet vis kas kokiu 6ha pradeda kist ta slonika prie bako ("atstoinykas" ar kazkaip panasiai liaudis vadina) . Is kur ten tu nuosedu tiek susidaro? Bake atrodo svaru, bet vis pastebiu kad labai greitai ant sloniko dugno prisirenka visokiu rudu dumblu, sietukas esantis slonike tom nuosedom pasidengia, ir pyst zek laukuos uzgesinus jau nebeeina uzkurt (pacem ir kumbaina ir traktoriu tenka vairuot iki namu o priekabele irgi nedidele). Ir Ir pas Jumis taip daznai ten kisas? Gal pas Jumis didesni tie slonikai? Pas mane tai kokiu 6cm aukscio ir kokiu 5cm diametro.

Kaip sykis vakar pyliau truputuką kuro į savo žvėrį ir prisiminiau šitą postą. Nežinau, kas ten pas tave per kuras piltas ir iš kur, bet aš nuo 2012 metų tą nusodintuvą esu valęs 2 kartus. Ir abu ne iš reikalo, o profilaktiškai. Gal tau " gero linkintis " kaimynas kokio brudo įpylė ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...