Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

Arba kitas variantas, nugrezus kontaktinio suvirinimo taskus, i ju vietas po 8mm varzciuka ,,cakt" ir susuki, tuomet ir kitam keitimui nereiks nieko barbariskais metodais daryti. Tik reiktu naudoti verzles su plasmase arba spyruoklines saibas pasideti ir gerai suverzt, nes apsukos, vibracija, megsta atsikratyt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba kitas variantas, nugrezus kontaktinio suvirinimo taskus, i ju vietas po 8mm varzciuka ,,cakt" ir susuki, tuomet ir kitam keitimui nereiks nieko barbariskais metodais daryti. Tik reiktu naudoti verzles su plasmase arba spyruoklines saibas pasideti ir gerai suverzt, nes apsukos, vibracija, megsta atsikratyt :)

Galima ir taip. Bet... jeigu pvz. smulkintuvo tempikliai sukasi kokius 3000 apsukų, tai nuo daug varžčiukų gausis disbalansas ir guoliuką kaip mat sudaužys. O tie taškiniai suvirinimai išdėstyti chaotiškai, matyt švedas iš rankos pylęs kaip papuola. Todėl jeigu originalūs guoliukai atlaikė nuo 1982 m. , tai įdėjus rimtus guolius, pvz "NSK" , jie turėtų antra tiek atlaikyti. Tai varžčiukų poreikis kaip ir atkrenta, nes net dinozaurai gi išnyko - amžinai nelaikys ir volvo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip net netyrinejau, ar yra kokia tvarka tu sulipinimu, nors logiskai mastant kontaktinis suvirinimas neprideda svorio, taigi, ir disbalansas neatsiras net jeigu bet kur juos ismetysi :). Kas del ubagu, tai tiesa, bet yra ir kita tiesa, atrasti tokiu atsarginiu daliu musu ,,klasikai" butu sudetinga. Kalba eina apie naujas ir originalias, is parduotuves, o ne is kazkieno pridulkejusio klojimo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, aš čia naujokas. Turim jau 3 metus 830 Volvukę, šio sezono pradžioje pakeitėm kederio peilio diržus. Pirmas kūlimas buvo - sugulę žirniai. Nusikūlė puikiai... Prikūliau tiek pat kiek pasėjau... :icon-mrgreen:  Aišku, kaip ir skaičiau čia, tą pačia problemą su užvedimu turėjau.  :icon-mrgreen: Turiu porą klausimų. Pirmas būtų tai dėl diržų. Kokie diržai kur eina ? Norėčiau kuo daugiau jų kodų sužinot, nes maža ką ateityje... Antra tai dėl stabdžių kaladėlių. Kai nupirkom kombainą, tai stabdžiai dar buvo, BET.... Kai reikėjo važiuot iki laukų, tai pirma kartą kombainui už vairo sėdėdamas jaunuolis nepažiūrėjo, kad rankinio neatleido, tai... Buvo dar stabdžiai kažkokie iki pastatant kombainą pernai. Šiais metais varant tą žaliūką iš garažo teko išsigąst... Dingo stabdžiai iš po žiemos...  :icon-mrgreen: Bandėm kaladėles išimt, bet pavyko tik 1 išimt. Dešinės pusės dešinę kaladę. Kaip išimt kitas ??? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Pernai nusipirkau volvo 800 activ. turejau daug problemu su kratomosiomis lentomis, atsiverzdavo varstai kojos kur abi lentas judina nors su klijais buvo uzverzta ir gan stipriai, ko pasekoje luzinejo lentos, sietai. turiu itarima gal bloga asis gale kombaino kur kratomaja lenta judina. o gal jus daugiau patirties turite ir patarsit kas dar galetu buti, nes baigiau virintis lentas reik deti ir i trasa, tik baisu kad vel tas pats neatsitiktu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Pernai nusipirkau volvo 800 activ. turejau daug problemu su kratomosiomis lentomis, atsiverzdavo varstai kojos kur abi lentas judina nors su klijais buvo uzverzta ir gan stipriai, ko pasekoje luzinejo lentos, sietai. turiu itarima gal bloga asis gale kombaino kur kratomaja lenta judina. o gal jus daugiau patirties turite ir patarsit kas dar galetu buti, nes baigiau virintis lentas reik deti ir i trasa, tik baisu kad vel tas pats neatsitiktu.

 

Naudok poveržles Nord-Lock ir neatsisuks jokie varžtai.

 

sp_washers1-625x287.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Pernai nusipirkau volvo 800 activ. turejau daug problemu su kratomosiomis lentomis, atsiverzdavo varstai kojos kur abi lentas judina nors su klijais buvo uzverzta ir gan stipriai, ko pasekoje luzinejo lentos, sietai. turiu itarima gal bloga asis gale kombaino kur kratomaja lenta judina. o gal jus daugiau patirties turite ir patarsit kas dar galetu buti, nes baigiau virintis lentas reik deti ir i trasa, tik baisu kad vel tas pats neatsitiktu.

Bandyk pirma atsijunkt dirza, kuri ta lenta varo, ir suk ranka - gal kur kliuna, gal kur stringa ar sunkiai junda. Kazkas negerai jei varztus atsuka, arba kojas lauzo. Man teko ta vieta ardyt saviskiam nes kratukus reikejo islupt, tai ir ten buvau paleides. Be jokiu kliju susukau ir jokiu ypatngu saibu nedejau. Ir laiko normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu volvo 800 aktiv ,vakar variatoriaus rankena pati pradejo atsileisti i sumazinima ,ar tai nereiskia kad variatoriaus dirzai susideveja,ar kas kita ,gal buvo kam taip

Ce galvoje turi, pavara kuri reguliuoja kumbaino greiti? Pas mane pvz. yra isdile liezuviukas ant rankenos ( kur uzsikabina uz dantuku korpuse ir fiksuojas padetis) , ko pasekoje kaip tik greitis pirmu ir antru begiu nusimusa i maksimuma. Gal ir pas tave padile ir normaliai tiesiog neusifiksuoja. Jei dirzams kapiec tai pradetu prabuksuot ir niekur nenuvaziuotum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar reguliuojasi volvo 800 sankaba? labai jau griezia jungiant begi

Regulioujas, ten berot prie to sankabos viso bugno ar kaip ten ji pavadint. Man teko saviskio reguliout pernai- kazkas buvo uzsistoveja, nejo begio ijunkt net.  Tik daba mintinai nepamenu kas ir kaip. Paieskok, rasi tikrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nueina i minimuma rankena 

Nu kad i minimuma eitu tai pastebejau kai antru ar treciu i koki kalniuka reik statesni, nu pvz kaip is griovio i kele iskilt reik, tai tada i minimuma eina. O daugiau tai net nezinau. Jei ten nieko daugiau blogo nevyksta tai dirbk sau sveikas. Nu bent jau as taip manau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labas vakaras ar pas jums volvo 830s irgi saudiu buna bunkeri nes pas mane saudu yra ir su sietais nustatinejau bet vistiek saudu buna? gal kas isdilo?

Ar sietų reguliavimo mechanizmas neturi per visur laisvumų ? Nes jeigu turi, tai sietų žvyneliai plevėsuoja pirmyn - atgal, kai visa sietų dėžė juda. Va ir primuša šiaudų . Aš tvarkiau šitą vietą, bet dar iki galo neužbaigiau, tai rezultatu nesu visiškai patenkintas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks klausimas iškilo man. Esat kas ardę vairo cilindrą ? Maniškis pradžioje leido, išardėm, pakeitėm riebokšlį vieną ir surinkom. Nebeliko jokių problemų iki užvakar. Parvažiavau iš laukų vos vairą pasukdamas, išspjovė visus riebokšlius, neliko fiksavimo žiedelio ir hidraulikos tepalą išpylė. Nuo ko tokie burtai galėjo įvykt ? Surinkau viską šiandien, įdėjau naują fiksavimo žiedą, pajungiau ir vis vien jis leidžia. Gal tas baltas riebokšlis (ar kas jis toks) į pabaigą jau ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...