Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

Ale laiku sumislyjai riebokšlių ieškot :D "Hansaflex" nebandei kreiptis ?

 

Čia padariau keletą paveiksliukų su pagrindiniais nustatymais. Paimta iš S830 naudojimo instrukcijos, bet tinka ir 1130 ir turbūt kitiems modeliams.

volvonustatymai-vi.jpg

 

volvosietunustatymai-vi.jpg

 

volvoskriemuliai-vi.jpg

Pas mane siek tiek kitaip tai pabandom isiaiskint iki galo (kad as suprasciau):

Is lenteles. 1. Oro srauto kryptis- kur ji yra? Pas mane is sono nera reaguliavimu, pvz virsutinio sieto prailginimas reguliuojasi tokia rankena kuri stovi prie pat to prailginimo. Sone kumbaino tik vejo kiekis reguliuojas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane siek tiek kitaip tai pabandom isiaiskint iki galo (kad as suprasciau):

Is lenteles. 1. Oro srauto kryptis- kur ji yra? Pas mane is sono nera reaguliavimu, pvz virsutinio sieto prailginimas reguliuojasi tokia rankena kuri stovi prie pat to prailginimo. Sone kumbaino tik vejo kiekis reguliuojas.

Primink, kuris tavo modelis ? Čia 830 instrukcija, mano praktiškai tas pats. Tai gal taviškiam net nėr tos vėjo sklendės... O kaip tad apatinis sietas nereguliuojamas, nesikemša ? Į perkūlimą daug varo su juo ? Aš jau 18 tonų per du pusdienius pribaladojau, o nukulta dar tik apie 2,3 ha... Pirmu bėgiu ir lėtai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane activ 1000. Kiek ziurinejau tai pas mane kaip 800 sistema tik vienu kratuku daugiau, platesnis kederis ir variklis. As tik sendien gryzau is darbo. Ryt ir as varysiu baladot bandyt. Pernai vasarinius kviecius tik kuliau, derligumas mazas tai pirmu begiu be jokiu kimsimu ejo, i gala ir antru biski paletintu variau. O kaip nustatyt ar dauk eina i perkulima?  Seip as nekules niekada tai net ir nezinau kada galima greiciau varyt, kaip jaust kokiu greiciu varyt. Sieta pafotkisiu. Imesiu bet daba pagalvojau kad bus bedos su zirniais nes 8 mm skyles tai didesnis ystriks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jum mieziai kules? Turejau kelis arus tai sendien bandziau- akuotu tai kalnai nenudauzytu. Pobugny pritraukiau su rankena iki pacio galo, veja iki galo., siek tiek pagerejo bet visvien ju gana dauk. Ka ateiciai galit patart? (zieminius kviecius kuliau dviem padetim didesniu tarpu tarp bugno ir pobugnio- gan normaliai ejo)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jum mieziai kules? Turejau kelis arus tai sendien bandziau- akuotu tai kalnai nenudauzytu. Pobugny pritraukiau su rankena iki pacio galo, veja iki galo., siek tiek pagerejo bet visvien ju gana dauk. Ka ateiciai galit patart? (zieminius kviecius kuliau dviem padetim didesniu tarpu tarp bugno ir pobugnio- gan normaliai ejo)

Žinok su miežiais ir aš turiu tokią pačią problemą. Ir jokių vaistų nerandu...

Prieš porą valandų baigiau kulti žieminius :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai visada taip budavo su mieziais? Ar cia siemet tokie mandri jie? Vasariniam dar ankstoka, o kai anksti, tai ir prastai nusilauzo. Beja, kaip derlius? Gal nekazka byra, reikia greicio daugiau, kad kulimo aparatas labiau apsikrautu... Tik pamastymai :).

Beja, kaip del tu juostu ant pobugnio, dr.Zoidberg, pas tave yra jomis uzdengta pora tarpu tarp skersiniu pobugnio juostu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali Marko pafotkint kaip ten pas tave? Pasakysiu ar taip pas mane ar ne. Nes pas mane lyg ir jokiu isilgiiu lygiu juostu nera, tik pradze tokia banguota, o toliau sietas tam pobugny.

Mieziu tai mazdauk 1.5t is 25a(tik tiek sejaus del bandymo). Is pradziu leciau vazevau, o poto pirma pavara iki galo. Vis prisibijau to garso kai daugiau mases patenka ant bugno tai toks nubaube net- nesinori ka sugadint per durna savo galva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mieziu tai mazdauk 1.5t is 25a(tik tiek sejaus del bandymo). Is pradziu leciau vazevau, o poto pirma pavara iki galo. Vis prisibijau to garso kai daugiau mases patenka ant bugno tai toks nubaube net- nesinori ka sugadint per durna savo galva.

 

Tai iki baubimo geriau nevaryti, truputį lėčiau važiuok. Šitas kombainas kažkodėl labai nemėgsta žolėtų javų. Atrodo nuožulnioj kameroj net sugergždžia kai žalumos kasnį praryja. Retesnius javus be žolės kuliu 2 pavara, tankesnius 1 ir priklausomai nuo to, kaip spėja ryti, varijatoriumi pasirenku greitį. Ir vis pasižiūriu kas eina į perkūlimą, nes pagal jo turinį galima spręsti apie apatinio sieto darbą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai iki baubimo geriau nevaryti, truputį lėčiau važiuok. Šitas kombainas kažkodėl labai nemėgsta žolėtų javų. Atrodo nuožulnioj kameroj net sugergždžia kai žalumos kasnį praryja. Retesnius javus be žolės kuliu 2 pavara, tankesnius 1 ir priklausomai nuo to, kaip spėja ryti, varijatoriumi pasirenku greitį. Ir vis pasižiūriu kas eina į perkūlimą, nes pagal jo turinį galima spręsti apie apatinio sieto darbą.

Ta as ir jau pastebejau kad kai zoles zalios ar seip dauko papuola tai tai nemaloniai nubaube. Sendien kvieciais uzkist spragilus sugebejau pirmu begiu. Baiges laimingai. Isivaliau bugna ir tolyn.

Del bugno greicio tai gali buti kad padidinus geriau miezius kultu. Pas mane daba greitis nera didziausias tai skyvais nustatytas. Kitais metais reik pameginti pazaistu su spragilo greiciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta as ir jau pastebejau kad kai zoles zalios ar seip dauko papuola tai tai nemaloniai nubaube. Sendien kvieciais uzkist spragilus sugebejau pirmu begiu. Baiges laimingai. Isivaliau bugna ir tolyn.

Del bugno greicio tai gali buti kad padidinus geriau miezius kultu. Pas mane daba greitis nera didziausias tai skyvais nustatytas. Kitais metais reik pameginti pazaistu su spragilo greiciu.

 

Mano dabar ant kviečių 1105 apsukų stovi. Skriemuliai 1 ir 3. Paskutini variantas daryti 1200 apsukų, daugiau nėr kur kelti. Bet jeigu vaizdas bus toks kaip pernai, tai reikės bandyti. Dar miežiai nejudinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku. Sendien zirnius savo kuliau. Visai nieko tik labai jau dulka. Be kabinos tai ziauroka biski :icon-twisted:  .

Beje vakare uzkuriau tai toks biski negerumas islindo. Kartais variklis lyg pasigazuoja ciut ir numeta melsva dumeli per ta apsuku soktelejima.  Zesim i ka ce isivystis sis nesklandumas. Tikiuos nebus labai finansiskai skausminga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...