Jump to content

Dronninborg D3000


degsius

Recommended Posts

Sėkmės eksploatuojant, beje kas dėl būklės. Kiek esu apžiūrėjęs kombainų, mažiukai būna dažniausiai kaip nauji. na pats pagalvok, kiek jis gali nukult? Kai savo DB 3000 pirkom, tai net dažai ant dylančių detalių buvo nenusitrynę. Taip, kad.

Beje dar klausimą turiu. Mano kombaine daugelyje vietų po skardomis yra tokie el. kontaktai ( mamytė) į juos ateina du laidukai. Tie kontaktai yra gamykliniai ir jų daug. Prie galinės ašies, kratiklių, prie elevatorių. Kas čia yra ir kas prie jų jungtis gali? Nes akivaizdu turi būti kažkoks kištukas. Paprotinkit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sėkmės eksploatuojant, beje kas dėl būklės. Kiek esu apžiūrėjęs kombainų, mažiukai būna dažniausiai kaip nauji. na pats pagalvok, kiek jis gali nukult? Kai savo DB 3000 pirkom, tai net dažai ant dylančių detalių buvo nenusitrynę. Taip, kad.

Beje dar klausimą turiu. Mano kombaine daugelyje vietų po skardomis yra tokie el. kontaktai ( mamytė) į juos ateina du laidukai. Tie kontaktai yra gamykliniai ir jų daug. Prie galinės ašies, kratiklių, prie elevatorių. Kas čia yra ir kas prie jų jungtis gali? Nes akivaizdu turi būti kažkoks kištukas. Paprotinkit.

Pas mane D7000 daug kur pravesta gamykliškai po 3 spalvotus laidus. Jie skirti induktyviniams jutikliams jungt prie kompo, tik laidus pravedė, o jutiklius su kompu matyt pamiršo įtaisyt :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš galvojau nuo šių kontaktų darbines šviesas užsimaitint. Bet suabejojau, nes laidai ten ploni. O šviesoms aš jau beveilėčiau 1,5mm2 tai vat ir svarstau. Nes kad ant "88 metų kombaino būtų padaryti daviklių kontaktai kompui, tai sunkiai suvokiu. Kokie kompai galėjo būti "88 metais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

pas mane tai ploksteles reikia is vieno skyvo ant kito perdet. kai pradejau kult pries kelis metus, tai galvojau jog spragelu greiti reikai reguliot variklio apsukom  :icon-mrgreen: taip ir atidirbau puse sezono, kol vienas kombainistas paklause- kura gal taupai, kad ne pilnom apsukom dirbi :icon-mrgreen:

ir aš taip manau ,kad su plokštelėmis jei pirmą škyvą nuo variklio  išplatintinsiu diržas nusileis žemiau o atras škyvas susiaurės ir dižas pakils į aukštesnę padėtį, apsukos turėtų sumažėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...