Jump to content

Dronninborg D3000


degsius

Recommended Posts

Sveiki.

 

Klausimas dėl DB 3000 elektrinės dalies. Negaliu užkurti kombaino "iš kabinos". Užsiveda tik sujungus rėlės ( ta kuri yra prie variklio skyriaus ) kontaktus. Jei vedu iš kabinos, tai pasukęs raktelį į užvedimo padėtį matau prigęstančias indikacines lemputes. Bet starterio nesuka. Būna, labai reti atvejai, kai užsiveda ir rakteliu.

Pamaniau, kad rėlė kalta. Nusipirkau naują. Įdėjau. Ir niekas napasikeitė.

Kadangi elektros nesuprantu, tai ir klausiu, gal kas tinkama linkme kelią nešvies. Gal kam panašiai yra buvę.

Ačiū.

pas mane irgi kazkas panasaus vyksta su uzvedimu, bet dazniausia kimba, taciau pasitaiko atveju kada suktelejus rakteli lempukai pagesta o sukimo nera..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

DB 4000S kartais kurdavos pasukus rakteli, kartais ne. Radau kad vienas laidas ateinantis i starteri viduj izoliacijos atluzes, vizualiai atrode kad laidas tvarkingas.

Jo, čia kaip ir link tiesos. Tu tiesiog "perskambinai" instaliaciją nuo spynelės iki starterio? O kokiu metodu? O apie laidus nemiela pagalvoti. juk jie eina pynėje, dar sudėti į lovį metalinį palei kombaino šoną, į kabiną sukišti taip pat ankštoje pynėje. tai jei randu pažeistą laidą? ( aišku, tikėtina, kad jis lūžo kažkur kur laidai palaidi ) tai geriau naują vestis ar yra kokių būdų po izoliacija lūžį rasti? p.s. kaip aš nemėgstu elektros gedimų.......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ant DB7500 tokia pat problema buvo. Problema radau toj relej kur prie variklio yra ir is jos i starteri kur nueina. 4 laidai i ta rele ateina jei gerai pamenu, tai juos visus gerai nuvaliau ir reles kontaktus nuvaliau supurskiau su kontaktiniu purskaliuku sudejus uzsikure iskart. P.s. kaimynui db7000 tas pats simtomas buvo tai pasakiau kur ieskot bedos sake padejo jam irgi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ant DB7500 tokia pat problema buvo. Problema radau toj relej kur prie variklio yra ir is jos i starteri kur nueina. 4 laidai i ta rele ateina jei gerai pamenu, tai juos visus gerai nuvaliau ir reles kontaktus nuvaliau supurskiau su kontaktiniu purskaliuku sudejus uzsikure iskart. P.s. kaimynui db7000 tas pats simtomas buvo tai pasakiau kur ieskot bedos sake padejo jam irgi.

mano atveju valymas ir net nauja rėlė nepadeda. bėda kažkur anapus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip taip galėjo?

nesikure kombainas o jis girdejo kaip suklanksi ta rele ten paslepta, o kad dagaut ja psiekt buvo kazkaip ranka ant skyvo pasidejes na o kai dagavo ta rele tiek tereikejo ir uzsikure motoras ko pasekoje du pirstai pasiliko ant to skyvo. zioplai mes ten biski bet nmatyt taip jau buvo lemta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesikure kombainas o jis girdejo kaip suklanksi ta rele ten paslepta, o kad dagaut ja psiekt buvo kazkaip ranka ant skyvo pasidejes na o kai dagavo ta rele tiek tereikejo ir uzsikure motoras ko pasekoje du pirstai pasiliko ant to skyvo. zioplai mes ten biski bet nmatyt taip jau buvo lemta

Taip - neatsargumas. Bet labai nuoširdžiai užjaučiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Derliai iki 4t/ha. Idomu ar užteks galios su smulkintuvu dirbant?

pas mane d 3000 paprastas, variklis valmet 3 cil. kederis 2,80 tai 45 - 50 ha iveikiu. pernai kvieciai biro po 6 t. ir gausu siaudu tai dusinau vargsa, smulkintuvas ejo gerai, kur kas sunkiau buvo bugnui su mase susidorot, nes leciau vaziuoti nebuvo kaip...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane d 3000 paprastas, variklis valmet 3 cil. kederis 2,80 tai 45 - 50 ha iveikiu. pernai kvieciai biro po 6 t. ir gausu siaudu tai dusinau vargsa, smulkintuvas ejo gerai, kur kas sunkiau buvo bugnui su mase susidorot, nes leciau vaziuoti nebuvo kaip...

Ir kiek iveiki per diena su juo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzteks, dar ir parukymui laiko liks  :icon-mrgreen:

Paprieštarausiu kolegai.

Rūkymą teks mest. Jei derliai laikosi apie 4t/ha dirba jis. Bet tai jau jo riba. Ypač 50 ha plote.  Prie geresnių derlių jis jau vargsta. Siūlau ieškoti kažko didesnio. Gal 4500, gal 7500 jei jau iš DB žiūrėti. Nes šiam detalių nelabai pasirinkimo yra. ( kulsim jau 10 sezoną ) nors daugumą gedimų susitvarkėme savo jėgomis. Žodžiu tokiam plotui jis jau per mažas, nes tikrai plotai didės.

p.s. gerame derliuje ir pusėtino dydžio lauke per dieną iki 5 ha. Bet rūkyti mesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...