Jump to content

subtec trimeris


ppyyppllyyss

Recommended Posts

nesakau, kad tas aptariamas prekes zenklas puikus inzinieriu kurinys, bet jei irankis uz 500lt, ar maziau dirba ir atlieka ta pati darba, kaip ir tas, kur 2000 kastuoja, nu tai papasakok tu bobutei, kam man ta 1500 ismest?

apie netikusius inzinierinius sprendimus, nepatoguma dirbti del vibracijos ir kita brieda nesnekekim, eina kalba is principo apie to paties galingumo irankius...del tu 9 is 10...nesenas laikas, kai fiskars kastuvu buvo siuloma imti prekybai....patikek, kai pamaciau, kaip jie atrodo dar sandely....atsoko noras imti prekiauti..is klientu atsiliepimai ejo- stovi ir rudyja..net prisiliest baisu..

dar test apie brangius-prabangius prekes zenklus, ar siam kartui uzteks?

as gi sakau, visi mokomes is savo klaidu...

del pablogejusios kai kuriu brandu kokybes paciam irgi galeciau istoriju pripasakoti, kaip- kongskildes detaliu kuriu gamyba buvo perkelta i lenkus ir visa technikos ivaizdi sushiko

taip itariu kad ir fiskaras daug ka perkele gamint i lenkus... musu vartotoju akimis irgi netesinga...

manau niekada nepasirinksi gero sprendimo pirkimui kol neissiaiskinsi visko,

kazkada ir rasiau kad ukininkas turi but geras vadybininkas, agronomas ir inzinierius. problema tame kad kazkam laiko neuztenka- tam esam mes prekybininkai, mes patariam, siulom. jus rinkites....

siai jei atvirai jus ukininkai stovite vienu laipteliu auksciau, galite maudyt prekybininkus tolko tak- svajoniu darbas man but rimto ukio detaliu tiekime- ot tai sritis rodyt dantis visokiems ale prekybininkams

:icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 81
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Tai va kaip zadejau istorija apie mano biciuli. Karta jis, dirbdamas Vyriausybes rysiu apsaugos tarnyboje, uz burzuju pinigus nuvaziavo kelti kvalifikacijos i SIEMENS bustine. Po 2 savaiciu jis ne tik kalbeti pamirsdavo, bet ir zingsnio negalejo padaryti, kai kalba uzeidavo apie elektronika, tesugebedavo istari SIEMENS ir viskas niji...piot.

Nu zodziu kaip tam enekdote :)

Vaikai kuom geriausia valyti danti?

- colgate!!!

O kas geriausiai saugo dantis nuo eduonies?

-colgate!!!!!

Viso gero vaikai.

-colgate!!!!

Taip kad vienus reklama paveikia taip kad duok ta brenda ir nekisk jokio su... . O kiti ateje pas pardaveja klausia, kas daikta gamina, is kokiu medziagu, koks atsparumas, koks ilgaamziskumas, koks galingumas, kokie parametrai, kiek tai kainuoja ir viska pasveres padaro sprendima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va kaip zadejau istorija apie mano biciuli. Karta jis, dirbdamas Vyriausybes rysiu apsaugos tarnyboje, uz burzuju pinigus nuvaziavo kelti kvalifikacijos i SIEMENS bustine. Po 2 savaiciu jis ne tik kalbeti pamirsdavo, bet ir zingsnio negalejo padaryti, kai kalba uzeidavo apie elektronika, tesugebedavo istari SIEMENS ir viskas niji...piot.

Nu zodziu kaip tam enekdote :)

Vaikai kuom geriausia valyti danti?

- colgate!!!

O kas geriausiai saugo dantis nuo eduonies?

-colgate!!!!!

Viso gero vaikai.

-colgate!!!!

Taip kad vienus reklama paveikia taip kad duok ta brenda ir nekisk jokio su... . O kiti ateje pas pardaveja klausia, kas daikta gamina, is kokiu medziagu, koks atsparumas, koks ilgaamziskumas, koks galingumas, kokie parametrai, kiek tai kainuoja ir viska pasveres padaro sprendima.

net nesupratau ar as nesusipratimas ar tu.....

nors parskaites savo pranesimus kartais galiu daryt prielaida kad kai kas gali nesuprast manes , nesu nenuspejamas ir nesu neprognozuojamas....

pats geriausias supratimo zingsnis yra.... susipazinimas, tas visada padeda. manei kad jis bus aukstas ( kaip blakis) manai kad jaunas ( kaip grudas) bet visada randi kazkokiu salycio tasku veikloje, ir jas pleti.....

niekada nenorejau nieko izeist, nei tepalistu, nei "galingo" nei moderu ar senoliu forumo.

bet kai kazkas suda mala- man kraujas verda...

reziume- gal as per senas kad suprast ta smaikstuma, bet giliukaz arba issoko i virsu arba suskele suda

:eusa-violin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bsauliau, man px kas uzrasyta ant daikto korpuso, man jis reikalingas rezultatui pasiekti, o ne pries mergas maivytis, todel as ir skaiciuoju ar nuobliuoti kelioms lentoms vistidei man reikia kokio Hilti ar Metabo obliuko uz 1800 Litu ar su latvisku Rebir padarysiu ta pati ir uz kainos skirtuma dasipirksiu kitu ukiui reikalingu daiktu.

O kiek susiduriau su prekybininkais, tai siulo Nr. 1 tai ant ko daugiausia gali uzdirbti, 2 tai ko neperka ir sandelyje beviltiskai dulka 3 ir tik tada optimalu varianta pagal pirkejo poreikius.

Bsauliau nepyk- geriau draugauti nei kariauti, ir pigiau ir sansu daugiau alaus kartu gurkstelti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu honda 4takti nu saunus daiktas jau 4 metai pjaunu, sakas geneju, visi tvenkiniai, pakėles nusienautos tik vat problema su galva zilkine daznai nudauzo jau 2 turiu keites :(

Taip garsiai nesakyk kad saunus daiktas :lol: Tuoj kai kas cituos teiseja Birstona :lol: Turbut tas kuris pardavineja 2x brangiau kainuojancius irankius :lol:

Jeigu rimtai tai apie Hondas neblogi atsiliepimai ir pagal kaina beveik 2 nupirkti gali vietoj 1 ale super brendinio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu honda 4takti nu saunus daiktas jau 4 metai pjaunu, sakas geneju, visi tvenkiniai, pakėles nusienautos tik vat problema su galva zilkine daznai nudauzo jau 2 turiu keites :(

na, turbut nereik atskirai aiskint, kad tai, kad turi keturtakte honda, tai galvos nelaikymas nesusijes su modeliu...tiesiog galva netikus..arba darbas per sunkus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nematau prasmės mokėti dvigubai ar tai uz stihl ar husqvarna

ale tai koks tu negeras pirkejas, kaip tau nedaeina puciama kiekviena savaitgali vyriskose tele laidose reklama, kad yra brandas Nr.1 :D

man juoka kelia, kai pasiziuriu ju tinklapiuose, tarkim traktoriukas zolei pjauti....ir kaina....su visais imanomais padargais...kokie 20000..

kosmosas...kokia zole reik augint, kad toks irankis jos prieziurai atsipirktu?

.KANAPES.... :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai internetas lusta nuo nauju traktoriu iki 9000lt su tais paciais pribumbasais. Buvom uzsikepe pirkt traktoriuka nu nuvaziavom kainas pamatėm ir svajones atsoko apie husqvarna nusipirkom savaeigezoliapjove jonser ir uztenka na ir kas kad reikia stumdyti bent biski pasimankstini :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nematau prasmės mokėti dvigubai ar tai uz stihl ar husqvarna

ale tai koks tu negeras pirkejas, kaip tau nedaeina puciama kiekviena savaitgali vyriskose tele laidose reklama, kad yra brandas Nr.1 :D

man juoka kelia, kai pasiziuriu ju tinklapiuose, tarkim traktoriukas zolei pjauti....ir kaina....su visais imanomais padargais...kokie 20000..

kosmosas...kokia zole reik augint, kad toks irankis jos prieziurai atsipirktu?

.KANAPES.... :D:D:D

Man tai juoką kelia tokie išstojimai. Vejos pjovimas turi atsipirkt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nematau prasmės mokėti dvigubai ar tai uz stihl ar husqvarna

ale tai koks tu negeras pirkejas, kaip tau nedaeina puciama kiekviena savaitgali vyriskose tele laidose reklama, kad yra brandas Nr.1 :D

man juoka kelia, kai pasiziuriu ju tinklapiuose, tarkim traktoriukas zolei pjauti....ir kaina....su visais imanomais padargais...kokie 20000..

kosmosas...kokia zole reik augint, kad toks irankis jos prieziurai atsipirktu?

.KANAPES.... :D:D:D

Man tai juoką kelia tokie išstojimai. Vejos pjovimas turi atsipirkt?

NA....juoka ne juoka...ale bet tu man bratka pasakai, ka reik veikt su vejos pjovimo traktoriuku uz 20000, kad tokios islaidos pateisintu save?

nuo tokios kainos, zole zalesne bus, ar galesi islipes is traktoriaus eit rukyt, ar alaus ismaukt, kol jis pats pjaus?

tiesiog kosmosas, o ne pateisinama kaina....stai ir tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

NA....juoka ne juoka...ale bet tu man bratka pasakai, ka reik veikt su vejos pjovimo traktoriuku uz 20000, kad tokios islaidos pateisintu save?

nuo tokios kainos, zole zalesne bus, ar galesi islipes is traktoriaus eit rukyt, ar alaus ismaukt, kol jis pats pjaus?

tiesiog kosmosas, o ne pateisinama kaina....stai ir tiek

Kodėl vienas važiuoja RR Sport o kitas VAZ Niva? Kainų skirtumas irgi kosminis. Ar tokių klausimų sau neužduodi tik todėl, kad prekiauji pigiais įrankiais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

NA....juoka ne juoka...ale bet tu man bratka pasakai, ka reik veikt su vejos pjovimo traktoriuku uz 20000, kad tokios islaidos pateisintu save?

nuo tokios kainos, zole zalesne bus, ar galesi islipes is traktoriaus eit rukyt, ar alaus ismaukt, kol jis pats pjaus?

tiesiog kosmosas, o ne pateisinama kaina....stai ir tiek

Kodėl vienas važiuoja RR Sport o kitas VAZ Niva? Kainų skirtumas irgi kosminis. Ar tokių klausimų sau neužduodi tik todėl, kad prekiauji pigiais įrankiais?

na, palyginai bb su pirstu...

prekiauju ne pigiais, bet GERAIS...IR NEBRANGIAIS...skirtuma jauti? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

NA....juoka ne juoka...ale bet tu man bratka pasakai, ka reik veikt su vejos pjovimo traktoriuku uz 20000, kad tokios islaidos pateisintu save?

nuo tokios kainos, zole zalesne bus, ar galesi islipes is traktoriaus eit rukyt, ar alaus ismaukt, kol jis pats pjaus?

tiesiog kosmosas, o ne pateisinama kaina....stai ir tiek

Kodėl vienas važiuoja RR Sport o kitas VAZ Niva? Kainų skirtumas irgi kosminis. Ar tokių klausimų sau neužduodi tik todėl, kad prekiauji pigiais įrankiais?

na, palyginai bb su pirstu...

prekiauju ne pigiais, bet GERAIS...IR NEBRANGIAIS...skirtuma jauti? :D

Aš palyginau taip kaip man atrodo tavo prekė lyginant su rimtesniais daiktais. O toliau jau pardavėjo išvedžiojimai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na, idomus toks vertinimasRIMTESNI...konkreciai vieno garsaus brando irankio gerao kiniska kopija, gali nupirkti uz puse kainos...pabreziu, gera kopija...nekalbu apie prastus turguje...tai ka rinksies?

vistiek brangu ala originala?

Tu kaip senas patefonas - "gera" kopija, brangus ala originalas. Klausimą statai taip, kad atsakymas turėtų atrodyt akivaizdus. Bet tu reklamini savo produktą. Tik tai darydamas, galėtum išjungt postringavimus apie tai, kuo apsimoka pjaut žolę. Tai tiek šitoj temoj apie subtec trimerį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na, idomus toks vertinimasRIMTESNI...konkreciai vieno garsaus brando irankio gerao kiniska kopija, gali nupirkti uz puse kainos...pabreziu, gera kopija...nekalbu apie prastus turguje...tai ka rinksies?

vistiek brangu ala originala?

Tu kaip senas patefonas - "gera" kopija, brangus ala originalas. Klausimą statai taip, kad atsakymas turėtų atrodyt akivaizdus. Bet tu reklamini savo produktą. Tik tai darydamas, galėtum išjungt postringavimus apie tai, kuo apsimoka pjaut žolę. Tai tiek šitoj temoj apie subtec trimerį.

nieko nereklaminu...yra tam kiti saltiniai..

O.T. prajuokina klientai, kai atvaziuoja pirkti tepalo "stihl 180Pjuklui"

lyg stihl, ar husqvarna butu kada nors tepalu gamyba uzsieme....

jei supratai, apie ka as :icon-mrgreen::icon-mrgreen::icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko nereklaminu...yra tam kiti saltiniai..

O.T. prajuokina klientai, kai atvaziuoja pirkti tepalo "stihl 180Pjuklui"

lyg stihl, ar husqvarna butu kada nors tepalu gamyba uzsieme....

jei supratai, apie ka as :icon-mrgreen::icon-mrgreen::icon-mrgreen:

Ne nesuprantu. Tu nori, kad kiekvienas klientas žinotų, kas konkrečiai jo įrankiui gamina tepalą? Paprastam vartotojui užtenka žinot ar jam reikia žalio ar raudono tepalo, ar tiks bet koks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai man nebeina trimeris as nuvezu i dirbtuves, uzpila kuro tai as vel pjaunu, papjaunu biski , parukau, poto kai vel papjaunu uzmeta zvake, tai as patrnu ta kur turiu kisenej atsargine, po to kai nebeina vel nuvezu i dirbtuves vel uzpila vel rukau vel patrinu, va tokia tema

:)

sorry

nebesusilaikiau

perku parduotuvej ir tik su popieriais, kad bent butu ka i teisma paduoti, ar kad drasiai galetum garantijos pareikalauti galu gale pinigu atgal uz triperi, o cia tik kopija, tai gal ir pinigais kopijuotais galima atsiskaityt, na gerai, labai gerai kopijuotais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai man nebeina trimeris as nuvezu i dirbtuves, uzpila kuro tai as vel pjaunu, papjaunu biski , parukau, poto kai vel papjaunu uzmeta zvake, tai as patrnu ta kur turiu kisenej atsargine, po to kai nebeina vel nuvezu i dirbtuves vel uzpila vel rukau vel patrinu, va tokia tema

:)

sorry

nebesusilaikiau

perku parduotuvej ir tik su popieriais, kad bent butu ka i teisma paduoti, ar kad drasiai galetum garantijos pareikalauti galu gale pinigu atgal uz triperi, o cia tik kopija, tai gal ir pinigais kopijuotais galima atsiskaityt, na gerai, labai gerai kopijuotais

Laukiau tokio atsakymo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai man nebeina trimeris as nuvezu i dirbtuves, uzpila kuro tai as vel pjaunu, papjaunu biski , parukau, poto kai vel papjaunu uzmeta zvake, tai as patrnu ta kur turiu kisenej atsargine, po to kai nebeina vel nuvezu i dirbtuves vel uzpila vel rukau vel patrinu, va tokia tema

:)

sorry

nebesusilaikiau

perku parduotuvej ir tik su popieriais, kad bent butu ka i teisma paduoti, ar kad drasiai galetum garantijos pareikalauti galu gale pinigu atgal uz triperi, o cia tik kopija, tai gal ir pinigais kopijuotais galima atsiskaityt, na gerai, labai gerai kopijuotais

Laukiau tokio atsakymo :D

diskriminacija- jei as buciau taip replikaves i taip jau aiskia tema, gauciau bana (bsauliau, pasilaikyk savo nuomone.... i tavo skelbimus kiti taip nespjaudo....)

o dabar pabandysiu pritart- cigonai daznai siulo partneriu geras kopijas, bet ... tegul susikisa jas i sh............a

....pigiena....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ale vyruciai cia jus ir kibote i atlapus :) Jeigu visi tokiu aukstu standartu laikytumemes, tai MTZ musu zemeleje butu kaip pramoginis pupsikas, visi dirbtu tik su JD, Nivas tik is paveiksleliu istorinese knygose atpazintumem, Lexionai lakstytu po laukus, o cukriuko i krautuve vaziuotumem ne su mersiukais, o Brabusais :) Medvarsti tvarte suktumem tik Milwauker i rankas paeme- kitas irankis nesugebes tai padaryti, o jeigu Fiskarsa kas nukomunizdintu tai Junkers katilo nebeuzkurtumem, dar puirvini vaiksciotumem jeigu Miele masinos namie nebutu, ir aplamai negaletumem vienas kitam pasiskambinti jeigu Vertuso rankoje nelaikai, gana jau, risam sita nesamoniu maisa, pagal laika 0.33 alaus geresniam miegui kaip tik :obscene-drinkingcheers:

ir aplamai kol dar neivyko rimtas mordabojus tai siulau sita tema i siukslyna mesti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...