Jump to content

subtec trimeris


ppyyppllyyss

Recommended Posts

  • Atsakymai 81
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 10 mėnesių...

Jei apie trimerius tai ir aš pasireikšiu. :D

Visi čia tik riejas ar pigią 'padielką' ar brangų 'orgą'. 2012 metų sezoną, nusipirkau STIHL FS 87, ir ką galių pasakyt, esu tikrai patenkintas, sezoną atidirbo kaip priklauso, matė ir smulkios vejos, ir tikrai nemažų krumų. Bus matyt kaip '13 metų sezonas seksis. O jei apie patį trimerį, tai rinkausi optimalų, universalų, nėra jau labai galingas, bet tuo pačiu ir nėra labai silpnas, visgi 1.3 ag, bent jau mano ''ūkiui'' jo pilnai pakanka. Visgi STIHL nr. 1 pasaulyje, ir tikrai tikrai pateisina savo vardą. O jei kalbant pigus iš turgaus ar brangus iš tam specialios parduotuvės, tai viskas priklauso nuo darbo krūvio ir žmogaus poreikio, kaip kažkas senai rašė jei tau jo reiks mažam sodui apsipjauti apie penkias obelis ir tris akmenis tai pilnai pakaks ir turginio, o jei darbai bus įvairesni, sunkesni ir ilgesni jau manau reiktu rinktis stihl, nors taip pogi kaip kažkas sakė jei žmogaus rankos abi kairios tada jau niekas nebepadės. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei apie trimerius tai ir aš pasireikšiu. :D

Visi čia tik riejas ar pigią 'padielką' ar brangų 'orgą'. 2012 metų sezoną, nusipirkau STIHL FS 87, ir ką galių pasakyt, esu tikrai patenkintas, sezoną atidirbo kaip priklauso, matė ir smulkios vejos, ir tikrai nemažų krumų. Bus matyt kaip '13 metų sezonas seksis. O jei apie patį trimerį, tai rinkausi optimalų, universalų, nėra jau labai galingas, bet tuo pačiu ir nėra labai silpnas, visgi 1.3 ag, bent jau mano ''ūkiui'' jo pilnai pakanka. Visgi STIHL nr. 1 pasaulyje, ir tikrai tikrai pateisina savo vardą. O jei kalbant pigus iš turgaus ar brangus iš tam specialios parduotuvės, tai viskas priklauso nuo darbo krūvio ir žmogaus poreikio, kaip kažkas senai rašė jei tau jo reiks mažam sodui apsipjauti apie penkias obelis ir tris akmenis tai pilnai pakaks ir turginio, o jei darbai bus įvairesni, sunkesni ir ilgesni jau manau reiktu rinktis stihl, nors taip pogi kaip kažkas sakė jei žmogaus rankos abi kairios tada jau niekas nebepadės. :D

visa beda, kad cia LIETUVA....patirties kaip ir nemazai turiu, tad pastebet galiu stai ka, cia kaip nesenas pavyzdys- praeita sezona teko trumpam paimti "originalios" vieno brangaus brendo zilkos-valo trimeriui. Cia tik del to, kad tvarkant dideli objekta baigesi atsivezta pigi. Ir ka manot, ta pigia buvo nupjauta bent 10 kartu didesnis plotas, nei brangiaja. Taigi neturiu fobiju, bet ateity zinosiu, kad pasikliaut brangiu vardu negalima. Kitas taip pat 2012 sezono pastebejimas- atveze i remonta pigu turgini pjukla, problema jo buvo grandines tepime (tiksliau netepe jis nuo pat pirkimo) nu ir ka, alkuninis velenas- per ilgas- dedant geras kokybiskas detales, tepimo siurbliukas neisijungdavo- iseitis -deti kokybiska velena, o tai papildomi kastai savininkui, tad....isvados manau nereikalingos.... artimiausiu metu ketinu lekt skandinavijon, kokybiskos naudotos technikos prigriebt...bent zinosiu, kad perku tai, ko tikiuosi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvieno teise rinktis. Turiu turgini uz 350 ir negaliu patiketi,sakau saziningai, naudosiu jau trecia sezona, o pjaunu 0,4 ha apie namus, nes nelygus reljefas ir priziuriu 0,5 ha braskyna(ispjaunu tarpueilius, nupjaunu senus lapus), 0 siemet teks jau visa ha braskiu priziureti, ziuresiu kaip jis laikys. Tiesa kaip Jus cia sakot brendine zilka man laike geriau negu padielka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...