Jump to content

Dammann ar amazone ?


Recommended Posts

  • Atsakymai 58
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

o kaip ju stangos abieju? amazone turi atsilenkianti stangos gala?

amazones stangos aplamai kietos yra, tėvas šulinį su bonia nukėlė purkšdamas ir nieko apart nulaužytų purkštukų... jei būt užkabinęs su galine sekcija ta but atsilenkus, bet toj vietoj siaura ir su pusiau sulankstyta štanga purškė, užtai gavos kaip gavos :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

todel, kad pradeda patikti, tiesa dar yra keletas smulkmenu, kurias reikia ispresti, bet isesmes jau galiu teigti, kad pagaliau galima normaliai dirbti

tokio modelio kuriam nereiktu nieko keisti nera, gaila tik, kad kai kurie gamintojai ignoruoja pastabas ir net standarto reikalavimus, reikia tik pasidziaugti, kad tiekejai toliaregiski ir patys sprendzia problema, juolab esu isitikines, kad sekanciais metais eis jau patobulinti variantai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

todel, kad pradeda patikti, tiesa dar yra keletas smulkmenu, kurias reikia ispresti, bet isesmes jau galiu teigti, kad pagaliau galima normaliai dirbti

tokio modelio kuriam nereiktu nieko keisti nera, gaila tik, kad kai kurie gamintojai ignoruoja pastabas ir net standarto reikalavimus, reikia tik pasidziaugti, kad tiekejai toliaregiski ir patys sprendzia problema, juolab esu isitikines, kad sekanciais metais eis jau patobulinti variantai

kai tiek babkiu palikai manau negali nepatikt :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
Tai vat - mano žaisliukas , dėl kurio niekaip neapsisprendžiau. Bet dabar tikrai nesigailiu. Pokolkas tik geri atsiliepimai. Ir apie daiktą ir apie jį pardavusius žmones - SV technikos darbuotojus.

jei nepaslaptis kiek toks zaisliukas kainavo? ir su kokia komplektacija emiai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat - mano žaisliukas , dėl kurio niekaip neapsisprendžiau. Bet dabar tikrai nesigailiu. Pokolkas tik geri atsiliepimai. Ir apie daiktą ir apie jį pardavusius žmones - SV technikos darbuotojus.

jei nepaslaptis kiek toks zaisliukas kainavo? ir su kokia komplektacija emiai?

Kaip jau matei iš video - pasiėmiau tikrai naglą komplektaciją. Už jį sumokėjau man atrodo apie 210 tūkst. litų. 30 metrų sijos, pilna navigacija su purkštukų išjungimu ir įjungimu (labai geras dalykas, esu be galo patenkintas). Vairuojami ratai. Užpildymo įranga, galimybė pačiam siurbtis vandenį iš balos ... nu ir turbūt visa kita jau būna visuose purkštuvuose ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jai lazdu lankstimo greitis tai man patiko,nes musu Rau kol issilanksta tai uzmigti gali, o cia kelios sekundes ir vaziuoji ;) super manau. kokia backos talpa ir ratu ismatavimai?

Čia sijų išlankstymas iš tikro yra pagreitintas ;D taip greit manau gali kažką sulayžyti. Aišku, jei yra noras gali nusistatyti išlankstymą ir tokiu greičiu ;D Bačka tai iki 4500 litrų. Ratų išmatavimų dabar tiksliai nepasakysiu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...