Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

prieš 37 minutes , vrimvydas pranešimas:

Bandau issiaiskinti kaip padaro taip kad skistos formos tarkim nepelija . Vienur randu kad pasterizuoja bet tada klausimas kaip pasterizuojant jis nesutirsteja nes reikia pasterzuotu 70 laipsniu o prie 40  ( kaip kiausinio baltimas)suketeja . Patalpinimas i marinata butu kaip ir varjantas bet tada ka mes purskem i laukus ir kaip i tai reguoja zeme 

Žinai nors ir turiu diplomą iš chemfako ir žinios iš ten gerokai nugaravusios, vieną žinau tiksliai - tokių dalykų neišgooglinsi. Tai kad amino rūgštys yra baltymų statybinė medžiaga , nereiškia gali gesti kaip koks kiaušinio baltymas. Baltymas yra gana plati sąvoka ir nebūtinai susijusi su virtuve. Apskritai, organine chemija chemijos moksle yra karalienė, imperatorė, su ja reikia pagarbiai ir profanacijai čia ne vieta :).

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Gal esat bande novitron dam pupose, ar labai stresuoja? Sudetyje tas pats fenixo aklonifenas ir kalifo veiklios dadeta. Tik vat galvoju kaip atsiliepia augimui nes klomazonas ieina ir i brasan bei nimbus sudety, o sitie rapsui kaip reikiant kerta per stoga. Gal kazkas maise fenixa, kad geriau lipika ir ramunes imtu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
prieš 2 minutes , Miezis pranešimas:

Cycocel pasibaige galiojimas sausį, ar saugu jį dar panaudot, ar jau atiduoti utilizavimui? Kiek žinau, tai naudoja pasibaigusią chem, ar kas turit patirties su cycocel?

Jei tvarkingai laikei, tai drasiai gali naudoti, efektyvumas toks pat bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Miezis pranešimas:

Cycocel pasibaige galiojimas, ar saugu jį dar panaudot, ar jau atiduoti utilizavimui? Kiek žinau, tai naudoja pasibaigusią chem, ar kas turit patirties su cycocel?

Kai sužinosi utilizavimo kainą, panaudosi, nesvarbu ar jis veikia ar neveikia :) šiaip visos chemijos galiojimo laikas su labai dideliu rezervu, efektyvumas nenukrenta ir 5 ir 10 metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Aš kai rudenį beveik visur išnaikinau tai kolkas jokių pikdžolių nėra tai net dar neišsivaizduoju kokį reiks pirkt ir kokių pridigs piktžolių :D 

Pas mane ta pati situacija :D 

gal nereiks nieko dapurkšt jei sausa bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , grumas pranešimas:

Pas mane ta pati situacija :D 

gal nereiks nieko dapurkšt jei sausa bus

Na jo aš ir taip pat mąstau tai ir neskubu dar pirkt herbicidų , o tuos laukur kur nenupurškiau tai dar turiu nuanco generiko tai perpūsiu kai pašils ir matysiu kokia situacija bus. Artimiausi pirkimai reguliatoriaus bus pas mane , nes pastbėjau , kad kviečiai jau baigiasi krūmytis ir kai pašls reiks maitinamą pirmą tirpaliuką suduot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...