Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

Prieš 9 valandas, Mantas2342 pranešimas:

Na jo aš ir taip pat mąstau tai ir neskubu dar pirkt herbicidų , o tuos laukur kur nenupurškiau tai dar turiu nuanco generiko tai perpūsiu kai pašils ir matysiu kokia situacija bus. Artimiausi pirkimai reguliatoriaus bus pas mane , nes pastbėjau , kad kviečiai jau baigiasi krūmytis ir kai pašls reiks maitinamą pirmą tirpaliuką suduot.

Ką planuoji iš augimo reguliatorių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Mantas2342 pranešimas:

Žiūrinėju kas veikia nuo mažesnių temperatūrų tai apie medaxmax galvoju

Prie medax max butinai ccc. Jei nori, kad nekristu kvieciai, tai pirmam medax max0.3-0.4 kg + 1 l ccc, o antram medax max 0.4 + 0.5 ccc. Kvieciai stoves kaip jaunam erzilui :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Mantas2342 pranešimas:

Na jo aš ir taip pat mąstau tai ir neskubu dar pirkt herbicidų , o tuos laukur kur nenupurškiau tai dar turiu nuanco generiko tai perpūsiu kai pašils ir matysiu kokia situacija bus. Artimiausi pirkimai reguliatoriaus bus pas mane , nes pastbėjau , kad kviečiai jau baigiasi krūmytis ir kai pašls reiks maitinamą pirmą tirpaliuką suduot.

CCC purkšsi? Kokiom normom? 
Tas medaz max žiauriai sunkiai tirpsta, kol mišinį pasidarai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Karsonas pranešimas:

Kaina kosminė 1.3 l/ha. Nutariau nenaudot. Bet suveikė puikiai.

Visur yra smilguoles ir pasiauselio,ner kur dingt,gali likt be kvieciu is vis jei nepurksi,tombas prasciau veike iki avoxos,sitai priekaistu neturiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandas, Remse pranešimas:

Tai jei nori ta pati medax max pasidaryti, ir dar truputi geriau, tai pursk medax top 0.4 l + moddus 0.2l. Nebus bedu su tirpinimu.

Tai prie sio misinuko pirmam purskimui dar dadeti 1l CCC? Prie antro purskimo 0,5 l ccc? O trecia trumpinima su terpalu vaziuoji dar?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...