Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

Flurostar 180
2022-12-31
Globachem
Fluroksipiras 180 Vikių - avižų mišinys 1,5-2,0 l/ha Purkšti nuo trečio lapo išsiskleidimo iki vamzdelėjimo vidurio tarpsnio (BBCH 13–45) 1 7   Gyvulius galima ganyti ne anksčiau kaip po 7 dienų nuo ganyklų purškimo Flurostar 180.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , gerasukis pranešimas:

kaži pantera nepaims man miežių? Planuoju nuo tuščios avižos nusipurkšt,  bet gazdinia frazė

Javų pabiros žieminiuose rapsuose 2–5 lapelių tarpsnyje 0,6 l/ha

Kokias čia pabiras turi galvoje? Avižas? :D Gal kas esat purškę ant miežių?

Drasiai gali purkšti ir didesne norma, o jei rimtai kas čia tau taip rekomendavo? Glifosatas dar geriau paims :) gautuos panašiai, turėsi pudymą 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , sigitass pranešimas:

Drasiai gali purkšti ir didesne norma, o jei rimtai kas čia tau taip rekomendavo? Glifosatas dar geriau paims :) gautuos panašiai, turėsi pudymą 

Nieks nepatarė, kažkaip įsitikinęs buvau, kad ir javams tinka. Man nuo žirnių kanistras liko, sakau nusipūsiu, bet paskui skaitau, kad neregistruotas miežiams. Supratau, reiškiasi liks kitiems metams :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , gerasukis pranešimas:

Nieks nepatarė, kažkaip įsitikinęs buvau, kad ir javams tinka. Man nuo žirnių kanistras liko, sakau nusipūsiu, bet paskui skaitau, kad neregistruotas miežiams. Supratau, reiškiasi liks kitiems metams :)

Arba žieminiams rapsams jei augini javų pabiras bus išsipurkšti. Jis tik rapsui, žirniams vienaskiltes ir pabiras javų ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Karsonas pranešimas:

Stresuoja del artrributo, o jei daugiau pasipurskia ant apsisukimu tai visai prastai, atrodo kad nykti pradeda.

O derliui labai atsiliepe? Turiu tokiu probleminiu apie 8 ha. Kiek pasivaiksciojau po juos tai manau, kad perzegnosiu ir pusiu su atributu. Taip ar taip po siu lietu uzbujos tas varpis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, audrius0322 pranešimas:

Turiu nuo praeitų metų likutį Signum, kadangi žirnių neauginu galvoju reiktų išpurkšti ant kviečių. Gal kas naudojo ant javų? Nebuvo kokio neigiamo poveikio? Kokia norma naudojot?

signume 2 veiklios medžiagos,kurios įeina ir į viverdos sudėtį.Aš likutį po keliasdešimt gramų  į ha dėjau purkšdamas viverdą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...