Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

Prieš 9 valandas, audrius0322 pranešimas:

Turiu nuo praeitų metų likutį Signum, kadangi žirnių neauginu galvoju reiktų išpurkšti ant kviečių. Gal kas naudojo ant javų? Nebuvo kokio neigiamo poveikio? Kokia norma naudojot?

Geriausia butų primaišyti prie kokio nors triazolo, pvz maredo arba bumper. Norma imti maždaug pusinę. Taip pat labai tiktų ir miežiams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, axe pranešimas:

Ka naudojat tirpalo ph pataisymui, vandens ph apie 8-9, supylus chemija jau buna 11 ir pan

Oj čia tau mūsų kaimo didysis "chemikas" turėtų daug patarimų :D

O jei rimtai, tai pigiausias būdas - citrinos rūgštis, su 100g apie 1,4ph muša ant 1000l, tavo atveju 300-400g pakaktų numušt iki kokių 6

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Purškiat šiandien viverda fungicidą iš pradžių lyg ir nieko buvo, paskui pradėjo kišt purkštukų filtriukus, tokia balta koše, prieš pildamas gerai suplakiau bakelius, sakau gal gerai neišsimaišė, gal kam irgi taip buvo, prie viverdos dėjau tik mikrikus ir ta tirpalo stabilizatorių, kur prie viverdos kartu eina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, BR pranešimas:

 Purškiat šiandien viverda fungicidą iš pradžių lyg ir nieko buvo, paskui pradėjo kišt purkštukų filtriukus, tokia balta koše, prieš pildamas gerai suplakiau bakelius, sakau gal gerai neišsimaišė, gal kam irgi taip buvo, prie viverdos dėjau tik mikrikus ir ta tirpalo stabilizatorių, kur prie viverdos kartu eina

Visiem kiša, nebenaudoju šio fungicido nes su dantų šepetėliu purkštukus kiekvieną purkštuvą reikia praeiti, gal kurie purškia su 5 numerio purkštukais - filtriukai didesni gal geriau bet man kai 4 tai neturiu kantrybės aš su ja :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, sigitass pranešimas:

Visiem kiša, nebenaudoju šio fungicido nes su dantų šepetėliu purkštukus kiekvieną purkštuvą reikia praeiti, gal kurie purškia su 5 numerio purkštukais - filtriukai didesni gal geriau bet man kai 4 tai neturiu kantrybės aš su ja :)

man niekad nekišo,bet purškiu be jokių papildomų priedų,nebent kartais nuo knkėjų ką nors dadedu(mano purkštukuose filtriukų nėra,tik magistralinis savaime prasiplaunantis filtras)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , kverneland83 pranešimas:

temperatūrai pakilus virš 25 laipsnių  miltligė sulėtėja ar net visai žūsta tad dėl jos nesukčiau galvos pagal dabartines prognozes 

joks fungicidas iki sios dienos nenaudotas pas mane...siek tiek matosi ligu pozymiai, bet vis dvejoju ar kazka purksti ar ne :) perna tarp purkstu ir nepurkstu skirtumo nemaciau...bet siemet dregmes daugiau...nebeaisku kaip elgtis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...