Jump to content

KVIETRUGIAI


Raimisx

Recommended Posts

prieš 55 minutes , hellboy197 pranešimas:

O normos herbicidu irgi tokios pat kaip ir kviečiam? O dėl reguliatoriaus irgi tas pats kaip su herbicidais, tiesiog naudoti kas tinka kviečiam ir tokiom pat normom?

nezinau man tai  nesuveike tie reguliatoriai.nuo ligu purskiau bet manau kad nereikejo nes  mazam plotui neuzteko tai nieko nesiskyre.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

Kas čia jiems atsitiko? Sudigti sudigo, ir taip pat gražiai dauguma nunyko, stovi tik kvieciai kur ne kur neišale vasariniai....ka čia dabar sugalvojus :eusa-think: prakultyvuoti ir paseti vasarinius kvietrugius ant viršaus, o jei kokia čia neaiški liga? Nupūsti kokiais glifosatais, tada jau kultivatoriaus neuzteks, reiks kazkuo gyliau įdirbti.....gal patartumet ka

IMG_20200328_121828_0.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, mangud pranešimas:

Kas čia jiems atsitiko? Sudigti sudigo, ir taip pat gražiai dauguma nunyko, stovi tik kvieciai kur ne kur neišale vasariniai....ka čia dabar sugalvojus :eusa-think: prakultyvuoti ir paseti vasarinius kvietrugius ant viršaus, o jei kokia čia neaiški liga? Nupūsti kokiais glifosatais, tada jau kultivatoriaus neuzteks, reiks kazkuo gyliau įdirbti.....gal patartumet ka

IMG_20200328_121828_0.jpg

Iššuto, pas mane taip pat. Kur veliau sejau , tie dar bando atsigavinėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Mants7 pranešimas:

Iššuto, pas mane taip pat. Kur veliau sejau , tie dar bando atsigavinėt.

 

Prieš 4 valandas, mangud pranešimas:

Kas čia jiems atsitiko? Sudigti sudigo, ir taip pat gražiai dauguma nunyko, stovi tik kvieciai kur ne kur neišale vasariniai....ka čia dabar sugalvojus :eusa-think: prakultyvuoti ir paseti vasarinius kvietrugius ant viršaus, o jei kokia čia neaiški liga? Nupūsti kokiais glifosatais, tada jau kultivatoriaus neuzteks, reiks kazkuo gyliau įdirbti.....gal patartumet ka

IMG_20200328_121828_0.jpg

Turiu ir aš tokių 30arų kampuką,bet pas mane šaknis gyva atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, mangud pranešimas:

Kas čia jiems atsitiko? Sudigti sudigo, ir taip pat gražiai dauguma nunyko, stovi tik kvieciai kur ne kur neišale vasariniai....ka čia dabar sugalvojus :eusa-think: prakultyvuoti ir paseti vasarinius kvietrugius ant viršaus, o jei kokia čia neaiški liga? Nupūsti kokiais glifosatais, tada jau kultivatoriaus neuzteks, reiks kazkuo gyliau įdirbti.....gal patartumet ka

IMG_20200328_121828_0.jpg

Kokia veisle?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , rimviszum pranešimas:

Sveiki, nuspantu kas atsitiko, sunyko sukrito visi kvietrugiai sėkla nauja remiko, yra vasariniu kviečių pabiros auga nepajaute nieko o kvietrugiai visi išvirte, buvo duota po ziemos 120kg\ha sulfato ir salietros 150 po 5 dienu. Vienas kitas auga dar, bet labai daug sukrite20200405_165948.thumb.jpg.9604b8717113544c17323e4828859ac7.jpg

20200405_165951.thumb.jpg.6c60eb66fa59c8d24c451c31d4595aaa.jpg

Miltligė sunaikino. Kiek pastebėjau tai ši veislė labai jautri miltligei. Būtų gerai dabar su kokiom akėtėlėm pravažiuoti ir vėliau nupurkšti nuo miltligės, kad toliau neplistų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...